خبرها

افزایش حجم معاملات صرافی هیوبی در سال ۲۰۱۸

افزایش حجم معاملات صرافی هیوبی در سال ۲۰۱۸ نسب به 2017
نوشته شده توسط kazem

افزایش حجم معاملات صرافی هیوبی 

براساس خبر رسمی منتشر شده در وب سایت کوین تلگراف حجم معاملات صرافی برزگ ارز دیجیتال هیوبی (Huobi) رشد ۱۰۰ درصدی حجم مبادلات را در سال ۲۰۱۸ نسبت به سال ۲۰۱۷ را شاهد بوده است.

بر اساس اطلاعیه رسمی منتشر شده توسط سایت هیوبی در سال گذشته، این شرکت قصد دارد به یک سازمان خودگردان غیرمتمرکز تبدیل شود که در آن ساختار مدیریتی سنتی جای خود را به کدها می‌دهد که در آن هیچ واسطه و شخص سومی قادر به دستکاری یا کنترل فرایندها نیست و کاربران به صورت امن و خودکار فعالیت می‌کنند.

به گفته آقای لئون لی مدیرعامل هیوبی، این شرکت مستقر در سنگاپور کارکنان خود را از اوائل سال ۲۰۱۸ که تعداد۴۰۰ کارمند بود به بیش از ۱۳۰۰ کارمند تا سال ۲۰۱۹ به همراه ۱۵ دفتر در ۱۲ کشور و مناطق مختلف گسترش داده‌است.

گزارش‌ها حاکی از آن است که میز تجاری (OTC) این شرکت در سراسر جهان تبدیل به یکی از معروف‌ترین پلتفرم های OTC در سراسر جهان شده‌است، در حالی که خدمات اخیرا راه‌اندازی شده هیوبی کلود (Huobi Cloud) بیش از ۱۰۰ مشارکت را در عرض شش ماه وارد کرده‌است.

پلتفرم هیوبی کلود که در جولای ۲۰۱۸ راه‌اندازی شد، یک پلتفرمی است که به کاربران اجازه می‌دهد تا خدمات مالی دیجیتال خود را که بیشتر برای ایجاد معاملات تجاری OTC و دیجیتالی می‌باشد، بسازند.

شاخصه های مهم صرافی هیوبی

این شرکت علاوه بر راه اندازی خدمات تجاری رمزنگاری با پول فیات، به پیشرفت خود در بازارهای کلیدی هیوبی مانند ایالات‌متحده، ژاپن و کره‌جنوبی اشاره کرد. همچنین این صرافی رمزنگاری یک مجوز تکنولوژی DLT را از جبل‌الطارق به دست آورد تا پذیرنده دارایی تجاری بلاک چین در اروپا را فراهم کند.

در ژاپن بنا بر گزارش‌ها، هیوبی یکی از اولین مجوزهای رمزنگاری که از طریق ادغام بیت ترید (BitTrade) آنها که در ژانویه امسال مجددا راه‌اندازی شد را به دست آورده‌است.

در ایالات متحده، شریک استراتژیک هیوبی که اخیرا از HBUS به Huobi.com تغییر برند داده است، گواهی‌نامه تجاری خدمات مالی (MSB) را از شبکه اجرایی جرایم مالی دریافت کرده‌است.

در ماه دسامبر، آژانس خبری هنگ کنگی SCMP گزارش داد که صرافی هیوبی طرح های خود را برای کنار گذاشتن کارکنان در میان بحران بازار رمزنگاری در سال ۲۰۱۸ تأیید می کند.

با این حال، این شرکت طبق گزارش ها تاکید کرد که این کار را برای کارکنان اصلی برای تجارت مرکزی خود و بازارهای درحال ظهور نیز ادامه خواهد داد.


منبع Cointelegraph

درباره نویسنده

kazem

xan
Student of pure mathematics
Interested in the technology of the day and cyberspace

نظر بدهید