تحلیل خبرها

تحلیل قیمت بیت کوین، اتریوم، ریپل، بایننس کوین

تحلیل قیمت بیت کوین-اتریوم-لایت کوین
نوشته شده توسط kazem

اگر نگاهی به تاریخچه قیمت ارزهای دیجیتال در یک سال گذشته بیندازیم، می بینیم که بیشتر ارز ها افت قیمت تا 90 درصد قیمت خود را داشته اند، با این حال باز هم سعی در رشد قیمت دارند. در این میان سرمایه گذارانی که بلند مدت تصمیم گیری کرده بودند بسیار ضرر کرده اند به همین دلیل افراد دیگر به ترس از افول بازار وارد نمی شوند که این یکی از عامل های کاهش حجم مبادلات در بازار ارز دیجیتال در چند ماه گذشته است. کاهش قیمت و نوسانات آن باعث شده است که خرده فروشان ارزهای دیجیتال دست از معامله بکشند اما سرمایه گذاران سازمانی، هنوز این کار را انجام می دهند. همان طور که شاهد هستید هنوز سرمایه گذاران بزرگ وارد بازار نشده اند و موسساتبه طور واقعی سرمایه گذاری نکرده اند. بدون سرمایه گذار و تقاضای بازار، بازار ارزهای دیجیتال نمی تواند سرمایه جذب کند. در این مقاله قصد تحلیل قیمت را داریم تا مشخص شود که این قیمت ها ماندگار هستند یا تمایل به تغییر دارند، پس با ما همراه باشد.

تحلیل قیمت بیت کوین

با توجه این که از 10 ژانویه RSI منطقه ای منفی و قیمت این ارز کمتر از میانگین های متوسط است، نظر ها نسبت به خرید فروش این ارز بد بینانه است و در محدوده کمی خرید صورت می گیرد. شکست افراد خوشبین برای افزایش قیمت بیش از EMA بیست روزه نقطه ضعف را نشان می دهد. افراد بد بین سعی دارند تا روند نزولی را با خروجی از 3236 دلار از سر بگیرند. شکست مداوم بیت کوین برای افزایش قیمت به فعالان حوزه ارز دیجیتال هشدار می دهد که منتظر خرید با قیمت کف هستند. سطح بحرانی قیمت بیت کوین 3000 دلار است و کمتر از آن 2000  دلار می باشد. اما اگر این ارز تغییر روند دهد می تواند به بیش از میانگین های متغیر افزایش یابد. قبل از خرید باید منتظر تغییر روند باشیم.

تحلیل قیمت بیت کوین بهمن 97

تحلیل قیمت بیت کوین 21 بهمن 97

تحلیل قیمت اتریوم

قیمت اتریوم  به پایین ترین محدوده خود رسیده است و با توجه به روند کاهشی EMA و RSI منفی در منطقه، این واقیعت را نشان می دهد که فروشنده ها کنترل را در دست دارند. اگر قیمت به کمتر از 103.2 دلار برسد فروش بالا می رود و قیمت به 83 دلار می رسد. اگر قیمت به بیش از 116 دلار برسد دیدگاه ما نفی می شود. این امر تغییر روند را نشان می دهد. پس انتظار داریم قیمت به 116 دلار برسد. حتی ممکن است قیمت به 134 دلار و یا بیشتر به 167 دلار نیز برسد.

تحلیل قیمت اتریوم  بهمن 97

تحلیل قیمت اتریوم 21 بهمن 97

تحلیل قیمت ریپل

با توجه به اینکه ریپل نتوانسته است پشتیبانی خرید بیابد و ممکن است قیمت ریپل برای بار سوم از نیمه دسامبر به 0.2779 دلار برسد. EMA بیست روزه رو به کاهش است و RSI در منطقه منفی است که نشان می دهد فروشنده ها کنترل را در دست دارند. اگر قیمت به کمتر از 0.2779 دلار برسد ممکن است تا 0.24508 دلار برسد. اگر قیمت از 0.02779 دلار روند نزولی بیابد و به بیش از میانگین متغیر برسد دیدگاه ما نفی می شود. این امر نکته مثبت را نشان می دهد و می تواند موقعیت طولانی مدت را بالای SMA پنجاه روزه نشان دهد. 

تحلیل قیمت ریپل  بهمن 97

تحلیل قیمت ریپل 21 بهمن 97

تحلیل قیمت بیت کوین SV

قیمت بیت کوین sv در 5 فوریه روند نزولی را از سر گرفته است، این ارز به مدت 8 روز در نقطه بحرانی 65.031 دلار قرار داشت. اگرچه قیمت این ارز امروز سقوط بیشتری داشت، سعی دارد تا به مقاومت 66.031 دلار برسد. اگر افراد خوشبین بتوانند قیمت را به بالای EMA بیست روزه برسانند احتمال افزایش تا 80.352 دلار وجود دارد. SMA پنجاه روزه بالاتر از این سطح قرار دارد پس مقاومت بالایی را در این سطح انتظار داریم. خروج از SMA پنجاه روزه می توان قیمت را تا 102.5 دلار و حتی 124 دلار بالا ببرد. اما اگر افراد بد بین روند را نزولی کنند، احتمال رسیدن قیمت به 57 دلار و حتی 38.5 دلار وجود دارد.

تحلیل قیمت بیت کوین SV  21 بهمن 97

تحلیل قیمت بیت کوین اس وی 21 بهمن 97

تحلیل قیمت بایننس کوین

اگر به ده ارز برتر بازار نگاه بیندازید، قطعا بایننس کوین بهترین عملکرد را در بین آنها داشته است، همان طور که در تحلیل قیمت بایننس قبلا نیز گفتیم این ارز جایگاه خود را در رتبه 10 تثبیت کرده است. این ارز پس از روند نزولی ای که داشت در حال تغییر است. این ارز در 20 فوریه از کانال نزولی خارج شد و روند سعودی داشت و ممکن است اکنون به 10 دلار برسد که قبلا مقاومت قوی ای محسوب می شد. متغیرهای میانگین روند نزولی دارند و RSI در منطقه خرید بالا است که نشان می دهد افراد خوشبین کنترل را در دست دارند اما کاهش تا 7 دلار امکان دارد. از اول امسال، SMA پنجاه روزه نقطه پشتیبانی قوی ای بوده است. اگر افراد بد بین قیمت را به کمتر ازSMA پنجاه روزه برسانند ممکن است این ارز کاهش بیشتری داشته باشد.

تحلیل قیمت بایننس کوین بهمن 97

تحلیل قیمت بایننس کوین 21 بهمن 97

درباره نویسنده

kazem

xan
Student of pure mathematics
Interested in the technology of the day and cyberspace

4 نظر

نظر بدهید