خبرها

آزادی بیشتر ارز دیجیتال در پی تاخیر در تنظیم مقرات ارز رمز پایه

قانون ارز دیجیتال
نوشته شده توسط kazem

روز جمعه یک مامور کمیسیون بورس و اوراق بهادار آمریکا (SEC) گفت که تاخیر در تنظیم مقررات رمزنگاری ممکن است منجر به آزادی بیشتر برای این صنعت شود تا به تنهایی حرکت کند.

هستر پیرس، که به طور گسترده به عنوان مادر رمزنگاری (Crypto Mom) در جامعه برای مخالفت خود با تصمیم SEC برای رد کردن یک صندوق تبادل تجاری بیت کوین (ETF) پیشنهاد شده توسط دوقلوهای Winklevoss شناخته می‌شود، نظرات خود را در سخنرانی خود در مورد مسائل مربوط به مقررات دولتی در دانشکده حقوق دانشگاه Missouri اظهار نظر کرد.

هستر پیرس در مورد تاخیر در ارائه یک چارچوب قانونی روشن‌تر برای ارز دیجیتال گفت که این تاخیر و ابهام آنقدر ها هم بد نیست

پیرس در این باره توضیح داد:

ما ممکن است بتوانیم خطوط روشن ‌تری را پیش از اینکه پروژه‌های بلاک چین بالغ را ببینیم، ترسیم کنیم. تاخیر در طراحی خطوط واضح ممکن است به آزادی بیشتر برای این فن‌آوری اجازه ورود به آن را بدهد.

Exchange Traded Fund

تاثیر تنظیم قانون بر ارز دیجیتال

این کمیسر تاکید کرد که روند تنظیم یک صنعت جدید ممکن است طولانی باشد به همین دلیل بیان کرد که کمیسیون بورس اوراق بهادار باید به طور مناسب عمل کند تا این صنعت بتواند بدون به خطر انداختن قوانین جاری به پیشرفت خود ادامه دهد.

در ادامه پیرس گفت:

اگر به طور مناسب عمل کنیم، ما می‌توانیم نوآوری را در این مرز جدید فعال کنیم تا بدون به خطر انداختن اهداف قوانین اوراق بهادار به حفاظت از سرمایه گذاران، تسهیل شکل‌گیری سرمایه و تضمین بازارعادلانه، منظم و کارآمد ادامه دهیم.

او اظهار داشت که اقدامات اجرایی، روش برتر او برای ایجاد انتظارات برای سرمایه گذاران رمزنگاری نیست.

علاوه بر این، او افزود که برخی از پروژه‌های کریپتو به سادگی قادر به ایجاد هیچ پیشرفتی در چارچوب موجود نیستند، زیرا قوانین اوراق بهادار آن‌ها را غیرقابل اجرا می‌سازند.

پیرس همچنین معتقد است که کمیسیون بورس اوراق بهادار گاهی در برخورد با پروژه‌های رمزنگاری بسیار مردد است و سرمایه گذارانی که مایل به بالا بردن سرمایه خود هستند، ممکن است با این احتیاط بیش از حد گمراه شوند.

هستر پیرس به این نتیجه می‌رسد که کنگره ایالات‌متحده ممکن است ابهامات مربوط به رمزنگاری را با نیاز به اینکه حداقل برخی از دارایی‌های دیجیتال باید به عنوان یک کلاس دارایی جداگانه تحت نظر قرار گیرد، حل کند.

همان طور که قبلا در خبری در مورد لایحه تصویب ارز دیجیتال در سال 2018 گزارش داده بودیم، گفتیم که دو نماینده آمریکایی به نبال اصلاح قانون اوراق بهادار سال های 1933 و 1934 هستند تا از این طریق بتواند ارز های دیجیتال را از اوراق بهادار حذف کنند


منبع  Cointelegraph

 

درباره نویسنده

kazem

xan
Student of pure mathematics
Interested in the technology of the day and cyberspace

2 نظر

نظر بدهید