خبرها

پیام رسان بله به عنوان کیف پول رمز ارز پیمان انتخاب شد

پیام رسان بله
نوشته شده توسط kazem

حمیدرضا مختاریان، مدیرعامل هلدینگ سداد گفت: «بله، به‌زودی کیف پول رمزارز پیمان کنسرسیوم ققنوس می‌شود.


کنسرسیوم: کنسرسیوم (به انگلیسی: Consortium)، ائتلاف یا هم فرجام به پیوند دو یا
چند فرد، شرکت، سازمان یا حکومت (یا ترکیبی از این‌ها) باهم برای انجام کنش‌های هماهنگ یا ادغام منابعشان برای رسیدن به هدف یکسان گویند


در حاشیه کنفرانس بانکداری الکترونیک و نظام پرداخت، رمز ارز پیمان به عنوان ارز دیجیتال ایرانی معرفی شد، که با همکاری پنج سهامدار اصلی تک‌ وستا (هلدینگ توسن)، داده‌ ورزی سداد (بانک ملی)، گروه داده‌ پردازی پارسیان (بانک پارسیان)، گروه فناوران هوشمند بهسازان فردا (بانک ملت) و فناپ (بانک پاسارگاد) تولید و عرضه خواهد شد.

ولی الله فاطمی مدیر عامل ققنوس در این خصوص گفت

به محض تأمین پشتوانه مورد نیاز برای تولید ارز دیجیتال، این ارز دیجیتال را صادر می شود. طبق پیش‌ بینی‌ های صورت گرفته قرار است یک میلیارد ارز دیجیتال خود با نام پیمان را با پشتوانه طلا صادر شود.

حمید رضا مختاریان مدیر عامل هلدینگ سداد اعلام کرده است:

پس از صادر شدن پیمان، این ارز از طریق “بله” عرضه می شود. کیف پول این ارز دیجیتال نیز با “بله” یکپارچه می شود.

پیام رسان بله به عنوان کیف پول رمزارز پیمان انتخاب شد

پس می توان پیام رسان بله را به عنوان کیف پول ارز دیجیتال پیمان در نظر گرفته که در صورت عرضه ارز ایرانی پیمان از طریق پیام رسان بله، پس از توافق گپ و ایرانسل، “بله” دومین پیام رسانی است که پا به دنیای ارز دیجیتال ایرانی گذاشته است.( اولین ارزدیجیتال ایرانی کپسی است که پیشتر اخبارهای مروبط به آن را تقدیمان کرده بودیم)

مدیرعامل هلدینگ سداد همچنین در پاسخ به این سؤال که چرا بله در دور دوم حمایت از پیام‌ رسان‌ها قرار نداشت اعلام کرد:

ما در اولین دور حمایت نیز قرار نداشتیم و اصلاً نیز دنبال حمایت نیستیم فقط در دور اول زمانی که امکان فعالیت، به دلیل در لیست قرار نگرفتن پیام‌ رسان‌های موردحمایت دولت را از دست دادیم تلاش کردیم تا در لیست پیام‌ رسان‌های مورد تأیید دولت قرار بگیریم.

همچنین مختاریان با اشاره به اینکه ما به دنبال فعالیت‌ها و برنامه‌های خود هستیم و اصلاً به دنبال حمایت دولت نیستیم گفت:

هم‌اکنون تلاش می‌کنیم تا بتوانیم به مرکز تبادل اطلاعات GSB دولت متصل شویم و برخی از خدمات دولت الکترونیکی را از طریق پیام‌رسان بله ارائه دهیم.

این هلدینگ در حال تلاش برای ارائه خدمات الکترونیک از طریق پیام رسان بله است.


شرکت هلدینگ: طبق یک تعریف کلی، شرکت هلدینگ، شرکتی است که در آن هیچ‌گونه عملیات، فعالیت یا هر کسب‌و‌کار فعال دیگری انجام نمی‌شود و این شرکت صرفا مالک دارایی‌هایی است. این دارایی‌ها می‌تواند شاملِ سهام سایر شرکت‌ها، شرکت‌های با مسئولیت محدود، مشارکت‌های محدود، صندوق‌های سرمایه‌گذاری، صندوق‌های پوشش‌دهنده‌ی ریسک، سهام‌ عادی، اوراق قرضه، املاک و مستغلات، مالکیت معنوی، برندها، اختراعات، علائم تجاری، حق کپی‌رایت و تقریبا هر چیز ارزشمند دیگری باشد.


مدتی قبل رئیس هیئت مدیره زیرساخت بیان کرده بود که خدمات پایه ‌ای دولت همراه و امکان اتصال به مرکز تبادل اطلاعات برای دو پیام ‌رسان سروش و گپ فراهم می ‌شود. مدیرعامل سداد نیز در همین خصوص گفت:

تاکنون کسی به ما نگفته است چون جز لیست این دو پیام‌ رسان نیستیم نمی‌ توانیم به مرکز تبادل اطلاعات متصل شویم یا نمی ‌توانیم خدمات دولتی ارائه دهیم اگر این را نیز به ما اعلام کنند ما تلاش خواهیم کرد که جز لیست حمایتی دوم هم قرار بگیریم.


برای دانلود پیام رسان بله می توانید از لینک های زیر استفاده کنید.

پیام رسان بله ویژه کاربرن اپل(ios) ios

پیام رسان بله ویژه کاربرن اندروید android

پیام رسان بله ویژه کاربرن ویندوز Windows

پیام رسان بله ویژه کاربرن لینوکس  linux

پیام رسان بله نسخه وب web

درباره نویسنده

kazem

xan
Student of pure mathematics
Interested in the technology of the day and cyberspace

نظر بدهید