بیت کوین تحلیل

قیمت بیت کوین می تواند به 738 هزار دلار برسد

تحلیل قیمت بیت کوین
نوشته شده توسط kazem

در 11 فوریه خبرگذاری ۸BTC یک پیش بینی از ژو فا (Zhu Fa) بنیانگذار استخر ماینینگ Poolin منتشر کرد که در آن به گفته ژو فا قیمت بیت کوین می‌تواند به ۵ میلیون yuan چین (۷۳۸٫۰۰۰ دلار) برسد.

در حالی که ژو اظهار داشت که اکنون بیشتر شبیه به یک بازار خرس (بازار کاهشی) است، او پیش‌بینی کرد که در حرکت بعدی گاوها، قیمت‌ها برابر با ۱۰ تا ۲۰ برابر بیشتر از قیمت‌های قبلی خواهد بود.

وی همچنین اشاره کرد:

افزایش شدید قیمت مانند موردی که در سال ۲۰۱۷ به ۲۰۰۰۰ دلار در بالاترین قیمت بیت کوین پایان یافت، همیشه وجود نخواهد داشت و افزود که حرکت بعدی گاوها ممکن است آخرین بار باشد.

پیش‌بینی‌ها از سوی متخصصان در جنبه‌های مختلف فضای رمزنگاری از صعودی تا بی‌نهایت نزولی ردیف می شوند.

بیشتر بخوایند: معرفی استخر های بیت کوین

کاهش ارزش بیت کوین

در طی یک رویداد بلاک چین در آوریل سال ۲۰۱۸، سرمایه گذار معروف تیم دراپر پیش‌بینی کرد تا سال ۲۰۲۲ قیمت بیت کوین می تواند به ۲۵۰ هزار دلار برسد.

در اوایل این هفته، باری سیلبرت، مدیر عامل و موسس گروه ارز دیجیتال و سرمایه‌گذاری Grayscale، گفت که ارزش اکثر توکن های دیجیتالی به صفر خواهد رسید.

وی افزود:

تقریبا هر عرضه اولیه سکه (ICO) تلاشی برای جمع‌آوری پول بود، اما هیچ استفاده‌ای برای این ای.سی.او ها وجود نداشت.

استخر ماینینگ Poolin، مقدار ۱۰٫۴۵ درصد از سهم شبکه جهانی را در اختیار دارد.

کاهش قیمت بیت کوین در چند  ماه اخیر، ضربه بزرگی به ماینر های ارز دیجیتال زده است به طوری که بسیاری از شرکت ها استخراج در بیشتر کشور های مانند چین شروع به فروش سخت افزار های خود به قیمت بسیار ناچیز(کیلویی) کرده اند.

شرکت  Argo Blockchain  که به عنوان استخراج کننده ارز دیجیتال در کشور انگلستان فعالیت می کند امروز اعلام کرد که برای کاهش هزینه‌ها دوباره بر کسب و کار خود تمرکز خواهد کرد.

این شرکت قصد خاتمه دادن به عملیات استخراج خود به عنوان عملیات (MaaS) در ماه آوریل دارد که ظاهرا می‌تواند هزینه‌ها را تا ۳۵ درصد کاهش دهد.


منبع Cointelegraph

درباره نویسنده

kazem

xan
Student of pure mathematics
Interested in the technology of the day and cyberspace

نظر بدهید