بیت کوین تحلیل

تحلیل قیمت بیت کوین، اتریوم، ریپل و ایاس (29 بهمن)

تحلیل قیمت ارز دیجیتال
نوشته شده توسط kazem

عدم آگاهی کافی از کابرد های ارز دیجیتال باعث پیدا شدن منتقدینی در این حوزه شده است اما وقتی شناختی از ویژگی ها و کابرد های ارز دیجیتال، به دست می آورند خود را بخشی از آن می دانند. یکی از این منتقدان مدیر ارشد یکی از بانک های مهم آمریکا به نام جی پی مورگان چیس بود که اخیرا اعلام کرده است که به زودی ارز دیجیتال خود را با نام JPM COIN را راه اندازی می کند. 

توکنی که ارزشی ندارد حذف می شود و توکن های با ارزش برای صاحبان خود ثروت به همراه دارند. مدیر و بنیان گذار گروه ارزهای دیجیتال بر این باور است که ارزش بیشتر توکن های دیجیتال به صفر می رسد.

نیال فرگوسن، اقتصاد دان و نویسنده 14 کتاب، بیان کرده است که بیت کوین به عنوان طلای دیجیتال شناخته می شود زیرا عملکرد آن با دیگر دارایی ها وابستگی ندارد. اما به نظر او ارزهای دیجیتال جایگزین ارزهای رایج نمی شوند. 

امروز در این مقاله قصد بررسی و تحلیل قیمت ارز های دیجیتال برتر را داریم، پس با ما همراه باشید.

تحلیل قیمت بیت کوین

در هفته ای که گذشته، ارزش بیت کوین  با اندک کاهشی که داشت در حالت کلی رو به افزایش بوده است. در حال حاضر برای بیت کوین تقاضا وجود دارد. میانگین های متغیر ثابت هستند و RSI در منطقه خنثی است که نشانگر ثبات این ارز است. اگر این ارز از روند نزولی خود خارج شود دیدگاه ما نفی می شود و احتمال رسیدن به 4255 دلار وجود دارد. در این سطح مقاومت بالایی را انتظار داریم. خروج از 4255 دلار می تواند باعث افزایش قیمت تا 5273 دلار شود. اگر افراد بد بین قیمت را به زیر EMA-20 برسانند، احتمال رسیدن قیمت بیت کوین به 3355 دلار و حتی 3236 دلار وجود دارد. کاهش قیمت به کمترین قیمت سال روند نزولی را از سر می گیرد و باعث رسیدن به 3000 دلار و حتی 2600 دلار می شود. باید منتظر باشیم تا قیمت ها به بالای میانگین های متغیر و روند نزولی برسد و بعدا خرید کنیم.

تحلیل قیمت بیت کوین

تحلیل قیمت بیت کوین 29 بهمن 97

تحلیل قیمت اتریوم

در تحلیلی که هفته پیش از قیمت اتریوم ارائه دادیم، گفتیم که قیمت این ارز در 123 دلار مقاومت دارد امروز نیز مقاومت اتریوم در SMA-50 ادامه دارد. این مقاومت به معنای نقطه انسدادی برای افراد خوشبین است که باید هرچه زودتر شکسته شود در غیراین صورت ممکن است قیمت ها به 116.30 دلار و حتی 103.20 دلار برسد. میانگین های متغیر ثابت هستند و RSI بالاتر از حد میانگین است که ثبات را نشان می دهد. در صورت خروج از این مرز ارزش این ارز بیشتر می شود و به 134.50 دلار و حتی 167.32 دلار می رسد. اتریوم پتانسیل خوبی برای رشد داد اما توصیه می کنیم برای خرید تا 100 دلار صبر کنید .

تحلیل قیمت اتریوم

تحلیل قیمت اتریوم 29 بهمن 97

تحلیل قیمت ریپل

قیمت ریپل تحت تاثیر موارد بسیاری است که چند روز پیش در مورد تاثیر اخبار توییتری بر قیمت این ارز را توضیح دادیم. در سه روز گذشته ریپل در 0.295 دلار پشتیبانی پیدا کرده است اما افراد خوشین سعی می کنند تا روند نزولی را تغییر دهند. خروج از این روند قیمت را تا خط مقاومت 0.33108 دلار بالا می برد. همچنین، SMA پنجاه روزه زیر این سطح قرار دارد. پس انتظار داریم که به عنوان نقطه انسداد عمل کند. به هرحال اگر افراد خوشبین به این حد برسند احتمال رسیدن قیمت به 0.40 دلار افزایش میابد. پس در بیش از 0.33108 دلار توصیه می کنیم که تصمیم خود را بگیرید. اما اگر قیمت کاهش یابد احتمال رسیدن به 0.27795 دلار وجود دارد. خروج از این سطح باعث کاهش به کمینه سالانه 0.24508 دلار می شود.

تحلیل قیمت ریپل

تحلیل قیمت ریپل 29 بهمن 97

تحلیل قیمت ایاس

ایاس از جمله ارز هایی است که  سعی دارد تا قیمت خود را به بالای 2.70 دلار برساند. افراد خوشبین سعی می کنند تا از مرز مقاومت 3.05 به 3.2081 دلار برسند. اگر موفق شوند احتمال رسیدن به 3.8723 دلار وجود دارد. EMA-20 رو به افزایش است و RSI هم در منطقه مثبت قرار دارد که کمترین مقاومت را برای افزایش قیمت نشان می دهد. پس، تاجران می توانند در 2.30 دلار از ضرر جلوگیری کنند. اگر قیمت ها به بالای منطقه مقاومت برسد ممکن است در 3.20 دلار به سود جزیی برسید اما اگر ارزش ایاس کمتر شود، ممکن است قیمت به میانگین های متغیر برسد و قیمت به حد بحرانی 2.1733 دلار برسد. خروج از این منطقه باعث رسیدن قیمت به 1.55 دلار می شود.

تحلیل قیمت ایاس

تحلیل قیمت ایاس 29 بهمن 97

درباره نویسنده

kazem

xan
Student of pure mathematics
Interested in the technology of the day and cyberspace

نظر بدهید