بیت کوین تحلیل

تحلیل قیمت بیت کوین، اتریوم، ریپل و ایاس (30 بهمن)

تحلیل قیمت
نوشته شده توسط kazem

روز سه شنبه 19 فوریه بازار سبزی برای ارزهای دیجیتال برتر دیده می شود. به گزارش های کوین مارکت کاپ بیت کوین به قیمت 4000 دلار بر می گردد. با این وضع بازار سبز در دست بیت کوین است.

قیمت بیت کوین

قیمت بیت کوین

بیت کوین با کاهش اندکی که دیرزو داشت باز به سمت قیمت جدیدش 3908 دلار پیش می رود که در حال حاضر با افزایش 4/4 درصدی در طول 24 ساعت گذشته به قیمت 3941 دلار معامله می شود. در 17 فوریه بیت کوین بزرگترین جهش قیمت خود را نشان داد که با رسیدن به 3973 دلار به بالاترین قمیت خود از 10 ژانویه به بعد رسید. بیت کوین در 7 روز گذشته 9.3 درصد افزایش قیمت داشته است.

نمودار قیمت بیت کوین

نمودار قیمت 7 روزه بیت کوین

قیمت اتریوم

دومین افزایش قیمت ارزهای دیجیتال برتر برای اتریوم است که در طول هفته رشد چشمگیری داشته است. اتریوم از 12 فوریه تا کنون بیش از 22 درصد افزایش قیمت داشته است که دیروز با افزایش قیمت 3.5 درصدی به 147 دلار رسید. این در حالی است که آلتکوین در قیمت 121 دلار معامله می شود.

قیمت اتریوم

نمودار قیمت 7 روزه اتریوم

قیمت ریپل

ریپل دومین ارز دیجیتال برتر از نظر ارزش بازار با افزایش 8.3 درصدی با قیمت 0.338 دلاری معامله شد.به تازگی BankDhofar که از نظر ارزش بازار و دارایی دومین بانک عمان است برای پرداخت برون مرزی قصد استفاده از فناوری RippleNet  را دارد که این نیز تاثیری در قیمت ریپل داشته است.

قیمت ریپل

نمودار قیمت ریپل در 7 روز گذشته

قیمت ایاس

ایاس چهارمین ارز دیجیتال برتر از نظر دارای رشد چشمگیری 15.7 درصدی در 24 ساعت و رشد 30.5 درصدی در 7 روز گذشته یکی از بیشترین افزایش قیمت های را داشته است. که با این افزایش به قیمت 3.67 دلار رسید.

قیمت ایاس

نمودار قیمت ایاس در 7 روز گذشته

پس از 8 فوریه حجم کل سرمایه بازار از 120 میلیون دلار به 135 میلیون دلار رسید. در حال حاضر شاهد کاهش معاملات روزانه از 36 به 35 میلیون دلار هستیم.

نمودار حجم کل بازار

نمودار حجم کل بازار


تیم کارشناسی ارزسل: با پیشرفت چشمگیر ارزهای دیجیتال در بین افراد مختلف جامعه در بیشتر نقاط دنیا، این ارز های محبوبیت های خاصی در بین سرمایگذاران و معامله گران پیدا کرده است به طوری که با مقایسه بیت کوین و دلار و نظر سنجی در بین افراد مختلف، می بینید که بیت کوین امن تر از و قابل اعتماد تر از دلار است. تمام موارد گفته شده در تنظیم قیمت بیت کوین و افزایش این ارز در چند سال آینده را آماده می کند.


منبع  cointelegraph

درباره نویسنده

kazem

xan
Student of pure mathematics
Interested in the technology of the day and cyberspace

نظر بدهید