بیت کوین خبرها

بالاترین سطح نرخ انجام معامله بیت کوین

bitcoin-transactions
نوشته شده توسط kazem

با وجود بازار کاهشی ۱۴ ماهه نرخ انجام معامله بیت کوین در حال حاضر در بالاترین سطح خود از دسامبر ۲۰۱۷ قرار دارد. ضمن تراکنش بالا در مقیاس ثانیه برای بیت کوین، لیدر رمز ارزها شاهد استفاده واقعی بویژه در بازارهای نو ظهور بوده و همین طور ابراز علاقه کاربران در موتور جستجوی گوگل را تجربه میکند.

داده‌ها از سایت بلاک چین نشان می‌دهد که نرخ انجام معامله بیت کوین در حال حاضر ۳.۸ تراکنش در هر ثانیه ( TPS ) می‌باشد. این رقم نشان‌دهنده بالاترین نرخ تراکنش ‌ها از زمانی است که در اواسط دسامبر ۲۰۱۷ به بالاترین سطح خود یعنی ۴.۷ رسید.

پس از سقوط قیمت در فوریه ۲۰۱۸ که قیمت بیت کوین به ۶۰۰۰ دلار رسید، نرخ معامله کاهش‌ یافته است. با این حال ، از آن زمان به بعد تعداد تراکنش در مقیاس ثانیه به طور پیوسته در حال افزایش بوده‌است.

افزایش نرخ تعداد تراکنش بیت کوین

با وجود افزایش نرخ تعداد تراکنش بصورت مستمر، هزینه تراکنش بصورت نسبتاً پایدار باقی ماند. افزایش حجم تراکنش بدون بالارفتن هزینه نشان از ارتقای ظرفیت دارد.

در سال ۲۰۱۷ با افزایش نرخ تعداد تراکنش، کارمزد پرداختی به ماینرها نیز افزایش می یافت به گونه ای که این رقم از زیر یک دلار به ۵۰ دلار افزایش یافته بود.

افزایش حجم معاملات بیت کوین

گزارشات حاکی از آن است که حجم معاملات روزانه بیت کوین به بالاترین سطح از زمان اوج قیمت در سال ۲۰۱۷ رسیده‌است. نرخ تعداد تراکنش های بیت کوین تنها موضوع در حال رشد لیدر ارزهای دیجیتال یعنی بیت کوین نیست، فاکتورهای مختلفی نشان از حیات مجدد و علاقه مندی عمومی و استفاده واقعی این ارز را نشان میدهد.

دادهایی از Coin Dance حاکی از افزایش چشمگیر تعداد معاملات در پلتفرم لوکال بیت کوین می باشد. ثبت رکورد حجم ترید در مقیاس هفتگی در کشورهایی نظیر اندونزی و ونزوئلا نیز بیانگر این مدعاست.

تحلیلگر ارشد e-Toro ماتی گرینسپان، اظهار می دارد

بیت کوین در بازارهای نوظهور اقتصادهای با ثبات در حال رشد و ترقی میباشد بطوری که علیرغم یک بازار کاهشی طولانی مدت، بیت کوین همچنان مورد استقبال مردم است.


منبع bitcoinist

درباره نویسنده

kazem

xan
Student of pure mathematics
Interested in the technology of the day and cyberspace

نظر بدهید