خبرها

شرکت BitGo پشتیبانی از ترون را به سرویس خود اضافه می کند.

crypto-investment-services-firm-bitgo-to-add-support-for-tron
نوشته شده توسط kazem

شرکت خدمات رمز ارزی بیتگو (BitGo) در نشستی خبری اعلام کرد که قصد دارد تا انتهای سال ۲۰۱۹ پشتیبانی از رمز ارزترون (TRX) را به سرویس خود اضافه کند. این شرکت در حال حاضر بزرگ‌ترین پردازنده تراکنش‌های رمز ارزی دنیاست.

طبق گزارش هایی که در 20 فوریه از کوین تلگراف منتشر شد، شرکت ارائه‌دهنده‌ی سرویس‌های سرمایه گذاری رمز ارزی بیتگو از کیف پول و خدمات نظارتی برای رمز ارز ترون پشتیبانی خواهد کرد. به این ترتیب بیتگو از انتهای سال ۲۰۱۹ پشتیبانی از کوین ترون را به سرویس‌های خود اضافه می‌کند و آن را در اختیار سرمایه‌گذاران قرار خواهد داد.

tron

آینده ارز دیجیتال ترون 

با این حساب کوین ترون نیز به جمع ۱۰۰ رمزارز دیگری می‌پیوندد که پیش از این توسط بیتگو پشتیبانی می‌شد. این شرکت ظاهراً بزرگ‌ترین پردازنده تراکنش‌های  بیت کوین در سطح جهانی است که ۱۵ درصد از همه‌ی تراکنش‌های بیت کوین را پردازش می‌کند و هر ماه حدود ۱۵ میلیارد دلار از تراکنش‌های رمز ارزی از گذرگاه‌های این شرکت می‌گذرد. در حال حاضر بیش از ۲ میلیارد دلار سرمایه در کیف پول‌های این بنگاه معاملاتی قرار دارد.

این شرکت دیروز اعلام کرد که قصد دارد با کمک شرکت Lloyd’s of London برای دارایی‌های دیجیتالی که در سرویس‌های کیف پول آن‌ها قرار دارد بیمه‌ی ارز دییجتالی ارائه کند. این بیمه می‌تواند در صورت وقوع هک یا سرقت اطلاعات حساب کاربران به درد آن‌ها بخورد و خسارات احتمالی را جبران کند.

شرکت بیتگو در ماه ژانویه گفته بود که با پلتفرم فرابورس بیت کوین Genesis Global Trading وارد همکاری شده تا به مشتریان خود اجازه دهد مستقیماً از طریق سرویس‌های این شرکت معاملات رمز ارزی خود را انجام دهند. این شراکت به مشتریان BitGo اجازه می‌دهد تا با کمک نقدینگی بالای Genesis، بر اساس شبکه‌ی بزرگی از شرکای تجاری، تسویه‌های داخلی خود را در همان روز انجام دهند.


منبع cointelegraph

درباره نویسنده

kazem

xan
Student of pure mathematics
Interested in the technology of the day and cyberspace

نظر بدهید