خبرها

راه اندازی پلتفرم تجاری رمزنگاری سازمانی توسط بانک Frick لیختن اشتاین

liechtensteins-bank-frick-launches-institutional-crypto-trading-platform
نوشته شده توسط kazem

طی گزارش هایی که سایت کوین تلگراف داده است، بانک فریک (Frick) لیختن اشتاین، یک پلتفرم تجاری ارز دیجیتال سازمانی فرعی، موسوم به بازارهای DLT، راه اندازی می کند.

با توجه به اعلام این بانک، بازارهای DLT سرمایه گذاران نهادی یا سازمانی را با دسترسی کاملا قانونی و امن چند مبادله ای، به کلاس دارایی توکن دیجیتالی تامین خواهند کرد.

هوبرت بوچل یکی از مدیران ارشد این بانک درباره مزایای ارزهای دیجیتال رمزپایه می‌گوید:

مشتریان ما می‌دانند که ما می‌توانیم پشتیبانی قابل قبولی را در اجرای مدل کسب‌وکارشان با ارزهای دیجیتال رمزپایه و بلاک چین که البته در چهارچوب مقررات موجود هم باشد به انجام رسانیم.

ادی، مدیر عامل بانک فریک، اظهار داشت:

با این پلتفرم، ما به مشتریان سازمانی یک ترکیب منحصر به فرد از یک شرکت فاین تچ (fintech) و یک بانک قانونی که توسط اتحادیه اروپا کنترل می‌شود ارائه می‌کنیم.

liechtensteins-bank-frick-launches-institutional-crypto-trading-platform

به گزارش این منبع خبری، Roger Wurzel، که قبلا در بخش توسعه تجاری بانک فریک کار کرده بود، به عنوان مدیر عامل شرکت تابعه جدید منصوب شده‌است.

توسعه دهنده پروژه بلاک چین سابق این بانک و یکی از بنیانگذاران شرکت حسابداری مبتنی بر سیستم ابری Styxchange، مسئول توسعه تجاری در بازارهای DLT خواهد بود.

این منبع خبری همچنین متذکر می‌شود که بانک فریک، که مقر آن در بالزرس قرار دارد، در سال ۱۹۹۸ تاسیس شد و عمدتا متعلق به بنیاد خانواده کانو فریک است.

براساس خبر رسمی منتشر شده از آوریل ۲۰۱۸، این بانک سود خالص ۶.۳ میلیون فرانک سوئیس (در حدود ۶.۳ میلیون دلار) در سال ۲۰۱۷ را گزارش داد که تقریبا ً دو برابر سود ۳.۲ میلیون فرانکی (حدود ۳.۲ میلیون دلار) ثبت‌شده در سال گذشته است.

بازارهای DLT اولین سرمایه‌گذاری این بانک در حوزه رمزنگاری نیست. همانطور که در ماه مارس سال گذشته گزارش داده شد، بانک فریک همچنین یک سرمایه‌گذاری مستقیم در ذخیره سازی سرد پنج ارز دیجیتال اصلی را نیز ارائه می‌دهد.

اخیرا، خبر‌های منتشر شده حاکی از آن است که اداره پست لیختن اشتاین، ارائه دهنده خدمات پستی دولتی این کشور، در نظر دارد تا خدمات مبادله ارزهای دیجیتال را در مکان‌های فیزیکی خود عرضه کند.

طی گزارش قبی ااین بانک نیز اخیرا اعلام کرده بود که دو خدمت جدید یعنی «سرمایه‌گذاری مستقیم» و «ذخیره سرد» ۵ نوع ارز دیجیتال رمزپایه (بیت کوین، بیت کوین کش، لایت کوین، ریپل و اتر ) را به مشتریان خود ارایه می‌دهد


منبع  Cointelegraph

درباره نویسنده

kazem

xan
Student of pure mathematics
Interested in the technology of the day and cyberspace

نظر بدهید