خبرها

(آرامش برای بازار ارزهای دیجیتال مفید است) : الکسیس اوهانیان

(آرامش برای بازار ارزهای دیجیتال مفید است) : الکسیس اوهانیان
نوشته شده توسط ali ahmadi

زمانی که از الکسیس اوهانیان بنیانگذارسایت Reddit در زمینه‌ی باورش نسبت به ارزهای دیجیتال سوال شد وی اعلام کرد که وضعیت کنونی بازار بدون شک به عنوان روز‌های سخت برای رمزارزی محسوب می‌گردد. این بدان معنی است که قیمت ارزهای دیجیتال کاهش یافته است.

با این وجود، الکسیس اوهانیان با اشاره به اظهارات مدیرعامل Coinbase تاکید کرد که بازار نزولی موجب نابودی سودجویان شده است، و کسانی که به ارز دیجیتال ها اعتقاد راسخ دارند زیربنای واقعی ارزهای دیجیتال را ایجاد خواهند کرد.

اوهانیان توضیح داد که از نظر وی، حذف هیجانات در اطراف ارزهای دیجیتال و فضای بلاک چین در حقیقت برای توسعه‌ی این صنعت اتفاق خوبی است. وی گفت:

در حال حاظر قابل مشاهده است. اما نشانه‌ی قدرتمند از نظر من این است که همچنان برخی از هوشمند‌ترین افراد در حوزه‌ی تکنولوژی بر روی حل این مشکلات فعالیت می‌کنند. آن‌ها شرکت‌هایی را بر روی بلاک چین ایجاد کردند. هیجان از بین رفته است. اما من فکر می‌کنم (از بین رفتن هیجانات) اتفاق خوبی است.

اوهانیان همچنین با اظهار نظر در زمینه‌ی راه‌اندازی JPMorgan Chase اظهار داشت که انتظار می‌رود با راه‌اندازی ارز دیجیتال این شرکت با نام JPM Coin، که نوعی دارایی بر پایه‌ی بلاک چین است، بهره‌وری تسویه حساب‌های بانکی افزایش یابد.

(آرامش برای بازار ارزهای دیجیتال مفید است) : الکسیس اوهانیان

اوهانیان اظهار داشت که حرکت اخیر JPMorgan از زمان از بین رفتن هیجانات نشانگر این واقعیت است. وی اعلام کرد با در نظر گرفتن این‌ که جیمی دیمون، در گذشته بیت‌کوین را یک طرح کلاهبرداری خوانده بود، انتشار این ارز دیجیتا را به عنوان یک اتفاق خوب عنوان کرد.

بیشتر بخوانید: ارز دیجیتال چیست؟

جیمی دیمون مدیرعامل JPMorgan اخیرا موضع خود را در برابر بیت کوین مشخص کرد و ادعا کرد که قصد ندارد بر علیه بزرگترین رمزارز بازار موضع‌گیری کند.

اوهانیان به همراه استیو هافمن پس از فروش Reddit در سال ۲۰۰۶ و در سن ۲۳ سالگی به یک میلیونر تبدیل شد وی همچنین کارآفرین اینترنتی و بنیانگذار شرکت سرمایه‌گذاری Initialized Capital است.

در جولای ۲۰۱۸، اوهانیان پیش‌بینی کرده بود که در سال ۲۰۱۸ بیت‌کوین به ۲۰ هزار دلار و اتریوم به ۱۵۰۰ دلار می‌رسند. با این وجود بر اساس داده‌های CoinMarketCap، از ژوئن ۲۰۱۸ تاکنون بالاترین سطح قیمت بیت‌کوین ۷۲۰۰ دلار و اتریوم ۴۰۰ دلار بوده است.

درباره نویسنده

ali ahmadi

نظر بدهید