خبرها

شبعه صرافی اکسمو (Exmo) در استانبول ترکیه افتتاح شد

Cryptocurrency Exchange Exmo Opens Branch in Turkey
نوشته شده توسط kazem

صرافی اکسمو (Exmo) ، که یک پلتفرم کریپتو ترید پیشرو در اروپای شرقی است، اخیراً یک شرکت تابعه در ترکیه را به ثبت رسانده‌است . این شرکت در حال راه اندازی دفتری در تنگه بسفر در استانبول، مرکز مالی کشور می باشد.

رشد بازار ارز دیجیتال ترکیه

تصمیم تاسیس شعبه ای از اکسمو  در ترکیه نشان‌دهنده اهمیت رو به رشد بازار ارز دیجیتالی ترکیه در منطقه است. این اکسچنج در حال حاضر دفاتری در فدراسیون روسیه، اوکراین، اسپانیا و بریتانیا دارد.

این اقدام پس از ارائه نسخه زبان ترکی از وب سایت اکسمو (Exmo) و پشتیبانی از لیر ترکیه صورت‌گرفته است. در حال حاضر، امکان ترید بین لیر ترکیه و ارزهای اصلی دیجیتالی نظیر بیت کوین، اتریوم، ریپل و استلار مهیا می باشد.

طی اعلامیه ای که در وبسایت و رسانه های اجتماعی منتشر شده، اکسمو اشاره کرد که در حال حاضر در حال طی کردن مراحل نهایی و رسمی جهت باز کردن یک حساب در یک بانک ترکیه ای است. این بدان معنی است که گزینه پرداخت بانکی برای کاربران در آینده نزدیک در دسترس خواهد بود.

سرگئی ژدانوف (Sergey Zhdanov) مدیر اجراییاکسمو طی نشست اقتصاد بلاک چین در استانبول ،ضمن ابراز خرسندی از حضور در بازار کریپتوی ترکیه و افزایش روز افزون تعداد معامله گران در این بازار، هدف از بازگشایی شعبه ای در استانبول را بدست آوردن فرصت های بیشتر موجود در منطقه عنوان کرد.

اکسچنج اکسمو که در سال ۲۰۱۳ پایه‌گذاری شد، مستقر در لندن، کیف، بارسلونا، مسکو و اکنون استانبول است. این صرافی اغلب به عنوان بزرگ‌ترین پلتفرم تجاری کریپتو در اروپای شرقی شناخته می‌شود. این اکسچنج اظهار دارد در مجموع ۱.۶ میلیون کاربر و ۵۰،۰۰۰ تریدر فعال روزانه دارد. حجم معاملات آن به ۳۰ میلیون دلار روزانه میرسد و در کوین مارکت کاپ در حال حاضر دارای رتبه ۶۵ می باشد.

 Exchange Exmo

افزایش تجارت ارزهای دیجیتال

گفتنی است ترکیه یکی از آن کشورهایی است که تحت تاثیر تورم و متعاقباً کاهش ارزش پول ملی قرار گرفت، در تابستان گذشته، زمانی که واحد پول ترکیه شاهد افت بزرگی در برابر دلار آمریکا بود، حجم مبادلات تجاری در ارزهای دیجیتال اصلی در کشور افزایش یافت.

طبق گزارشات در همان زمان، یکی از پلتفرم های داخلی پیشرو به نام Btcturk شاهد افزایش ۳۵۰ درصدی در عرض ۲۴ ساعت بود. این شرکت در حال حاضر بیش از ۴ میلیون دلار حجم مبادلات روزانه دارد.

دیگر اکسچنج های کریپتوی محبوب در ترکیه که اکسمو مجبور به رقابت با آنهاست عبارتند از :

  • Paribu
  • Koinim
  • Koineks

که همه آن‌ها طیف گسترده‌ای از ارزهای دیجیتال را تجارت می‌کنند .

بنابر اطلاعات بدست آمده از لوکال بیت کوین بیشترین معامله لیر- بیت کوین مربوط می شود به هفته منتهی به ۲۵ نوامبر که بالغ بر ۵۲۵۰۰۰ دلار ثبت گردید.


منبع bitcoin.com

درباره نویسنده

kazem

xan
Student of pure mathematics
Interested in the technology of the day and cyberspace

نظر بدهید