بیت کوین خبرها

بنیانگذار ردیت: وضعیت فعلی بازار همچنان زمستان ارزهای دیجیتال است

crypto-winder-erased-speculators-gave-space-to-real-builders
نوشته شده توسط kazem

الکسیس اوهانیان (Alexis Ohanian)، یکی از بنیانگذاران ردیت (Reddit‌‌) و شخصیت معروف دنیای کریپتو، طی مصاحبه‌‌ای با یاهو فایننس (Yahoo Finance) ادعا کرد که جنون کریپتو از بین رفته است و فضا برای کسانی که واقعا کریپتو را باور دارند، باز شده است.

وضعیت بازار کریپتو تغییر خواهد کرد

هنگامی که از اوهانیان پرسیدند که آیا او هنوز به ارزهای رمزنگاری شده اعتقادی قوی دارد یا خیر، وی اذعان کرد که وضعیت فعلی بازار، بدون شک، همچنان زمستان کریپتو در نظر گرفته می‌‌شود و این یعنی قیمت ارزهای دیجیتال افت کرده است. با این حال، اوهانیان با ذکر سخنان مدیر ارشد شرکت کوین بیس، تأکید کرد که بازار نزولی موجب حذف محتکران شده است و فقط معتقدان واقعی این ارزها باقی مانده‌‌اند تا زیرساخت واقعی کریپتو را بسازند. اوهانیان توضیح داد که به نظر وی، از بین رفتن جنون کریپتو در واقع چیز خوبی برای توسعه این صنعت است. او گفت:

در حال حاضر، باید دید که در آینده چه اتفاقی خواهد افتاد، اما یک نشانه قوی برای من این است که هنوز برخی از افراد باهوشی که در عرصه فناوری می‌‌شناسم در حال تلاش برای حل این مشکلات اند. این افراد یک سری شرکت بر اساس بلاک چین می‌‌سازند. جنون از بین رفته است. آن اشتیاق شدید از بین رفته است. اما من فکر می‌‌کنم این چیز خوبی است.

از اوهانیان در مورد اعلامیه غول بانکداری، جی پی مورگان (JPMorgan) و راه اندازی کوین اختصاصی این نهاد با نام  JPM Coin نیز سوال شد. اوهانیان در پاسخ به این سوال تاکید کرد که حرکت اخیر جی پی مورگان نشان دهنده این است که نوآوری واقعی در حال وقوع است، زیرا احتکار بی رویه از بین رفته است.

reddit

اوهانیان در ادامه گفت:

انتشار این سکه حرکت مثبتی خواهدبود و جیمی دیمون (Jamie Dimon)، مدیر عامل جی پی مورگان که قبلا بیت کوین یک را کلاهبرداری نامیده بود، به تازگی موضع خود نسبت به بیت کوین را روشن کرده و اعلام کرده است که او دیگر قصد ندارد علیه بزرگترین ارز دیجیتال دنیا حرفی بزند.

قیمت بیت کوین

الکسیس اوهانیان که متولد سال 1983 است پس از فروش ردیتبه همراه دومین موسس آن استیو هافمن (Steve Huffman) در سال 2006، به یک مولتی میلیونر 23 ساله تبدیل شد. اوهانیان که در سال 2006 با سرنا ویلیامز ، تنیسور مشهور آمریکایی و نفر اول رده بندی جهانی ازدواج کرده در ماه جولای 2018 پیش بینی کرد که بیت کوین و اتریوم  در سال 2018 به ترتیب 20,000 دلار و 1500 دلار خواهند بود. با این حال، طبق گفته کوین مارکت کپ، از جولای 2018، بالاترین قیمت این دو ارز دیجیتال حداکثر 7200 دلار و 400 دلار بوده است.


منبع cointelegraph

درباره نویسنده

kazem

xan
Student of pure mathematics
Interested in the technology of the day and cyberspace

نظر بدهید