بلاک چین

استفاده از فناوری بلاک چین در صنعت کشاورزی فرانسه

نوشته شده توسط ali ahmadi

امانوئل مکرون رئیس جمهور فعلی فرانسه طی سخنرانی خود در نمایشگاه بین‌المللی کشاورزی در پاریس، اعلام کرد که خواستار معرفی فناوری بلاک چین در زنجیره‌ی تامین است تا در نهایت صنعت کشاوری بتواند به نوآوری برسد.

آقای مکرون در سخنرانی خود به رقابت اتحادیه‌ی اروپا با کشور‌هایی همچون چین، روسیه و ایالات متحده اشاره کرد و اعلام نمود که این رقابت دلیل اصلی وحدت میان کشور‌هایی اروپایی از طریق سیاست‌های مشترک اتحادیه‌ی اروپا است. وی همچنین در رابطه با چندین استراتژی و راهکار توسعه‌ی برای بخش‌های صنعت کشاورزی اتحادیه‌ی اروپا صحبت کرد و در این میان به فناوری‌های نوظهوری همچون بلاک چین نیز اشاراتی داشت.

استفاده از فناوری بلاک چین در صنعت کشاورزی فرانسه

وی در سخنرانی خود اظهار داشت:

بیایید این کار را در اروپا انجام دهیم، با توسعه‌ی ابزار‌هایی که می‌توانند روند تولید هر محصول را از مرحله‌ی مواد خام تا بسته‌بندی و پردازش را پیگیری کنند، از فناوری‌های کشاورزی نوظهور استفاده کنیم. نوآوری در حال حاضر وجود دارد و باید در دنیای کشاورزی از آن استفاده کرد، باید از آن به طور کامل استفاده کرد زیرا این امر در خدمت منافع مشترک خواهد بود و به مصرف‌کننده نیز خدمات ارائه خواهد کرد.

بیشتر بخوانید: فناوری بلاک چین چگونه کار می کند

وی همچنین افزود که فناوری بلاک‌چین می‌تواند وجود شفافیت در روند تولید و توزیع کالا را تضمین کرده و نگرانی‌های در حال رشد مصرف‌کنندگان در رابطه با تولید و پایداری محصولات را به شکل چشم‌گیری کاهش دهد.

درباره نویسنده

ali ahmadi

نظر بدهید