خبرها

هارد فورک ترون همراه آپدیت ادیسه عرضه شد

tron-trx-launches-trongrid-update-2-0-post-hard-fork
نوشته شده توسط kazem

ترون نیز مانند اتریوم به دنبال توسعه خدمات و کارایی خود، هاردفورک و آپدیت هایی را ارائه داده است، که در تاریخ 9 اسفند هاردفورک خود را به همراه آپدیت ادیسه 3.5 عرضه کرد، همچنین قصد دارد که آپدیت دیگری باری ترون گرید 2.0 عرضه کند.


ترون گرید: ترون گرید (TronGrid) به توسعه دهندگان این امکان را می دهد تا بر روی بلاک چین ترون برنامه های غیر متمرکز بسازند و نودهای کامل و API در سراسر دنیا ایجاد کنند. اگر یک فرد نود کاملی را ایجاد کرد به سخت افزار، پهنای باند و زمان بیشتری نیاز دارد تا داده یا اطلاعات ایمن نگه دارد.


ترون در بیانیه ای که در توییتر خود منتشر کرد، به ویژگی های که آپدیت جدید برای جامعه توسعه دهندگان به ارمغان خواهد آورد اشاره کرد. کانگ لی، سرپرست پروتکل ترون بیان کرد:

ترون گرید یک زیرساخت است که توسط توسعه دهندگان زیادی استفاده شده است. این آپدیت جدید قصد دارد تا بسیار جامع و فراگیر، قابل اعتماد و در دسترس باشد تا تجربه کاربری خوبی به ارمغان بیاورد که به توسعه دهندگان کمک می کند تا انرژی خود را متمرکز بر کسب و کار و برنامه های غیرمتمرکز کنند که اهمیت دارد.

ترون گرید 1.0 به توسعه دهندگان امکان داد تا به عنوان روشی مقرون به صرفه و حتی بدون هزینه هاست نودهای کامل خود باشند، در حالی که بروز رسانی اخیر قرار است تا زمان پاسخ به رویدادهای درخواستی را به طور چشمگیری کاهش دهد. ترون گرید هم چنین مدعی است که اطلاعات رویدادها را در کسری از ثانیه برمی‌گرداند، زیرا رویدادها بخش حیاتی برنامه های غیرمتمرکز می‌باشند و به کارآیی بسیار خوبی نیاز دارند.

این بروز رسانی توسط جامعه ترون مورد استقبال قرار گرفت زیرا درخواست آن را داده بودند. کاربری با نام ElecProNeuTRON@ در توییتر گفت:

ترون گرید به شدت به این ارتقا و بروز رسانی نیاز داشت، ترون گرید قبلا اعتبار هر برنامه غیرمتمرکز ترون را خدشه دار می کرد. قابل تحسین است که برخی موارد بهبود یافته اند.


منبع ambcrypto

درباره نویسنده

kazem

xan
Student of pure mathematics
Interested in the technology of the day and cyberspace

نظر بدهید