اتریوم خبرها

توسعه دهندگان اتریوم به دنبال متخصصین جدید برای هاردفورک استانبول

ethereum hard-fork
نوشته شده توسط kazem

توسعه دهندگان اتریوم روز جمعه 10 اسفند آپدیت شبکه سنت پترزبورگ و کنستانتینوپول را با موفقیت پشت سر گذاشتند، حال بعد از این بروزرسانی توسعه دهندگان اتریوم به دنبال هماهنگ کننده های جدیدی برای هاردفورک های آتی هستند.

به تازگی افری شودن (Afri Schoedon) که مدیریت جامعه اتریوم و ارتباطات این شبکه را بر عهده داشته است؛ تیم اتریوم را ترک کرده است و توسعه دهندگان به دنبال انتخاب شخص جدیدی برای این پوزیشن هستند.

مدیریت هاردفورک ها

توسعه دهندگان اتریوم؛ بزرگترین بلاک چین دنیا برای پیاده سازی اپلیکیشن های غیرمتمرکز؛ به دنبال متخصصینی هستند که بتوانند هاردفورک بزرگ بعدی اتریوم را مدیریت و زمان بندی کنند.

ماه گذشته افری شودن (Afri Schoedon) به دلیل برخی مشکلات داخلی تیم اتریوم، از مقام خود استفاده داد، او در زمان حضورش در جامعه اتریوم؛ مسئولیت زمان بندی و مدیریت آپدیت ها و هاردفورک های اتریوم را داشت. علاوه بر این او در بخش توسعه قراردادهای هوشمند نیز فعالیت می کرد و وظایفی در آن بخش هم داشت.

هادسون جیمسون (Hudson Jameson) مدیر روابط عمومی اتریوم در نشستی که 11 اسفند انجام شد در ارتباط با جایگاه افری شودن گفت:

این مسئولیت مهمی است و تاریخ اجرا شدن هاردفورک ها؛ آپدیت ها و هماهنگی و بررسی EIP ها را بر عهدا دارد و در نهایت اعلام کننده زمان نهایی تغییرات بزرگ است.

هادسون علاوه بر این اشاره کرد که این پوزیشن؛ مدیر کل همه چیز نیست اما می تواند پیشنهادات و ایده های جدید را جمع آوری کند و آنها را برای توسعه دهندگان روی میز بگذارد. او گفت در حال حاضر برای این موقعیت دو یا سه متخصص را مد نظر داریم که بهترین آنها انتخاب خواهد شد.

همچنین در ادامه گفت:

افراد با استعداد و حرفه ای زیادی داوطلب هستند که این وظیفه را بر عهده بگیرند و انتخابات زیادی را داشتیم

این گروه از جامعه اتریوم به Ethereum cat herders معروف هستند که توسط خود افری شودن و هادسون در ژانویه ۲۰۱۹ تشکیل شد. این گروه فعالیت هایی در راستای آپدیت های اتریوم و برنامه ریزی برای پیشبرد اکوسیستم اتریوم انجام می دهند.

هاردفورک استانبول

بعد از این هارد فورک با نام کنستانتیپول و سنپترزبورگ که با تاخیر یک ماهه انجام شد؛ اتریوم به دنبال برنامه ریزی برای آپدیت بعدی خود با نام استانبول است. طبق گفته های توسعه دهندگان اتریوم؛ در آپدیت بعدی قرار است الگوریتم شبکه اتریوم تغییر کند و از پروتکل جدیدی به نام Prog proof-of-work برای استخراج شبکه استفاده شود. تیم توسعه دهنده اعلام کرد پیدا کردن متخصصین جدید برای هاردفورک بعدی و آینده اتریوم حیاتی است و برنامه ریزی برای هاردفورک استانبول به این موضوع بستگی دارد.


منبع  cryptoglobe

درباره نویسنده

kazem

xan
Student of pure mathematics
Interested in the technology of the day and cyberspace

نظر بدهید