اتریوم خبرها

تحلیل بلند مدت و کوتاه مدت قیمت اتریوم ( 14 اسفند)

ethereum-price-prediction
نوشته شده توسط kazem

اتریوم بعد از هادرفورک های که در هفته گذشته انجام داد به سرعت جایگاه خود در مقام دومی بعد از بیت کوین را برای خود تثبیت کرد، این ارز در حال حاضر با حجم بازار 3.5 میلیارد دلار و ارزش 129 دلار در معامله می شود.

امروز قصد دارم قیمت اتریوم را در سه بخش بلند مدت و کوتاه مدت تحلیل کنیم، پس با ارزسل همراه باشید.

تحلیل قیمت اتریوم در بلند مدت

ethereum price analysis

تحلیل بلند مدت قیمت اتر

نمودار لگاریتمی قیمت اتریوم سطح مقاومتی شدیدی در قیمت 170 دلاری را نشان میدهد که این موضوع را در روند بازه 21 روزه اتریوم می توان به چشم دید

همانطور که در نمودار می بینید؛ یک المان معکوس خرسی و دو کندل گاوی در محدوده ۱۴۲ دلار دیده می شود. با توجه به خطوطی که دیده می شود؛ میتوان دو سطح حمایت ۸۵ و ۶۵ دلار را برای اتریوم فرض کرد.

در حال حاضر اتریوم نسبت به قیمت در بازه ۲۱ و ۵۰ روزه خود؛ پایین تر معامله می شود. شاخص RSI روی ۳۸ دلار است که میتواند هر دو شرایط فروش بیش از حد و خرید بیش از حد را برای این ارز ایجاد کند.

شاخص MACD نیز شروع به حرکت به سمت بالا کرده است اما همچنان در وضعیت مثبت قرار نگرفته است.

قیمت اتریوم در بازه میان مدت

با تحلیل قیمت 3 روزه اتریوم می توان خط حمایتی صعودی را دید، همانطور که از کندل ها مشخص است؛ دو کندل پشت هم در قیمت ۱۶۰ دلار وجود دارد که شاخص RSI در کندل اول بالاتر بوده است. میتوان در این حالت سیگنال خرید را اعلام کرد.

اما قیمت در نزدیکی شاخص ایچیموکو (Ichimoku) شاهد مقاومت است. علاوه بر این، بازه ۲۱ روزه روند صعودی و حالت گاوی را نشان می دهد که با افت اخیر، میتوان احتمال ادامه این روند را کم دانست. شاخص MACD نیز در محدوده صعود قرار داشت که در حال حاضر شکسته شده است.

ethereum price analysis

تحلیل قیمت اتریوم

نتیجه گیری

با توجه به تحلیل های انجام شده در دو بازه بلند مدت و کوتاه مدت، میتوان نتیجه رشد اندک قیمت ها تا انتها هفته را داشت، همچنین ممکن است تا 115 دلار شاهد کاهش قیمت باشیم. در بازه بلند مدت قیمت اتریوم رو به افزایش است به طوری که می توان محدوده قیمت 175 دلاری را برای این ارز متصور شد


منبع blokt

درباره نویسنده

kazem

xan
Student of pure mathematics
Interested in the technology of the day and cyberspace

نظر بدهید