خبرها

قیمت اتریوم به 100هزار دلار خواهد رسید!

ethereum-price
نوشته شده توسط kazem

اتریوم نام آشنا برای معامله کنندگان و توسعه دهنگان ارزهای دیجیتال، در چند ماه اخیر توسعه ها و بروزرسانی های زیادی را در شبکه خود ایجاد کرده بود، گرچه این بروزرسانی در مراحل اولیه خود قرار دارد و تاثیر آنچنانی را از خود بروز نداده است اما این روند توسعه در دراز مدت این ارز را به ابر قدرت دنیا تبدیل خواهد کرد.

افزایش قمیت اتریوم

اکنون اتریوم در قیمت  135.60 دلار قرار دارد که این قیمت نسبت به یک ماه قبل افزایش 30 دلاری را شاهد بوده است، که این افزایش قیمت اتریوم به دلیل ویژگی هایی نظیر قرارداد هوشمند و برنامه های غیرمتمرکز و امنیت و سرعت و تمام ویژگی های دیگر آن منطقی به نظر می رسد. چندین فرد تاثیرگذار و مهم در حوزه ارزهای دیجیتال پیش بینی هایی در مورد قیمت ارزهای دیجیتال داشته اند. اتریوم نیز از این قاعده مستثنی نیست، بسیاری از افراد برای این ارز دیجیتال آینده روشنی را تصور می کنند. با این حال پیش بینی بسیار خوشبینانه ای در مورد اتریوم وجود دارد که طی چند سال آینده قیمت آن به ۱۰۰ هزار دلار خواهد رسید.

قیمت اتریوم

قیمت اتریوم در یک ماه گذشته

در این بین برایان شوستر یکی از افراد خوشبین به ارزهای دیجیتال، مطمئن نیست که اتریوم به همچین قیمتی برسد اما وی معتقد است که اتریوم اگر در آینده تبدیل به یک ذخیره معتبر و با ارزش نظیر طلا شود افزایش قیمت زیادی خواهد داشت. وی در این مورد توضیح داد:

این اتفاق باعث می شود ارزش بازار به 10 تریلیون دلار برسد و باعث می شود باور کنیم که قیمت اتریوم می تواند به ۱۰۰ هزار دلار برسد. حتی ممکن است پا را از این فراتر بگذاریم و بگوییم که اتریوم تنها یک دارایی معمولی نیست، بلکه دارایی ای برای جایگزینی تمام ارزهای موجود است.

نه تنها برایان شوستر معتقد است که اتریوم آینده روشنی دارد بلکه راجر ورموسس Bitcoin.com و حامی بیتکوین کش معتقد است که اتریوم پتانسیل آن را دارد که به 100,000 دلار برسد.  وی پیش بینی کرده است که اتریوم تا پایان سال 2018 جایگاه بیت کوین را خواهد گرفت و بیت کوین کش نیز تا پایان سال 2020 از بیت کوین پیشی خواهد گرفت.

من مطمئنم این اتفاق حتما می افتد. اتریوم می تواند تا پایان سال 2018 جایگاه بیت کوین را بگیرد و همین اتفاق می تواند تا پایان سال 2020 برای بیت کوین کش بیافتد.

رشد قیمت اتریوم

در حالی که این پیش بینی واقعا دور از ذهن است، استیو وزنیاک یکی از موسسان اپل نیز معتقد است اتریوم می‌تواند همانند اپل رشد کند زیرا شروع کار آن مشابه اپل بود. وزنیاک همچنین در کنفرانسی در وین بیان کرد اتریوم می تواند اپل ارزهای دیجیتال در آینده باشد.

همچنین جرمی روبینز یکی از شرکای بیت کوین کور (Bitcoin Core) نیز معتقد است تمام پیش بین های مثبت و افزایشی در مورد اتریوم واقع گرایانه نیست و قیمت این ارز دیجیتال می تواند حتی به صفر برسد مگر اینکه ماینر ها اقدامات موثری انجام دهند تا اتریوم را برای پرداخت ها، مفید و کارآمد کنند.

ethereum-price-100000

بدون شک پیش بینی ها در خصوص اتریوم با اغراق همراه است، مخصوصا به این دلیل که قیمت اتریوم هم چنان کمتر از 140 دلار و قیمت بیت کوین کش نیز کمتر از 133 دلار است. سخنان راجر ور درباره احتمال رسیدن قیمت اتریوم به 100 هزار دلار ممکن است رویاپردازی باشد، زیرا خوش بین ترین فرد اتریوم یعنی برایان شوستر نیز اعتراف کرده است که مطمئن نیست اتریوم بتواند به قیمت ۱۰۰ هزار دلاری برسد. هر چیزی در صنعت ارز دیجیتال امکان پذیر است و ممکن است اتریوم نیز برنامه های پنهانی برای افزایش چشمگیر قیمت خود داشته باشد و فقط گذشت زمان این موضوع را روشن خواهد کرد.


منبع zycrypto

درباره نویسنده

kazem

xan
Student of pure mathematics
Interested in the technology of the day and cyberspace

یک نظر

نظر بدهید