اتریوم خبرها

بیش از 80 درصد گردش اتریوم توسط 7572 آدرس صورت میگیرد

eth supply
نوشته شده توسط kazem

شرکت تحقیقاتی دارایی دیجیتال دلفی (Delphi Digital) سندی را در 7 مارس انتشار کرد که طی آن اعاد می کرد، بیش از 80 درصد گردش اتریوم توسط 7572 آدرس صورت میگیرد.

گردش اتر

بطور دقیق تر اینکه داده های موجود در این گزارش ادعا میکنند که بیش از 80 درصد از کل اتریوم ها با تراز بالای 1000 عدد در تعداد 7572 آدرس و کمی بیشتر نگهداری میشوند.

بنابر تحقیق انجام شده

  • تعداد 6490 آدرس به میزان هزار تا 10هزار اتریوم
  • تعداد 923 آدرس شامل 10هزار تا 100 هزار اتریوم
  • تعداد 155 آدرس موجودیشان ما بین 100هزار تا یک میلیون اتریوم
  •  تنها 4 آدرس محتوی یک میلیون تا 10 میلیون اتریوم می باشد.

در همان سند، این موسسه تحقیقاتی ادعا میکند بطور متوسط قیمت این ارز دیجیتال پس از هر 5 هاردفورک قبلی، طی سی روز معادل 19 درصد کاهش را تجربه کرده است.

با این حال بیشترین کاهش دیده شده در قیمت اتر پیش از از هاردفورک اخیر سن پترزبورگ و قسطنطنیه زیر یک درصد بوده است که بنابر این گزارش بخشی از آن به دلیل کاهش ریوارد بلاک از 5 اتریوم به 3 اتریوم بوده است.

ارائه در برنامه های غیر متمرکز

محققان همچنین به این موضوع اشاره داشتند که از 3 مارس بیش از 2,3 میلیون اتریوم (حدود 2 درصد کل عرضه) در برنامه‌های مالی غیر متمرکز ارائه شده‌است.

تصریح می دارد بالغ بر 98 درصد این ارز در برنامه های مالی غیرمتمرکز و در MakerDAO که از نوع قرارداد هوشمند می باشد وجود دارد. دومین برنامه مالی غیرمتمرکز از این حیث به پلتفرم وام دهی اختصاص دارد چنانکه از سوم مارس تا کنون بالغ بر 28500 اتر به این موضوع ارتباط داشته است

بیشتر بخونید: آینده ارزهای دیجیتال

در نهایت، این گزارش به نگرانی های مربوط به مخاطرات فنی بطور خاص مسائل مرتبط با Infura که این غول ارزهای دیجیتال در آینده نزدیک با آن روبرو خواهد شد می پردازد.

دلفی دیجیتال، خود را به عنوان یک شرکت با هدف تولید محتوای بی طرفانه در رابطه با دارایی‌های دیجیتال و فن‌آوری اطلاعات توزیع‌شده ( DLT ) و ارائه خدمات تحلیل به مشتریان سازمانی معرفی میکند.


منبع cointelegraph

درباره نویسنده

kazem

xan
Student of pure mathematics
Interested in the technology of the day and cyberspace

نظر بدهید