بیت کوین ماینینگ

آسان ترین راه برای تبدیل ارزهای دیجیتال

cryptocurrency converter
نوشته شده توسط kazem
تبدیل ارز های دیجیتال به یکی دیگر یکی از دغدغه های اصلی کابران دنیای ارزهای دیجیتال است به طوری که بسیاری از افراد برای تبدیل این ارز های به یک دیگر هزینه های زیادی را صرف می کنند، گاه صرف نظر از هزینه برای تبدیل ارز های به یک دیگر یک حساب کابری در صرافی نیازمند است که بسیاری از افراد دسترسی آسان به آنها ندارد.

مبدل ارز دیجیتال

امروز قصد داریم یکی از سرویس های تبدیل ارز های دیجیتال را معرفی کنیم. اگر به دنبال سریع ترین و کم‌هزینه ترین مبدل  ارزهای دیجیتال با ما ارزسل همراه باشید.

گسترش استفاده از ارزهای دیجیتال سبب شده پلتفرم‌های متفاوتی برای تسهیل خرید و فروش و نیز مبادله رمزارزها عرضه شود. وان‌پیج‌اکس یکی از این پلتفرم‌هاست که امکان تبدیل سریع و بی‌دردسر ارزهای دیجیتال مختلف را به یکدیگر فراهم می‌سازد.

 

وان‌پیج‌اکس برای انجام عملیات تبدیل فقط نیم درصد کارمزد دریافت می‌کند. البته این پلتفرم کارمزدی اندک را نیز برای همه تراکنش‌های صورت گرفته بر روی شبکه از کاربر اخذ می‌کند.

همان طور که در مبدل بالا مشاهده می کند، می توانید یکی از 8 ارز دیجیتال مبدا را انتخاب کنید

مثلا برای تبدیل بیت کوین به اتریوم می توانید ارز مبدا را بیت کوین و ارز مقصد را اتریوم انتخاب کنید، سپس با وارد کردن آدرس ولت خود عملیات تبدیل را انجام دهید.

در حال حاضر هر کاربر می‌تواند یکی از ۸ ارزهای دیجیتال

  1. بیت کوین
  2. بیت کوین گلد
  3. بیت کوین کش
  4. دش
  5. لایت‌ کوین
  6. استیم
  7. مونرو 
  8. گروستل‌کوین

را به یک ارز دیجیتال دیگر (از میان فهرستی شامل بیش از ۱۰۰ مورد) تبدیل کند.

توجه: اتر (رمزارز اتریوم) در فهرست مبدا وجود ندارد.

OnePageX

وان‌پیچ‌اکس همچنین خدمتی ویژه را به صاحبان وب‌سایت‌ها ارایه می‌دهد. ویجت وان‌باکس (OneBox) به راحتی از طریق یک رشته کد می‌تواند در قالب وب‌سایت کاربران قرار گیرد. این ویجت بر روی نسخه‌های دسکتاپ و نیز موبایل وب‌سایت‌ها قابل استفاده است. وان‌پیچ‌اکس همچنین قرار است یک API عمومی را نیز برای کاربران منتشر کند.


منبع  OnePageX

درباره نویسنده

kazem

xan
Student of pure mathematics
Interested in the technology of the day and cyberspace

نظر بدهید