بیت کوین خبرها

آینده بیت کوین در نظرسنجی توییتری

bitcoin
نوشته شده توسط kazem

تحلیل و پیش بینی علاقه‌مندان و سرمایه‌گذاران ارز دیجیتال بیت‌کوین نشان می دهد که همچنان به آینده بیت‌کوین و افزایش قیمت این ارز امیدوار هستند.

آینده در دستان بیت کوین

طی نظرسنجی های که Magic Poop Cannon در توییتر خود انجام داده به نتایج جالبی رسید، بر اساس این نظر سنجی که حدود 3هزار نفر شرکت کرده بوند، 72 درصد اتفاق نظر در افزایش قیمت طولانی مدت داشتند که از محدوده 20هزار دلار خواهد گذشت، نزدیک 42 درصد نیزنیز معتقد بودند که بیت‌کوین تا 100 هزار دلار نیز پیش خواهد رفت و سپس به یک میلیون دلار خواهد رسید.

bitcoin-could-eventually-reach-between-100000-and-1-million

نتایج نظرسنجی با توجه به رکود و افتی که بیت‌کوین از دسامبر 2017 تاکنون پشت سر گذاشته، جسورانه و خوش بینانه بنظر می رسد. حتی بیت‌کوین در آن زمان نیز با قیمتی نزدیک به 20 هزار دلار معامله می شد که پس از سقوط 80 درصدی ارزش در طی یک سال، قیمت آن به 3200 دلار رسید. این افت قیمت تنها برای بیت کوین نبود، کل بازار ارز دیجیتال دیگری چنین افتی بود به طوری که در برخی از ارزها شاهد افت 90 درصدی نیز بودیم.

پیش بینی قیمت بیت کوین

این کاربر توییتری یکی از حرفه ای ترین معامله گران بیت‌کوین است که همواره نظراتش درباره بیت‌کوین، مورد توجه کاربران قرار می گیرد. وی در ماه مه گذشته پیش بینی کرده بود که ارزش بیت‌کوین به کمتر از ۶ هزار دلار خواهد رسید. همچنین خاطر نشان کرد که بیت کوین به کف قیمتی خود رسیده و پس از مدتی باقی ماندن در این بازه، روند صعودی خود را آغاز خواهد کرد. با خواندن تحلیل های گذشته او می توانید از صحت آن ها، اطمینان پیدا کنید.

بیشتر بخوانید: جیمی دیمون: بیت‌کوین آینده ندارد

این معامله‌گر بیت‌کوین در توییتی پیش بینی کرد که قیمت بیت کوین از 100 هزار دلار عبور می کند و نهایتاً به 1 میلیون دلار خواهد رسید. وی در این توییت بیان کرد:

پیش بینی بلند مدت من از آینده بیت‌ کوین این است که در چهار سال آینده قیمت این ارز حداقل به 100 هزار دلار خواهد رسید. حتی ممکن است تا 150 هزار دلار نیز رشد کند. نهایتا پس از گذشت مدتی از روند صعودی، ارزش این ارز به 1 میلیون دلار می رسد.

پیش بینی بلند مدت شما از بیت‌کوین چیست؟

تحلیلگران دیگری همچون جان مک آفی نیز پیش بینی کرده اند قیمت بیت‌ کوین به این میزان خواهد رسید. مک آفی در مصاحبه ای پیش بینی کرد که ارزش بیت‌کوین تا پایان سال 2020 به یک میلیون دلار خواهد رسید.

در پست های قبلی نیز به پتانسیل این ارز در رسیدن به قیمت 10 میلیون دلاری برای حل مشکلات بدهی های جهانی اشاره ای داشتیم. بیت کوین از همه نظر آماده رسیده به قیمت حقیقی خود یعنی بالای 20 هزار دلار است.


منبع usethebitcoin

درباره نویسنده

kazem

xan
Student of pure mathematics
Interested in the technology of the day and cyberspace

نظر بدهید