بیت کوین خبرها

بیت کوین پتانسیل خلق فرصت برای سرمایه‌گذاران جوان‌تر را دارد

bitcoin
نوشته شده توسط kazem

جاستین سان مدیرعامل ترون بر این باور است که بیت کوین و سایر ارزهای دیجیتال پتانسیل ایجاد فرصت‌هایی برای نسل جوان‌تر سرمایه‌گذار را دارند. سان همچنین تلویحاً اشاره کرد که منتقدان بیت کوین و سایر رمز ارزها به جای عمیق شدن در مفاهیم تکنولوژیکی که ارزهای مجازی را در اقتصاد دیجیتال نوظهور فراهم می‌کنند، بر جنبه تجاری و کسب و کارها متمرکز شده‌اند.

آینده بیت کوین

سان که در روز چهارشنبه 13 مارس 2019 با CNBC صحبت میکرد، ضمن اشاره تلویحی به آینده بیت کوین و ارزهای دیجیتال، تصریح کرد او به آینده ارزهای مجازی خوشبین است. بنابر گفته مدیر Tron توسعه شبکه لایتنینگ و نیز مشارکت‌های اخیر نهادهایی مانند جی پی مورگان (JPMorgan) و فیسبوک در این صنعت، نشان از کاربرد فزاینده دارایی های مجازی می باشد.

در همین راستا کریستوفر جیانکارلو، ریاست کمیسیون تجارت کالاهای آتی اطالات متحده (CFTC)، نیز صحبت‌هایی مطابق با باورهای سان را اظهار داشت. ایشان در سخنرانی روز پنجشنبه ۱۴ مارس گفت:

فناوری بلاک چین و رمز ارزها را می توان بعنوان محرک‌هایی کلان در رهنمون سازی بازار سرمایه گذاری به سوی بازار مدرن امروزی قلمداد کرد.

زمانیکه انتقادات افرادی نظیر وارن بافت از مفید بودن بیت کوین رسانه ای شد، جاستین سان رمز ارزها را یک فرصت تکنولوژیک و فراتر از تنها یک فرصت تجاری عنوان کرد. ایشان خاطرنشان ساخت ارزهای مجازی یک فرصت شگرف برای نسل جوان می باشد چنانکه بیت کوین و دیگر رمز ارزها بواقع موج سوم اینترنت هستند.

مدیرعامل ترون در خصوص اظهاراتش افزود:

اگرچه ترون بعنوان دهمین ارز بازار رمزارزها و با مارکتی معادل 1.5 میلیارد دلار برآورد شده است، اما تمرکز او بیشتر معطوف به توسعه تجاری و جنبه های فناورانه این رمزارز می باشد.

ادغام تکنولوژی بلاک چین و ارزدیجیتال درشبکه بیت‌تورنت

در اواسط سال 2018، بنیاد ترون، پلتفرم به اشتراک‌گذاری فایل بیت‌تورنت (Bittorent) را خریداری کرد. آقای سان تاکید کرد شرکتش قدم‌های موثری را در ادغام تکنولوژی بلاک چین و کریپتوکارنسی درشبکه بیت‌تورنت برداشته است. ایشان اعتقاد دارد با انجام اینکار او قادر خواهد بود بیش از صد میلیون کاربر را از 138 کشور در یک پلتفرم پر جنب و جوش غیرمتمرکز برای به اشتراک گذاری فایل دور هم گرد آورد.

مدیر عامل بنیاد ترون معتقد است:

جدا از فعالیت‌های بیت‌تورنت، اقدامات پروژه هایی نظیر فیسبوک در گسترش رمز ارزها به مقبولیت جهانی و تضمین دارایی های مجازی در مقیاس جهانی خواهد انجامید.


منبع bitcoinist

درباره نویسنده

kazem

xan
Student of pure mathematics
Interested in the technology of the day and cyberspace

نظر بدهید