خبرها

اندرو یانگ: هیچ چیز رمزنگاری را متوقف نمی‌کند

let's build our future together
نوشته شده توسط kazem

به استثنای وایومینگ و تعداد انگشت شماری از چند ایالت دیگر، تنظیم مقررات در خصوص بلاک چین در ایالات‌متحده در بهترین حالت ناامید کننده است. با این حال، ممکن است یک بارقه امید از سوی نامزد ریاست‌جمهوری دموکرات، اندرو یانگ، وجود داشته باشد.

اندرو یانگ

اندرو یانگ (Andrew Yang) یکی از کارآفرینان و از موسسین شرکت سرمایه‌گذاری برای آمریکا (VFA)، یک سازمان غیر انتفاعی با ماموریت:

بسیج نسل بعدی کارآفرینان و تجهیز آن‌ها با مهارت‌ها و منابعی که برای ایجاد شغل به آن‌ها نیاز دارند، می باشد.

یانگ در سال 2012، در دوره باراک اوباما به عنوان “قهرمان تغییر” انتخاب شد و پس از آن در سال 2015 به عنوان “سفیر ریاست‌جمهوری برای کارآفرینی جهانی” شناخته شد.

یانگ، به مثابه یک اسب سیاه در مسابقه انتخاباتی پیش رو، تابستان گذشته در میان جامعه ارزهای رمزنگاری شده غوغایی به راه انداخت. او طی توئیتی اعلام کرد که او بیت کوین، اتریوم و دیگر رمزارزها را در قالب کمک برای مبارزات انتخاباتی خود پذیرفته است.

بگذارید آینده را با هم بسازیم

let's build our future together

این جملات موجی از نظرات دنبال کنندگان خود را بهمراه داشت و از او پرسیده شد که آیا این امر به این معنی است که او از جریان‌سازی در خصوص ارزهای دیجیتال حمایت کرده‌است. سخنان پرشور دیگری هم از او نقل شده است مانند:

هیچ چیز رمزنگاری را متوقف نمی‌کند، حتی نامزدهای ریاست‌جمهوری در حال پریدن بر روی آن هستند!

مزایای ارزهای رمزنگاری شده

یانگ ناگزیر به رویارویی با برخی نقدهای منصفانه در این موضوع بود. مخالفین همیشگی ادعا دارند که کمک های غیرقابل ردگیری میتوانند سبب جریان وجوه غیرقانونی و تامین مالی خارجی شوند. آنها حتی به خسارات اقلیمی ناشی از استخراج رمز ارزها نیز اشاره کردند.

بیشتر بخوانید: آینده روشن ارزهای دیجیتال در ایران

برغم واکنش های مختلف نسبت به اظهارات او در تابستان گذشته، یانگ 44 ساله با نژادی از آسیا میتواند با اطمینان خاطر وعده هایی از تغییر در سیاست ایالات متحده را باخود بهمراه آورد.

گفتنی است اطلاعات او در مورد بیت کوین به سال 2013 بر میگردد جایی که او نسبت به افت قیمت بیتکوین به زیر 600 دلار طی یک توئیت واکنش نشان داده و این اصلاح را باعث عصبی شدن بعضی از هم قطاران عنوان کرد

اینکه این غریبه تا چه میزان میتواند در کوران انتخاباتی پیش رود و در صورت برنده شدن تا چه میزان قادر خواهد بود رمزارزها را به پیش براند، موضوعی نیست که بتوان بر سر آن شرط بست، اما بهر حال او مقدار قابل توجهی ساتوشی برای خود و برای روزهای سخت نگه میدارد.

و چه کسانی میداند شاید بیت کوین های او در روزهای سخت کارزار انتخاباتی اش به کمکش آیند.


منبع bitcoinist

درباره نویسنده

kazem

xan
Student of pure mathematics
Interested in the technology of the day and cyberspace

نظر بدهید