بیت کوین خبرها

تام لی: تا شش ماه آینده روند صعودی بازار ارزهای دیجیتال آغاز خواهد شد.

تام لی: تا شش ماه آینده روند صعودی بازار ارزهای دیجیتال آغاز خواهد شد.
نوشته شده توسط ali ahmadi

توماس لی یکی از بنیانگذاران شرکت خدمات مشاوره‌ای Fundstrat Global Advisors به تازگی سنت پیش‌بینی قیمت ارز دیجیتال بیت‌کوین را در روز ۱۴ام مارس شکسته است و اعلام نموده که از نظر او روند صعودی بازار ارزهای دیجیتال ظرف شش ماه آینده آغاز خواهد شد.

آقای لی که به عنوان یکی از طرفداران پروپاقرص صنعت ارزهای دیجیتال چند وقت قبل در ماه دسامبر اعلام کرده بود که دیگر هیچ پیش‌بینی در رابطه با تغییرات قیمت بیت‌کوین ارائه نخواهد کرد، اما او طی جدیدترین مصاحبه‌ی خود گفته است که احتمالا در ماه آگوست روند حرکت بازار تغییر خواهد کرد.

وی در مصاحبه‌ی خود اعلام کرد:

من فکر می‌کند که رقم کلیدی که باید تحت نظر بگیریم تغییرات متوسط ۲۰۰ روز آینده باشد. اگر قیمت رمزارز بیت‌کوین بالاتر از ۴ هزار دلار باقی بماند، می‌تواند طی ۲۰۰ روز آینده و در ماه آگوست از متوسط تغییرات قیمت عبور کند، بنابراین من فکر می‌کنم برای اینکه از نظر فنی بیت‌کوین بتواند به بازار صعودی بازگردد به پنج تا شش ماه زمان لازم است.

آقای لی با اشاره به هاردفورک ماه نوامبر بیت‌کوین کش اعلام کرد که «من فکر می‌کنم خساراتی که واقعا باید برطرف شود مربوط به سقوط از قیمت ۶ هزار دلار به ۳۱۰۰ دلار است.» وی در ادامه افزود:

من فکر می‌کنم که این سقوط قیمت واقعا اعتماد سرمایه‌گذاران و پویش بازار را تحت تاثیر قرار داد.

همانطور که اخیرا گزارش شده است، ارز دیجیتال بیت‌کوین با افزایش متوسط روزانه‌ی حدود ۰/۵ درصد، از ماه فوریه تا کنون روند سودآوری و بازگشت سرمایه‌ی به سرمایه‌گذاران را آغاز نموده است.این رقم در ماه جاری کاهش یافت و به ۰/۲ درصد رسید، که نهایتا باعث شد برخی کاربران فکر کنند وقوع یک روند نزولی و بازار خرسی جدید قریب‌الوقوع است.

از بالاترین رکورد‌های قیمتی در ماه دسامبر ۲۰۱۷ و رسیده به مرز ۲۰ هزار دلار، ارز دیجیتال بیت‌کوین حالا در طولانی‌ترین روند نزولی تاریخ حضور خود قرار گرفته و با از دست دادن بیش از ۸۵ درصد ارزش خود، اکنون به قیمت حدود ۳۱۰۰ دلار رسیده است.

تام لی: تا شش ماه آینده روند صعودی بازار ارزهای دیجیتال آغاز خواهد شد.

در ماه دسامبر یک تحلیل‌گر بازار به نام تونی ویز(Tone Vays) پیش‌بینی کرده بود که قیمت رمزارز بیت‌کوین در مقابل دلار(BTC/USD) قبل از پایان روند نزولی قطعا به نزدیک یک هزار دلار خواهد رسید.

درباره نویسنده

ali ahmadi

نظر بدهید