اتریوم تحلیل ریپل

تحلیل قیمت بیت کوین، اتریوم، ریپل

bitcoin ethereum ripple price
نوشته شده توسط kazem

قیمت ارزهای دیجیتال در جند هفته گذشته رشد خوبی داشته اند که گاهی این رشد قیمت با کاهش هایی همراه بوده است، یعنی قیمت دارای نوسان اندک بوده است، در روز دوشنبه 27 اسفند اکثر ارز های دیجیتال  اندکی کاهش قیمت داشته اند. این روند کاهش در مقابل افزایشی که داشته اند ناچیز محسوب می شوند، در ادامه قیمت ارزهای دیجیتال برتر بیت کوین، اتریوم، ریپل را بررسی خواهیم کرد.

بیشتر بخوانید: وارن بافت یک متقلب و شارلاتان است، بیت کوین آینده دنیاست

تحلیل قیمت بیت کوین

با توجه به نمودار قیمت بیت کوین، این ارز با کاهش 1 درصد به قیمت 4024 دلار رسید که این قیمت حدود 3 درصد بیشتر از قیمت 3906 دلاری اول هفته می باشد.

bitcoin analysis

تام لی موسس شرکت مشاوره فاندسترت (Fundstrat) ارتباط بین نوسان قیمت بیت کوین و بازارهای در حال ظهور و نوظهور را خاطر نشان کرد.

تحلیل قیمت اتریوم

اتریوم جایگاه خود را به عنوان بزرگترین آلتکوین از لحاظ ارزش بازار بالغ بر حدود ۱۴.۶ میلیارد دلار را حفظ کرد. دومین آلتکوین برتر ریپل (XRP) است که ارزش بازار آن حدود ۱۳ میلیارد دلار است.

قیمت اتریوم امروز با کاهش یک درصدی نسبت به اول هفته همراه بود که با این کاهش به قیمت 139 دلار رسید در نمودار هفتگی، قیمت اتریوم بیش از ۴ درصد افزایش داشته است.

ethereum analysis

توسعه دهندگان اصلی اتریوم بار دیگر الگوریتم پیشنهادی گواه اثبات کار به اسم ProgPow که در برابر اسیک ها مقاوم است را در نشست هفتگی خود در تاریخ ۱۵ مارس تایید کردند.

تحلیل قیمت ریپل

طی 24 ساعت گذشته دومین آلتکوین برتر بازار با کاهش 0.75 درصدی نسبت به روز قبل به قیمت 0.315 دلار معامله شد. نمودار هفتگی این کوین نشان می‌دهد که قیمت فعلی ریپل حدود 1.5 درصد نسبت به ابتدای هفته جاری افزایش داشته است.

ethereum analysis

برخلاف سه ارز دیجیتال برتر، ارزهای مانند بیت کوین کش با 5.5 درصد، آنتولوژی با بیش از 2 درصد، دش و میکر با بیش از 1.5 درصد افزایش قیمت همراه بودند. این ارزها از لحاظ ارزش بازا در بین 20 ارز برتر قرار دارند

در حال حاضر ارزش بازار تمام ارزهای دیجیتال برابر با 139.3 میلیارد دلار است که نسبت به ارزش بازار 132.8 میلیارد دلاری هفته گذشته، بیش از 4.5 درصد افزایش داشته است.

طبق گزارش کوین تلگراف، اوایل امروز تایلر و کامرون وینکلووس که از خوش بین های بیت کوین و موسس صرافی کریپتو جمینای می‌باشند، در مورد پروژه فیسبوک کوین اینگونه اظهار نظر کردند:

اگرچه پروژه مخفی کریپتوی فیسبوک برای این صنعت سودمند و مثبت است، ولی صنعت کریپتو در آخر به چیزی فراتر از عصر شبکه های اجتماعی تبدیل خواهد شد.


منبع cointelegraph

درباره نویسنده

kazem

xan
Student of pure mathematics
Interested in the technology of the day and cyberspace

نظر بدهید