بیت کوین خبرها

بیت کوین از لحاظ ارزش جایگزین طلا خواهد شد!

Bitcoin-vs-gold
نوشته شده توسط kazem

آینده بیت کوین یکی از موضوعات مهمی است که نامداران بسیاری در باره آن اظهار نظر کرده اند، عده ای گفتند بیت کوین آینده ای ندارد و از بین می رود و عده ای گفتند این ارز آینده جهان است و دلایل خود را برای آن ذکر کرده اند.

یکی از کابران توییتر که از تحلیلگران مطرح در زمینه ارزهای دیجیتال است در این باره این چنین نظر داده است

پیش بینی بلند مدت من از آینده بیت‌ کوین این است که در چهار سال آینده قیمت این ارز حداقل به 100 هزار دلار خواهد رسید. حتی ممکن است تا 150 هزار دلار نیز رشد کند. نهایتا پس از گذشت مدتی از روند صعودی، ارزش این ارز به 1 میلیون دلار می رسد.

بیت کوین جایگذین طلا

اخیر نیز مدیرعامل Block.one در مورد آینده بیت کوین توییتری را ارسال کردند که بعد از این نظر بیت کوین حمایت و پشتیبانی مهم‌ دیگری دریافت کرد.

وی در توییتر بیان کرد:

در دو دهه آینده بیت کوین از لحاظ ارزش جای طلا را خواهد گرفت.

برندان بلومر هم چنین بیان کرد که بیت کوین به ذخیره تاریک و‌ روشنی تقسیم خواهد شد. وی مدعی شد که تراکنش ها کاملا قابل پیگیری خواهند بود اما ناشناس باقی خواهند ماند.

btc vs gold

ادعای وی با بازخوردهای بسیاری در شبکه های اجتماعی مواجه شد. یکی از کاربران به اسم جاستین باک از وی پرسید هنگامی که تمام 21 میلیون بیت کوین استخراج شود چه اتفاقی خواهد افتاد و بلومر در جواب او گفت کارمزدهای زیادی برای تراکنش ها اعمال می شود.

بیشتر بخوانید: جدال میان طلا و بیت کوین، کدام بهتر است

یکی از کابران توییتری در تحلیل این ارز نموداری را منتشر کرد که باعث جلب توجه همه گردید، در این نمودار شباهت های بین نمودار بلند مدت طلا و چرخه بازار بیت کوین به خوبی قابل شهود است

gold vs btc

این کاربر نمودار اینفوگرافیکی را به اشتراک گذاشت که این دو کالا را با هم مقایسه می‌کرد. در این نمودار، خطوط و گراف های هر دو کالا نیز مشابه یکدیگر بودند. هر دو روند مشابهی را نشان می‌دادند که در آن، قبل از آنکه وارد روند نزولی چشمگیر نهایی شوند، به ثبات قیمت رسیدند.

آینده ای درخشان یا نابودی کامل؟

علیرغم این واقعیت که اولین ارز دیجیتال جهان به مدت ۱۰ سال و با پیشرفت چشمگیری فعالیت کرده است، هنوز هم پیش‌بینی نابودی آن متداول است. حتی برخی افراد به ظاهر باهوش، به دلیل ابلاغ چیزی که آن را «سندروم نابودی بیت کوین» می‌نامند، معروف می‌شوند. اگر هر روز هم به این‌گونه افراد اشتباهشان را ثابت کنید، باز هم به پیش‌بینی نابودی بیت کوین ادامه می‌دهند.

تاکنون بیش از ۲۰۰ بار مرگ بیت کوین اعلام شده است.

برندان در مورد ارزش بیت کوین گفت که ارزش بیت کوین در آینده توسط تاریخچه عملکرد خود کوین مشخص خواهد شد. این ادعا نیز واکنش های بیشتری را به همراه داشت.

یکی از کاربران در این خصوص گفت:

اگرچه تمام تراکنش ها به صورت عمومی قابل مشاهده می‌باشند، این موضوع بدان معنا نیست که بتوانید متوجه شوید این تراکنش ها در کجا صورت می‌گیرد. به عبارت دیگر هنگامی که تراکنش های مستعار به عنوان نامطلوب شناخته می‌شوند، این موضوع می‌تواند بر ارزش هر کوینی تاثیرگذار باشد زیرا مشخص نیست این تراکنش کجا صورت گرفته است.

برندان بلومر در پاسخ به این کاربر گفت:

ترکیب و یکپارچه شدن بیت کوین با سیستم مالی موجود که همگی منتظر آن بوده اند به زودی انجام خواهد شد اما به بهای از بین رفتن حریم خصوصی خواهد بود. بهترین ارزهای خصوصی احتمالا از طریق سخت افزارهای ایمن ظهور پیدا خواهند کرد، نه دفاتر کل عمومی.

چند ماه پیش نیز آرتور هایس مدیر عامل و بنیان گذار شرکت بیت مکس، بزرگترین صرافی دیجیتال براساس حجم معاملات روزانه در مورد آینده بیت کوین و ارز دیجیتال گفت:

آیا کریپتو می تواند به یک کلاس دارایی واقعی در ده سال آینده تبدیل شود؟ شاید این اتفاق بیافتد. با این حال، هنوز بر سر اینکه بیت کوین در بلند مدت واقعا امن است یا خیر بحث وجود دارد. کریپتو همچنان تحت آزمایش است.


منبع ambcrypto

درباره نویسنده

kazem

xan
Student of pure mathematics
Interested in the technology of the day and cyberspace

2 نظر

    • سلام
      با توجه به روند حرکت قیمت بیت کوین و پیش بینی هایی که تلیلگران بزرگ ارائه داده اند احتمال رشد قیمت بیت کوین زیاد است
      اما این امر که بیت کوین پشتوانه ای برای طلا تبدیل شه به نظر تیم کارشناسی ارزسل ممکن نیست

نظر بدهید