بیت کوین خبرها

قیمت بیت کوین در سال 2019 به 10 هزار دلار خواهد رسید

bitcoin-will-test-10-000-in-2019
نوشته شده توسط kazem

آرتور هیس (Arthur Hayes)، بنیانگذار و مدیر عامل پلتفرم تجاری بیتمکس (BitMEX)، پیش‌بینی کرده‌ است که قیمت بیت کوین در سال 2019 به 10هزار دلار دلار خواهد رسید.

بیشتر بخوانید: بیت کوین کزینه مناسب برای ذخیره ارزش نیست

بیت کوین دوباره رشد خواهد کرد

هیس پیش‌بینی‌های خود در مورد قیمت بیت کوین را در یک خبرنامه منتشر شده در 22 مارس (فروردین) به اشتراک گذاشت. به گفته هیس، بهبود بازار در اوایل سه ماهه چهارم سال 2019 آغاز خواهد شد. هیس در این رابطه گفت:

تغییر روند در سال 2019، به سختی اتفاق خواهد افتاد اما بازار [بیت کوین] بار دیگر به قیمت ده هزار دلار خواهد رسید. این مانع روانی بسیار بزرگی است. برگشتن قیمت به 20 هزار دلار روند بهبود را تکمیل خواهد کرد. هرچند یازده ماه طول کشید تا قیمت از ۱,۰۰۰ دلار به ۱۰ هزار دلار برسد، اما در کمتر از یک ماه از 10 به 20 هزار و سپس دوباره به 10 هزار دلار برگشت.

در ماه مارس در مورد اشکال بالقوه ای که در گره اتریوم Parity را فاش کردند، شایعات حاکی از آن است که احتمالا این مسئله ها توسط بک توسط یک مهاجم در برخی شرایط مورد سو استفاده قرار گیرد، اما این اتفاق بسیار بعید است.

بیشتر بخوانید: بیت کوین از لحاظ ارزش جایگذین طلا خواهد شد

در ماه ژانویه، بیتمکس تحقیقاتی را منتشر کرد که نشان می دهد ارزش ترکیبی تمامی توکن های منتشر شده توسط پروژه های مختلف، از زمان انتشار هر کدام از توکن‌ها، از 24,2 میلیارد دلار تا حدود 5 میلیارد دلار کاهش داشته است.

همچنین تیم بیتمکس گفت که بازار رمزنگاری در سال 2018، بالغ بر 54 درصد متحمل زیان گردید و در همین راستا گزارش داد ارزشی بالغ بر 1.5 میلیارد دلار به آدرس‌های کیف‌پول‌های سخت افزاری منتقل شد. این گزارش همچنین بر این نکته تاکید داشت که ارزش پیک ترکیبی تاریخی توکن‌ها که توسط تیم‌های مختلف کنترل و ارائه می‌شود بیش از 80 میلیارد دلار بود. این موضوع با استفاده از قیمت هر کدام از توکن‌ها و در اوج قیمت شان ارزیابی گردیده است.


منبع cointelegraph

درباره نویسنده

kazem

xan
Student of pure mathematics
Interested in the technology of the day and cyberspace

نظر بدهید