اتریوم تحلیل

تحلیل قیمت بیت کوین، اتریوم، ریپل، استلار و ترون

price-analysis
نوشته شده توسط kazem

بازار ارزهای رمزنگاری شده با اشتیاق منتظر راه‌اندازی پلتفرم تجارت سازمانی Bakkt هستند. انتظار می رود با راه اندازی آن سرمایه گذاران بزرگی را جذب کند که این مشارکت سرمایه داران برای سوق دادن بازار به سطح بعدی مورد نیاز است. سرمایه گذاران با این احتمال که بتوانند حجم زیادی تولید کند بدون آن شروع  به سرمایه گذاری کنند می توانند ارزش آن را به 290 میلیون دلار برسانند. اما با این حال بعضی از سرمایه گذاران در کسب سود بیشتر تردید دارند.

حجم مبادلات ارزهای دیجیتال تحت بررسی قرار گرفت است چرا که گزارش های اخیر حاکی از حجم مبادلات قلابی است. این مقدار کل حجم معاملات LBank and Bit-Z را که در مساله تبدیل ارز پیشرو سبقت گرفته اند- قرار می هند. با بالغ شدن بازار به احتمال زیاد گزارش های دروغین به شدت مورد رسیدگی قرار می گیرد همان طور که در بورس اوراق بهادار کره جنوبی این موضوع دیده می شود

امروز قصد تحلیل قیمت ارزهای دیجیتال برتر مانند بیت کوین، اتریوم، ریپل، ترون رو داریم پس با ما همراه باشید.

تحلیل قیمت بیت کوین

بیت کوین (BTC) برای چند روز گذشته خیزش بیشتری داشته است، اما هنوز به سمت مقاومت بالای  4،255 دلار است. در مسیر نزولی، آن را در EMA 20 روزه و در پایین آن در خط روند صعود حمایت می کند. هر دو میانگین میانگین متحرک در حال افزایش است و RSI در قلمرو مثبت است، که نشان می دهد که گاوها دارای دست بالاتر هستند.

bitcoin-price-analysis

اگر جفت BTC / USD در عرض چند روز آینده مبلغ 4،255 دلار را در نظر نگیرد، معامله گران احتمالا سود کتاب را ذخیره می کنند که قیمت ها را پایین می آورد. خرس های تهاجمی ممکن است موقعیت های کوتاه را نیز شروع کنند اگر جفت نتواند بالاتر از مقاومت بالای سر باشد.

تجزیه 20 روزه EMA اولین سیگنال است که گاوها از دست دادن خود می باشند. اگر قیمت پایین زیر SMA 50 روزه حفظ شود، خرس ها در صندلی راننده خواهند ماند. سطوح بحرانی برای تماشای در معرض خطر 3،355 دلار و زیر آن 3،236.09 دلار است. اگر خرس ها دلار دیجیتال را زیر $ 3،236.09 فروختند، این احساسات صدمه می بینند و موجب فروش وحشت می شوند و قیمت ها را کاهش می دهند.

بیشتر بخوانید: پتانسیل بیت کوین برای خلق فرصت برای سرمایه گذاران

ارز رمزنگاری شده موجب حرکت 4،255 دلار خواهد شد، زیرا یک الگوی دوجداره ای را که دارای هدف هدف از 5،273.91 دلار است، تکمیل خواهد کرد. معامله گران می توانند توقف هایی را در موقعیت های طولانی با قیمت بالاتری نسبت به 3550 دلار به دنبال داشته باشند تا خطر را کاهش دهند.

تحلیل قیمت اتریوم

اترویم یک مثلث صعودی کوچک درون یک الگوی مثلث بزرگتر صعودی تشکیل داده است. مثلث صعودی كوچكتر در معرض انقطاع قرار می گیرد و بیش از 144.78 دلار بسته می شود. هدف طرح این شکست 163.68 دلار است، اما پیش بینی می کنیم که قیمت تا 167.32 دلار حرکت کند. در پایان نزدیک به 167.32 دلار، مثلث بزرگ تر صعودی خواهد داشت که یک هدف الگو را با 251.64 دلار داشته باشد.

eth-price-analysis

با این حال، شکاف SMA 50 روزه، مثلث کوچک صعودی را نامعتبر می سازد و می تواند به خط روند تراز مثلث بزرگتر برسد. در یک شکست در زیر، الگوی صعودی کاهش خواهد یافت و جفت ETH / USD می تواند به 102.49 دلار برسد.

بیشتر بخوانید: تحلیل بلند مدت قیمت اتریوم

EMA 20 روزه مسطح شده است و RSI نزدیک به نقطه اوسط است، که نشان می دهد که در کوتاه مدت هماهنگی دارد. معامله گران می توانند توقف  125 دلاری را در موقعیت های طولانی باقی مانده حفظ کنند.

تحلیل قیمت ریپل

هیچ تغییری در ریپل وجود ندارد آن را همچنان به تجارت نزدیک با میانگین متحرک ادامه می دهد. تلاش برای شکستن خط روند صعودی مثلث صعودی خریداران را در سطوح پایین تر در 21 مارس نشان می دهد. قیمت دوباره بالاتر از خط گرایش است

ripple-price-analysis

اگر حمایت شکسته شود، جفت ارز XRP / USD می تواند به 0.27795 دلار برسد. ما انتظار داریم حمایت قوی در این سطح، اما اگر این هم شکسته شود، حمایت بعدی برای مراقبت از نزولی، 0.24508 دلار است. میانگین مسطح به طور متوسط و RSI نزدیک به 50 نشان می دهد که ادغام چند روز بیشتر است.

از طرف دیگر، اگر جفت ارز از سطوح فعلی بیرون بیاید، می تواند تا 0.33108 دلار حرکت کند، که بالاتر از آن احتمال حمله به خط مقاومت کانال است. حرکتی در بالای کانال، یک تغییر روند را نشان می دهد و می تواند قیمت را به 0.40 دلار برساند. معامله گران می توانند توقف را در موقعیت های طولانی زیر 0.27795 دلار حفظ کنند.

تحلیل قمیت استلار

استلار  به EMA 20 روزه که در آن برخی از پشتیبانی ها را پیدا می کند، اصلاح شده است. هر دو میانگین متحرک هموار شده اند، که به مقاومت در کوتاه مدت اشاره دارد

staller-price-analysis

اگر جفت XLM / USD از EMA 20 روز تخلیه شود، می تواند به SMA 50 روز کاهش یابد. خط روند صعود فقط زیر این سطح است. ما پیش بینی می کنیم که گاوها برای دفاع از منطقه بین SMA 50 روزه و خط روند صعود باشند.

بیشتر بخوانید: با نقشه راه استلار در سال 2019 آشنا شوید

برعکس، اگر این جفت از EMA 20 روزه متوقف شود، می تواند تا خط مقاومت حرکت کند. افت قیمت این سطح می تواند قیمت را به 0.14861760 دلار افزایش دهد. معامله گران می توانند توقف در موقعیت های طولانی را با قیمت 0.08 دلار حفظ کنند.

تحلیل قیمت ترون

ترون در 22 مارس از EMA 20 روزه لغو شده است. هر دو میانگین متحرک شیب دارند و RSI نیز در ناحیه منفی است. این نشان می دهد که خرس ها در یک مزیت هستند.

tron-price-analysis

اگر  از 0.02094452  حمایت کنند، خرس سعی خواهد کرد تا جفت ارز TRX / USD را به 0.01830 دلار برساند.  از سوی دیگر، گاوها سعی می کنند جهت را از سطح فعلی و مقیاس بالای میانگین میانگین متحرک معکوس کنند. اگر موفقیت آمیز باشد، می تواند به بالای محدوده 0.02815521 دلار برسد. اگر این جفت ارز بالاتر از محدوده باشد و یا به شدت از 0.01830 دلار متوقف شود، ممکن است موقعیت های طولانی را پیشنهاد دهیم. تا آن زمان ما بی طرف باقی مانده ایم.

بیشتر بخوانید: توکن های ترون به طور کامل از شبکه اتریوم جدا شد


منبع :  cointelegraph

درباره نویسنده

kazem

xan
Student of pure mathematics
Interested in the technology of the day and cyberspace

2 نظر

 • میشه منو خرید بیت کوین راهنمایی کنید
  از کجا شروع کنم‌
  چطور بیت کوین بخرم و کجا بفروشمش؟

  • سلام
   میتونید از داخل سایت به مقاله های بیت کوین چیست، بلاک چین چیست و کاربرد های بیت کوین مراجعه کنید
   همچنین برای خرید و فروش بیت کوین و دیگر ارز های میتونید از مقاله منتشر شده با عنوان ایجاد حساب کاربری در بایننس استفاده کنید
   موفق باشید

نظر بدهید