خبرها

رمز گذار CoinBene کاربران را متقاعد می کند که تعمیر و نگهداری طولانی مدت به دلیل هک نیست

رمز گذار CoinBene کاربران را متقاعد می کند که تعمیر و نگهداری طولانی مدت به دلیل هک نیست
نوشته شده توسط ali ahmadi

امروز، 27 مارس، رمز گذار CoinBene ، معروفترین مبادلگر ارزهای دیجیتال در توییتر رسمی خود به کاربران را اطمینان داده است که خرابی طولانی مدت تعمیر و نگهداری آن ناشی از هک شدن نیست، زیرا برخی از اعضای جامعه از آن هراس دارند. 

با اعلام، رمز گذار CoinBene به نگرانی های جاری کاربران پاسخ داده است که تاخیر در پردازش سپرده ها و برداشت ها نشانه های هک پلت فرم ممکن است.

بیشتر بخوانید: فناوری بلاک چین چیست؟

 CoinBene در بیانیه خود – در حال حاضر با تنظیم حجم تجارت روزانه در رده چهارم قرار دارد – روشن می‌کند که اقداماتی برای به روز رسانی کیف پول مبادله در حال انجام است . این تبادل گزارش‌ها حاکی از آن است که این روزنامه اخبار مربوط به چندین و چند مورد سرقت پنهانی از دارایی‌های کاربران خود را دریافت کرده‌است . تیم امنیتی CoinBene می‌گوید که پس از آن اقدام سریع برای محافظت و ارتقای امنیت کیف پول برای حفاظت از کاربران خود انجام داد .

رمز گذار CoinBene کاربران را متقاعد می کند که تعمیر و نگهداری طولانی مدت به دلیل هک نیست

این اعلام ، با تاکید بر این ، یک معیار پیشگیرانه – نه واکنشی ، با اطمینان از این که :

” دارایی‌های کاربر بر روی سکوی CoinBene ۱۰۰ درصد امن هستند ، پلت فرم ما قول می‌دهد که اگر هر گونه دارایی کاربر از بین برود ، ما  ۱۰۰ درصد غرامت پرداخت خواهیم کرد . [ … ] تیم امنیتی CoinBene هر گونه بی قاعدگی‌ها را در همه زمان‌ها نظارت می‌کند و برای اولین بار هشدار می‌دهد که از هر گونه خطرات احتمالی جلوگیری شود .”

این بیانیه همچنین به هر کاربر اطلاع می‌دهد که از یک خطر امنیتی برای تماس با تیم پشتیبانی سکو آگاهی دارد . رمز گذار CoinBene در یک توییت جداگانه در همان رشته ، تاکید کرد که کاربران نباید نگران نگهداری طولانی‌مدت باشند که در حال حاضر در حال انجام است .

آشکار بود که کاربران توییتر به طور مثبت به شفاف‌سازی CoinBene واکنش نشان دادند ، هر چند که بیان داشت که ترجیح داده می‌شد زودتر اعلامیه‌ای صادر کند تا نگرانی‌های جامعه را باطل کند.

بیشتر بخوانید: ارز دیجیتال چیست؟

یک کاربر ناامیدی خود را از پیشرفت بر روی سپرده‌های یخ زده ابراز کرد که  رمز گذار CoinBene پاسخ داد که ذخایر بیت کوین ، اتریوم و قبلا ً بازگشایی شده‌اند و برخی دیگر قرار است ” asap ” را باز کنند .

همانطور که قبلا ً گزارش شد، اعضای جامعه با توجه به سو ظن آن‌ها در اطراف رمز گذار CoinBene ، به طور دقیق سوابق داده‌های تراکنش را بررسی کرده بودند . یک شخصیت صنعتی پیشنهاد کرده بود که معاملات بزرگ اجتماعی از کوینبین نشان‌داده‌شده در وب سایت آمار اصلی اتریوم ، Etherscan ، ممکن است به عنوان شاهدی برای حمله باشد – نگرانی‌هایی که با اشاره به اینکه تراکنش ‌ها در حقیقت انتقال داده ها به کیف پول تعیین‌شده به عنوان انبار سرد را نشان می‌دهد .

در گزارشی که اخیرا ً به کمیسیون اوراق بهادار ایالات‌متحده داده شده‌است ، شاخص دارایی crypto ثابت کرده‌است که بر این باور است که فعالیت تجاری رمز گذار CoinBene مشکوک است ، به خصوص به دلیل این واقعیت که معاملات تجاری اغلب همزمان و مقادیر خرید و فروش تقریبا ً مشابه هستند .

درست دیروز ، تبادلگر مبتنی ارزدیجیتال در سنگاپور به کاربران خود اطلاع داد که در ۲۴ مارس هک شده‌است، جزئیات کامل و scales که هنوز پدیدار نشده اند .

درباره نویسنده

ali ahmadi

نظر بدهید