خبرها

همکاری Ledger با شرکت هنگ کنگی برای افزایش امنیت ارز دیجیتال سازمانی

دفتر اعتماد ledger بازپرداخت کیف پول رمزگشایی برای سرمایه گذاران نهادی ارائه کرد.
نوشته شده توسط ali ahmadi

براساس خبر رسمی منتشر شده در روز ۲۸ مارس  دفتر تولید کننده کیف پول سخت افزاری فرانسوی با یک شرمت هنگ کنگی هم‌کاری کرده‌است تا خدمات حفاظت ارزهای دیجیتالی سازمانی ارائه دهد.

این اطلاعیه – که همچنین ادعا می‌کند که این پرتاب اولین سرویس ثبت دارایی دیجیتال درجه یک است – مشخص می‌کند که پیشنهاد جدید بر پایه کیف پول لجر (Ledger) ، مدیر مالی سازمانی او ، بنا خواهد شد. بنا بر گزارش‌ها ، این شرکت در ماه نوامبر سال گذشته در نیویورک دفتر خدماتی باز کرده است.

بر اساس ادعای وب سایت لجر این کیف پول از ارزهای بیت کوین ، اتریوم ، بیت کوین کش ، لایت کوین و 12 ارز دیجیتال دیگر پشتیبانی می‌کند. همچنین این اطلاعیه مدعی شده است که این همکاری باعث ایجاد اعتماد در توکن ERC – ۲۰ مبتنی بر اتریوم خواهد شد.

این خبر نشان می‌دهد که اعتماد موسسات به توانایی یک شرکت برای ایمن نگه داشتن دارایی‌های مشتری در این صنعت به دلیل هک ‌های اخیر ، مانند پرونده QuadrigaCX ، بسیار پایین است .

چند روز اخیر صرافی داگون(DragonEx) که در کشور سنگاپور مستقر است طی اطلاعیه ای اعلام کرد که در یک هک اخیر درایی های شخصی کاربران به سرقت رفته است.

در خبری که امروز منتشر شد، محققان شرکت infrastructure blockchain، جزئیات معاملات اخیری که در صرافی CoinBene انجام شده بود را برسی کردن که در این برسی به تبدیل 105 میلیون دلار ارز دیجیتال به ارز فیات از طریق کیف پول مظنون شده اند.

این تبادل بالا درست دیروز به کاربران اطمینان داد که استراحت طولانی نگهداری آن به علت هک کردن مشتریان نیست و آن‌ها معتقدند که این مبادله شکسته شده است .

درباره نویسنده

ali ahmadi

نظر بدهید