بیت کوین خبرها

آیا بیت کوین رشد تهاجمی را در سال 2019 نشان می دهد؟

bitcoin in 2019
نوشته شده توسط kazem

به گفته امانوئل گچ تحلیلگر بانک سرمایه گذاری JPMorgan، قیمت بیت کوین تا پایان سال 2019 قیمت 20-19 هزار دلار را تکرار نخواهد کرد.

بیشتر بخوانید: تصمیم گیری در باره ETF بیت کوین به تعویق افتاد

رشد تهاجمی بیت کوین

یکی از کارشناسان به خبرنگاران گفت که در سال 2018 بازار اوراق قرضه در بحران حاد بود. در طول سال، ما شاهد کاهش قیمت بیت کوین بودیم که تهاجمی ترین فروش در ماه نوامبر آغاز شد که پس از آن بیت کوین به پایین ترین قیمت خود در سال یعنی 5600 دلار رسید.


اوراق قرضه: اوراق قرضه یا Bond به نوعی از سرمایه‌گذاری گویند که در آن سرمایه‌گذار به شخص حقوقی یا نهادی (شرکتی یا دولتی) پول قرض داده و شرکت سرمایه‌پذیر (اعتبار گیرنده) متعهد می‌شود تا وجه یا اعتبار مورد نظر را در بازه زمانی مشخص و با پرداخت سود دوره ای ثابت بازپرداخت نماید.


گچ تأکید کرد که:

در پایان ماه سپتامبر قیمت 10 هزار دلاری پیش بینی شد اما اکنون با قیمت کمتر از 5,000 دلار معامله می شود. این بدان معنی است که احتمال رسید قیمت به 10 هزار دلار تا سپتامبر 2019 فقط 5 درصد است

این تحلیلگر معتقد است که تا پایان سال احتمال عبور قیمت بیت کوین از مرز 20,000 دلار صفر است. با این حال بسیاری از کارشناسان و هواداران کریپتوکارنسی نقطه نظرات مخالف سابق JP Morgan را به اشتراک نمیگذارند.

bitcoin in 2019

برای مثال، تیم دراپر مطمئن است که قیمت بیت کوین توانایی دارد تا قیمت 4 میلیون دلار رشد کند و یکی دیگر از طرفداران معمای اصلی رمزنگاری، مایک نووگراس پیش بینی می کند که در ماه اوت سال جاری، پیشرفت های تهاجمی جدید بیت کوین را شاهد خواهیم بود.

بیشتر بخوانید: قیمت بیت کوین در 2020 به 55,000 دلار خواهد رسید

در زمان انتشار این خبر، بیت کوین با قیمت 4,093 دلار معامله می شود، سرمایه آن در بازار به 72/171 میلیارد دلار افزایش یافت است.


تیم ارزسل: در سال 2019 شاهد رشد قیمت بیت کوین تا قیمت 8 هزار دلار خواهیم بود و این قیمت می تواند تحت تاثیر عوامل بسیاری به قیمت های بالاتر نیز برسد، که با شروع 2020 قیمت این ارز مادر به جایگاه اصلی خود باز خواهد گشت.

بیشتر بخوانید: قیمت بیت کوین در نهایت به یک میلیون دلار خواهد رسید

(این نظر تیم ارزسل است و هیچ تاکیدی بر آن نیست و می تواند اشتباه باشد، و ارزسل هیچ مسئولیتی در قبال نظرات خود ندارد)


منبع:  coinspot

درباره نویسنده

kazem

xan
Student of pure mathematics
Interested in the technology of the day and cyberspace

نظر بدهید