بیت کوین خبرها

قیمت بیت‌کوین به ۴ میلیون دلار خواهد رسید

bitcoin-4-million
نوشته شده توسط kazem

در هفته‌های اخیر، پیش‌بینی‌های خوشبینانه‌ای را در مورد قیمت بیت‌کوین شاهد بودیم ولی آخرین مورد از این پیش‎بینی‎ها از همه عجیب‎تر است.

قیمت 4 میلیون دلاری بیت کوین، حقیقت یا توهم!

تیم دراپر، میلیاردر آمریکایی و سرمایه‌گذار برجسته حوزه ارزهای دیجیتال که پیش از این پیش‌بینی کرده بود قیمت بیت کوین تا سال ۲۰۲۲ به ۲۵۰ دلار خواهد رسید، به تازگی اعلام کرده است که قیمت بیت‌کوین سرانجام به ارزش باورنکردنی ۴ میلیون دلار خواهد رسید.

دراپر در مصاحبه با کانال یوتوب «بیت کوین کریپتو استریت» دلایل پیش بینی عجیب خودش را هم اعلام کرده است. به عقیده او در نهایت بیت کوین و دیگر ارزهای دیجیتال از ارزهای رایج (فیات) پیشی خواهند گرفت. او در این رابطه می گوید:

در حال حاضر حدود ۱۰۰ تریلیون دلار ارز فیات در دنیا وجود دارد. این پول وضعیت متزلزلی دارد، چون به رخدادهای سیاسی و وضعیت احزاب و گروه های مختلف وابسته است. بوروکرات ها آن را کنترل می کنند و گزینه مناسبی برای مردم عادی نیست. به همین دلیل است که زبده‌ترین مهندسین دنیا روی نسل جدید پول یعنی ارزهای دیجیتال کار می کنند.

دراپر می گوید در آینده ای نه چندان دور، رمزارزها جانشین ارزهای فیات می شوند و در این صورت، شاهد افزایش ۱۰۰۰ برابری ارزش بازار رمزارز خواهیم بود. بیت کوین در حال حاضر حدود ۴۰۰۰ دلار قیمت دارد و پیش‌بینی دراپر، ارزش آن را به ۴ میلیون دلار می رساند. البته این میلیاردر آمریکایی زمان دقیقی را برای پیش بینی خودش اعلام نکرده ولی مطمئن است که دیر یا زود، این اتفاق رخ خواهد داد.

همچنین بخوانید: چرا بیت‌کوین را با سایر حباب‌های مشهور قابل مقایسه نیست؟

تیم دراپر یکی از خوشبین‌ترین سرمایه گذاران دنیای رمزارزها و به خصوص بیت کوین به شمار می رود. او چند وقت پیش در مصاحبه با NBC اعلام کرد طی چند سال آینده، پرداخت با بیتکوین به استاندارد جامعه تبدیل می شود و فروشگاه های استارباکس در این زمینه پیشگام هستند. با این حال شنیدن بیت کوین ۴ میلیون دلاری حتی از ز بان دراپر هم عجیب است.


منبع dailyhodl

درباره نویسنده

kazem

xan
Student of pure mathematics
Interested in the technology of the day and cyberspace

نظر بدهید