بیت کوین خبرها

افزایش قیمت بیت کوین و صدر نشینی در جستجوی گوگل

bitcoin-price-google ranke
نوشته شده توسط kazem

منافع عمومی طی 12 ماه گذشته، همراه با کاهش قیمت بیت‌ کوین رو به افول گذاشته است. اما بیت‌ کوین برای سبز شدن خیز برداشته است و مخالفان معتقدند افزایش قیمت اخیر بیت کوین دوام نخواهد آورد.

Bitcoin-Searches-7-Days

صدرنشینی در گوگل ترندز

با این وجود نشانه هایی از تنظیم مقررات از سوی FOMO دیده می شود و همچنین در روز گذشته واژه بیت کوین با ثبت 100 هزار جستجو که بیشترین آن مربوط به کشور نیجریه بود، در حال اختصاص دادن جایگاهی بالا به خود است. مدتها از بالا بودن میزان جستجوی واژه بیت کوین در گوگل گذشته است. در حقیقت اوج محبوبیت بیت کوین به 17 تا 23 دسامبر سال 2017 باز میگردد.

Bitcoin-Searches

با توجه به نمودارها میتوان دریافت که نیجریه و آفریقای جنوبی بیشترین میزان جستجو را به خود اختصاص داده‌اند. جستجوی واژه بیت کوین در کشورهای هلند و اتریش نیز بالا است، هر چند که این امر می‌تواند همزمان با این واقعیت هم باشد که هر دو کشور میزبان رویدادهای مهم بلاک چین در این هفته هستند. بر همین اساس ایالات متحده رتبه دوازدهم جستجوی واژه بیتکوین را داراست.

regions-bitcoin-search

آیا رویکرد FOMO را میتوان نشانه ای از پایان بازار کاهشی قلمداد کرده و آنرا آغازگر روند صعودی بیت کوین برشمرد؟

میتواند این چنین باشد. مطمئناً گمانه‌زنی‌های زیادی درخصوص قیمت بیتکوین در جامعه رمزارزها و رسانه‌های خبری در حال انجام می باشد.

همچنین بخوانید:

متخصصان FUD خاطرنشان ساختند، سرمایه‌گذاران می‌بایست احتیاط کنند و هشدار داده‌اند که این افزایش قیمت ناگهانی میتواند موقت باشد، بطوریکه خریداران بیت کوین در سال 2017 هنوز در ضرر بسر برده و منتظر بازگشت سرمایه هایشان هستند.

با این وجود برای بسیاری نتیجه چنین جستجوهایی میتواند به مثابه ورود افراد جدیدالورودی به این حوزه تلقی گردد. این موضوع میتواند بسیار وسوسه انگیز باشد که این فرصت از دست نرود.

سقوط قیمت دلار

فارغ از هر نوع نگاهی، ضرورت دارد اهداف گسترده بیت کوین به لحاظ دیدگاه محفوظ باقی بماند. چنانکه اریک ورهیس (Erik Vorhees) به بهترین شکل در توئیت اش بیان کرد:

سقوط دلار، هر 5000 دلار، یک بیت کوین

 bitcoin-is-ranking-high-on-google-trends

و این چیزی نیست جز یادآوری اهمیت بیت کوین و این موضوع به رویکرد FOMO ارتباطی ندارد، و این لحظه ای است که مردم به این فکر میکنند که با دلارهایشان چه مقدار بیت کوین می‌توانند بخرند، نه آنکه چه میزان دلار میتوانند در ازای بیت کوین‌شان بدست آورند.


منبع bitcoinist

درباره نویسنده

kazem

xan
Student of pure mathematics
Interested in the technology of the day and cyberspace

نظر بدهید