خبرها

لایت کوین خود را برای خرید بیت کوین بفروشید!

buy BTC
نوشته شده توسط kazem

چارلی لی (Charlie Lee) خالق لایت کوین (Litecoin) سرانجام سکوت را شکست و در مورد تماس اخیر مایک نووگراتز (Mike Novogratz)، سهام‌دار سابق شرکت خدمات مالی و بانکداری آمریکایی گلدمن ساکس (Goldman Sachs) و بنیان‌گذار شرکت گلکسی دیجیتال(Galaxy Digital) برای فروش لایت کوین و خرید بیت کوین اظهار نظر کرد.

فروش لایت کوین و خرید بیت کوین

در حال جاضر لایت کوین چهارمین ارز برتر در بین ارزهای رمزنگاری شده است که با رشد 8 درصدی در چند روز اخیر با قیمت 95 دلار معامله می شود، شبکه پرداخت لایت کوین مانند ریپل با هدف تصریع تراکنش های آنلاین به وجود آمده است، پتانسیلی که در این ارز وجود دارد می تواند در دراز مدت باعث غلبه این آن بر دیگر رقیبانش شود.

litecoin-price

قبل از این نووگراتز از فالور های توییتری خود خواسته بود تا لایت کوین خود را بفروشند زیرا به عقیده او لایت کوین یک نسخه آزمایشی از بزرگترین ارز دیجیتال یعنی بیت کوین است.

همچنین بخوانید: ۱۰ گزینه سرمایه‌گذاری آلتکوین ها در سال 2019

چارلی لی با یک توییت نظر  و مخالفت خود را به نووگراتز ارسال کرد و اظهار داشت که شبکه لایت کوین همواره در لیست پلتفرم های پر بازده در میان ارزهای رمزنگاری شده بوده است و نسخه آزمایشی شبکه بیت کوین نیست.

سازنده این آلت کوین مطمئن است که راه حل Ln  یا همان( Lightning Network)، که به منظور بهبود قابل توجه توانایی های توانایی پلتفرم بلاک چین BTC، طراحی شده است، نمی تواند تاثیر شبکه لایت کوین را کاهش دهد.

چارلی لی با بی اساس خواندن بیانیه نووگراتز یادآور این واقعیت شد که به عنوان مثال سرویس Boltz که به تازگی معرفی شده‌است اجازه رقابت متقابل لایت کوین و بیت کوین با حداقل هزینه‌های معاملاتی را می‌دهد.

چارلی لی خلاصه کرد:

در واقع این نرم‌افزار به یک “پل” بین شبکه‌های ارز دیجیتال تبدیل شده‌است  که تاثیر مثبتی بر پویایی و توسعه پلتفرم لایت کوین دارد.


منیع:  coinspot

درباره نویسنده

kazem

xan
Student of pure mathematics
Interested in the technology of the day and cyberspace

نظر بدهید