تحلیل لایت کوین

تاثیرات افزایش قیمت بیت کوین بر قیمت لایت کوین و اتریوم

impact of bitcoin growing to litecoin price
نوشته شده توسط kazem

افزایش شدید ارزش بیت کوین در ۲ آوریل انگیزه خود را به بازار آلتکوین بازگرداند. بعد از این در روز چهارشنبه، ۳ آوریل، بیت کوین با رسیدن به قیمت 5هزار دلاری بازار را شوکه کرد که این قیمت بالاترین نقطه در پنج ماه گذشته است.

افزایش قیمت بیت کوین

اکنون شاهد اصلاح کمی در قیمت بیت کوین نسبت به پایین ترین قیمت آن هستیم. امروز بیت کوین با قیمت 4930 دلار معامله شد که به اعتقاد بسیاری از تحلیلگران بیت کوین باز به جهش خود به سمت بالا را شروع می کند که این افزایش قیمت ممکن است به مدت چند هفته با حتی چند ماه ادامه پیدا کند.

bitcoin-price

از بین برترین آلتکوین ها، لایت کوین با رشد ۲۳ درصدی بیشترین رشد  در ۲۴ ساعت گذشته داشته است، که در زمان انتشار این خبر سکه LTC در قیمت ۸۱ دلار معامله می شود، سرمایه‌گذاری در بازار آن نیز به ۴.۸۸۳ میلیارد دلار افزایش یافت است.

بیشتر بخوانید: بیت کوین از لحاظ ارزش جایگزین طلا خواهد شد!

این کوین بار دیگر چهارمین جایگاه ارزهای دیجیتال را ازان خود کرد این در حالی است که ارزهای دیجیتال اتریوم با رشد 11 درصدی و ریپل با رشد 6 درصدی به ترتیب قیمت ۱۶۵.۷۴ و ۰.۳۴۸ دلار را به دست آوردند تا همچنان جایگاه دومی و سومی را در دست داشته باشند.

litecoin-price

در طی مناقصه لایت کوین در برخی از صف های معاملاتی به قیمت 83 دلاری رسید اما بر آستانه روانی ۸۵ دلاری که نشان‌دهنده مقاومت مداوم است،غلبه نکرد. اگر این قاومت افزایش یابد، باید منتظر نرخ پایین‌تر از 80 دلاری برای لایت کوین باشیم.

بیشتر بخوانید: هر آنچه که در مورد استخراج لایت کوین بدانید

براساس اظهارات تحلیلگران، لایت کوین تا ماه اوت، زمانی که قرار است این پاداش ماینرها را کاهش دهد، رشد خود را نشان خواهد داد. با این حال، رشد پایدار نیست و گاهی اوقات با حفظ موقعیت بنیادی آن شاهد کاهش اصلاحی در کوین خواهیم بود.

درباره نویسنده

kazem

xan
Student of pure mathematics
Interested in the technology of the day and cyberspace

نظر بدهید