بیت کوین خبرها

مجموع تراکنش های بیت کوین از ۴۰۰ میلیون گذشت!

bitcoin-transactions-cross-400M-mark
نوشته شده توسط kazem

بیت کوین بزرگترین ارز دیجیتال برتر از لحاظ ارزش بازار معمولا به عنوان پادشاه بازار ارزهای دیجیتال شناخته می شود زیرا این ارز دلیل شکل گیری و آغاز دیگر ارزهای دیجیتال است. این کوین پس از ۱۰ سال همچنان جز بهترین هاست.

تراکنش های بیت کوین

بیت‌کوین، رمزارز پر سروصدای چند سال اخیر، ظاهرا موفق به ثبت رکورد بسیار مهمی شده است؛ براساس گزارش‌ها، ۴۰۰ میلیون امین تراکنش این رمزارز چند روز پیش انجام شد. بر اساس اطلاعات موجود در بلاک چین، مجموع تعداد تراکنش بیت کوین در تاریخ ۹ آوریل ۲۰۱۹ به ۴۰۰,۰۴۲,۰۱۷ رسید.

در این تاریخ تعداد تراکنش های تایید شده این کوین در یک روز به تعداد ۳۴۶,۰۷۱ تراکنش ثبت شد. علاوه بر این، بالاترین تعداد تراکنش های تایید شده طی یک سال گذشته در تاریخ ۲ آوریل و تعداد ۴۰۱,۵۰۷ تراکنش بود.

transaction-bitcoin

جدیدترین داده‌های منتشرشده نشان می‌دهند که طی روز گذشته، ۱٬۹۵۶٬۳۲۱ بیت‌کوین (معادل ۱۰ میلیارد و ۲۰۰ میلیون دلار آمریکا) معامله شده است که رقم بسیار بزرگی به‌شمار می‌آید. این رقم که ۱۱ درصد بیشتر از بالاترین معامله‌ی قبلی برای یک روز است، در نوع خود رکوردشکنی مهمی به‌حساب می‌آید.

تراکنش های بیت کوین، لایت کوین، بیت کوین کش

فارغ از این موضوع، اطلاعات ارائه شده اخیر توسط کوین روک محقق شناخته شده ارز دیجیتال، تعداد آدرس های دارای ارزهای دیجیتال بیت کوین، لایت کوین، بیت کوین کش و بیت کوین SV به ارزش ۱، ۱۰۰، ۱۰۰۰ و ۱۰,۰۰۰ دلار را نشان داد. این اطلاعات بیان کرد که مجموع آدرس هایی که دارای این ارز دیجیتال است به ارزش ۱، ۱۰۰، ۱۰۰۰ و ۱۰,۰۰۰ دلار می‌باشند و بیشتر از آدرس سایر ارزهای دیجیتال است.

confirm transaction bitcoin

کوین روک در توییتر گفت:

آدرس های دارای بیت کوین به ارزش ۱۰۰۰ دلار بیشتر از آدرس های دارای لایت کوین به ارزش ۱ دلار می‌باشند.

در این خصوص یکی از کاربران توییتر گفت:

نه این صحیح نیست. تعداد آدرس هایی که ۱۰۰۰ دلار یا بیشتر بیت کوین دارند بیشتر از آدرس هایی است که یک دلار یا بیشتر لایت کوین دارند. این صحیح است.

آدرس های بیت کوین

علاوه بر این، بیت کوین پس از آنکه تعداد تراکنش هایش به ازای هر بلاک طی ده روز رکورد جدیدی از خود به جای گذاشت، به نقطه عطف دیگری دست یافت. اولین رکورد در تاریخ ۲۰ دسامبر ۲۰۱۷ ثبت شد که در آن زمان قیمت این ارز دیجیتال نزدیک به ۲۰ هزار دلار بود. رکورد تعداد تراکنش در هر بلاک در آن زمان، ۲۷۲۲ تراکنش بود.

بیشتر بخوانید:لایت کوین خود را برای خرید بیت کوین خود را بفروشید

این رکورد در تاریخ ۲۶ مارس ۲۰۱۹ و با تعداد ۲۷۳۴ تراکنش شکسته شد. نکته جالب این است که همین رکورد نیز اواخر ماه مجدد شکسته شد و ۲۷۴۵ تراکنش در بلاک رکورد جدید بود.


منبع ambcrypto

درباره نویسنده

kazem

xan
Student of pure mathematics
Interested in the technology of the day and cyberspace

نظر بدهید