بیت کوین خبرها

فراخوان کوین تلگراف از کاربران برای پیش بینی قیمت بیت کوین

free-bitcoin
نوشته شده توسط kazem

وبسایت کوین تلگراف یکی از محبوبترین وبسایت های خبری در حوزه ارزهای دیجیتال است که روزانه خبر های مهمی را از سرتاسر دنیا به اشتراک می گذارد. این وبسایت در یک سال اخیر کاربران زیادی را به خود جذب کرده است، رتبه الکسای این سایت 4553(در زمان نگارش این مقاله) است. امروز کوین تلگراف در خبری از کاربرانش دعوت کرده تا قیمت بیت‌ کوین را در قسمت نظرات پیش‌بینی نمایند.

پیش بینی قیمت بیت کوین

هفته گذشته، بیت کوین در عرض چند ساعت به قیمت 5هزار دلار رسید که این قیمت در سه ماه اخیر مشاهده نشده بود و به طوری رکورد شکنی حساب می شد، اما باید توجه داشت که قیمت منصفانه بیت کوین بسیار بالاتر از قیمت کنونی است، که بسیاری از تحلیلگران پیش بینی می کند که در چند ماه آینده کمی به قیمت اصلی خود یعنی بالای 10 هزار دلار نزدیک شود. سوال اصلی این است که آیا ما پیش از این وارد روند صعودی شده‌ایم؟ ماه آینده چه انتظاری باید داشته باشیم؟

امروز ما از شما دعوت می‌کنیم که پیش‌بینی‌ های خود از قیمت بیت‌ کوین را با ما به اشتراک بگذارید. نزدیکترین پیش بینی شانس برنده شدن یک گرم‌کن با لوگوی ما و بیت کوین را از فروشگاه ما خواهد داشت.

مهم: توجه داشته باشید که شما تنها 48 ساعت وقت دارید تا نظر خود را در پایین همین پست درج کنید. فردی که پیش‌بینی‌اش به قیمت بیت کوین در 1 مه 2019 نزدیکتر باشد (12 عصر به وقت محلی) جایزه را دریافت خواهد کرد. همگی موفق باشید.

بیشتر بخوانید: فاست یا سایت ارز دیجیتال رایگان چیست؟

توجه: با توجه به تحریم های موجود و عدم خدمات دهی سایت های خارجی برای ایران، کوین تلگراف نیز قسمت فروشگاهی خود را برای بعضی از کشور ها از جلمه ایران محدود کرده است. هنگام ورود با خطای «کشور شما محدود شده است» مواجه خواهید شد.

free-bitcoin-coin telegraph

با تمام این ها علاقه مندان به بیت کوین می توانند نظرات و پیش بینی های خود را در مورد قیمت بیت کوین در زیر همین پست به اشتراک بگذارند که در 1 مه بر اساس قیمتی که سایت کوین تلگراف اعلام خواهد کرد، به نزدیک ترین پیش بینی جایزه ای از طرف سایت ارزسل اهدا خواهد شد.

توجه: استفاده از ایمیل واقعی برای پیش بینی الزامی است. در صورت برنده شدن با ایمیل ثبت شده ارتباط برقرار خواهد شد


منبع: 

درباره نویسنده

kazem

xan
Student of pure mathematics
Interested in the technology of the day and cyberspace

4 نظر

نظر بدهید