خبرها

پلتفرم بکت مهندس اجرایی سابق گوگل و پی پال را استخدام کرد

Introducing Bakkt
نوشته شده توسط kazem

مدیر عامل پلتفرم دارایی‌های دیجیتال بکت (Bakkt) آقای کلی لوفلر، در پست وبلاگ خود در روز ۱۱ آوریل اعلام کرد که یک مدیر سابق اجرایی مهندسی در پی پال و گوگل در حال ملحق شدن به تیم پشتیبانی این پلتفرم است.

تحول جدید در پلتفرم بکت

آقای مایک بلاندینا (Mike Blandina) با بیش از ۲۵ سال تجربه در پرداخت‌های دیجیتال، مهندسی، استراتژی و عملیات، به بکت نیز به عنوان افسر ارشد محصول (CPO) پیوسته ‌است.

مایک افسر ارشد محصول جدید، تلاش‌های شرکت را برای همگرا کردن یک اکوسیستم مورد اعتماد برای دارایی‌های دیجیتال با پرداخت از موارد به منظور کمک به بکت برای آوردن کاربردهای واقعی به بیت کوین و دیگر ارزهای دیجیتال هدایت می‌کند.

همچنین بخوانید: نظر یک ریاضی‌دان مطرح در مورد بیت کوین

بلاندینا به عنوان رئیس پرداخت‌ها و مهندسی اعتبار در پرداخت‌های دیجیتال جهانی به پی پال و همچنین به عنوان مدیر مهندسی کیف پول گوگل (Google Wallet) کار می‌کرد شناخته می‌شود.

Bakkt

علاوه بر آن، بلاندینا به شرکت فینتک TxVia که تحت حمایت شرکت venture قرار گرفته بود و همچنین در کارت هدیه جهانی و شبکه پرداخت دیجیتال به نام Blackhawk Network نیز سابقه همکاری دارد.

در این اعلامیه، مدیر عامل بکت دیگر استخدام‌های مهم دیگری را از قبیل آدام وایت کهنه‌ کار که به عنوان موسس COO و رئیس موسسه کنترل سازمانی و محصولات تجاری آن در اکتبر ۲۰۱۸ استخدام شده‌بود، مشخص کرد.

بیشتر بخوانید: تفاورت ارز دیجیتال و رمز ارز چیست؟

لوفلر همچنین به استخدام بالاجی دواراستی (Balaji Devarasetty)، مدیر اجرایی سابق ورلد پی  اشاره کرد که به عنوان نایب‌رئیس تکنولوژی به تیم  بکت پیوست.

در اواخر ماه مارس، بکت متخصص سابق امنیت سایبری در آی‌بی‌ام ، سیسکو و اندگیم، آقای تام نونان  را نیز استخدام کرد.

ابتدا در آگوست سال ۲۰۱۸ اعلام شد که بکت اخیرا در رابطه با دریافت تاییدیه کمیسیون تجارت کالاهای ایالات‌متحده آمریکا (CFTC) تاخیر بیشتری به دست آورده‌است.

پیش از این گزارش شده‌بود که پس از افزایش بیش از ۱۸۰ میلیون دلاری سرمایه در سال گذشته، این پلتفرم ۷۴۰ میلیون دلار افزایش سرمایه داشته است.


منبع Cointelegraph

درباره نویسنده

kazem

xan
Student of pure mathematics
Interested in the technology of the day and cyberspace

نظر بدهید