خبرها مقالات

برترین سایت ها خبری در حوزه ارزهای دیجیتال و بلاک چین

cryptocurrency news
نوشته شده توسط kazem

پیدا کردن خبر های بروز و جذاب در عین حال معتبر همواره خواست کاربران فضای مجازی بوده است، به همین دلیل امروز قصد داریم برترین سایت هایی ایرانی و خارجی که در زمینه ارزهای دیجیتال و فناوری بلاک چین فعالیت می کنند را با توضیحات  زمینه فعالیتشان در اختیار شما قرار داریم، پس با ارزسل همراه باشید تا بهترین ها را بشناسید.

سایت های خبری داخلی

ارز دیجیتال (arzdigital)

ارزدیجیتال تیمی متشکل از جوانان متخصص و آشنا با علوم رایانه و تکنولوژی با هدف آشنایی مردم عزیز و مسئولین گرامی ایران با این صنعت نوظهور و تاثیرگذار در اول مرداد ماه ۱۳۹۶ راه اندازی گردید. ما در این مجموعه بصورت جدی خط مشی های حفظ حریم خصوصی، شفافیت در انتقال اطلاعات ، جلوگیری از سو استفاده کلاهبرداران از عدم و یا کمبود اطلاعات را دنبال میکنیم.


میهن بلاکچین(mihanblockchain)

میهن بلاکچین مرجعی آموزشی، تحلیلی و خبری در حوزه تکنولوژی بلاکچین و ارزهای رمزنگاری شده است. مجموعه میهن بلاکچین در تلاش است تا در راستای یاری رسانی به استارت آپ ها و شفاف سازی هر چه بیشتر برای کاربران این حوزه تاثیرگذار باشد.


پی98(pay98)

سایت پی98 یکی از سایت ها برتر ایرانی است که در زمینه آموزش های تخصصی مربوط به خرید و فروش ارز های دیجیتالی و خدمات شارژ حساب بانکی فعالیت می کند.


ارزسل(arzcell)

سایت ارزسل از جمله سایت های خبری ایرانی است که در اسفند ۱۳۹۶با هدف آشنایی کاربران با این صنعت نوظهور و تاثیرگذار ارزهای رمزنگاری شده و فناوری بلاک چین شروع به فعالیت کرده است.


ارزنگار(arznegar)

ارزنگار وبسایت جامع اخبار، تحلیل و آموزش بیت کوین و ارز دیجیتال است و به ارایه مطالب آموزشی، بررسی تازه‌ترین رویدادها و مطالب روز دنیا در زمینه ارزهای رمزنگاری شده می‌پردازد.


 

سایت های خبری خارجی

کوین تلگراف (Cointelegraph)

یک خبرگزاری کاملا مستقل  که در سال ۲۰۱۳ بنیانگذاری شد و ارز های دیجیتال، بلاک چین، برنامه های غیر متمرکز، اینترنت مالی و اینترنت نسل بعدی را تحت پوشش قرار می دهد.


سی سی ان (CCN)

این سایت در کنار پوشش خبر عرضه اولیه کوین ها، جدید ترین اخبار بیت کوین و دیگر ارز های دیجیتال مانند اتریوم، نئو، لایت کوین را تحت شعاع خبری خود قرار می دهد


کوین دسک (CoinDesk)

کوین دسک با بیش از ۱۰ میلیون بازدید کننده بی نظیر رسانه دیجیتال پیشگام و شرکت خدمات اطلاعاتی و همچنین بیان کننده رویداد ها برای دارایی های کریپتویی و جامعه فناوری دیجیتال می باشد.


بیت کوین مگزین (BitcoinMagazine)

سایت بیت کوین مگزین از قدیمی ترین و با سابقه ترین منبع اخبار، اطلاعات و گزارش کارشناسانه در مورد بیت کوین، فناوری بلاک چین و صنعت ارز دیجیتال می باشد.


ای ام بی کریپتو (AMBCrypto)

این سایت محبوبیت خوبی در تلگرام  دارد، به همین دلیل با بیش از ۳هزار دنبال کننده در تلگرام و داشتن ۱.۵ میلیون بازدید ماهانه، جدید ترین اخبار ارز های دیجیتال را پوشش می دهد.


بیت کوین نیوز (Bitcoin News)

Bitcoin.com منبع اصلی برای هر موضوعی در ارتباط با بیت کوین است. این وبسایت جدید ترین اخبار و به روز رسانی ها را ارائه می دهد و همچنین امکان برقراری ارتباط با جامعه را در انجمن بیت کوین تسهیل می بخشد.


کوین بیس بلاگ (The Coinbase Blog)

به جدید ترین اخبار و توصیه های جهان کریپتو اختصاص یافته است که از جمله آنها می توان به اخبار صرافی کوین بیس اشاره نمود که  که یکی از محبوب ترین مکان برای خرید و فروش ارز دیجیتال است.


نیوز بی تی سی (NewsBTC)

در سال ۲۰۱۳ بنیانگذاری شد و محتوای خبری با کیفیت، نظرات، تحلیل تکنیکال و دیگر بینش های منحصر به فرد را در ارتباط با جامعه در حال رشد ارز دیجیتال فراهم می کند.


بیتکوینیست (Bitcoinist)

منبع اصلی برای اطلاعات در مورد بیت کوین، ارز دیجیتال و فناوری بلاک چین است. بیت کونینیست اخبار به روز و تحلیل های دقیق در ارتباط با اخبار تجاری و تحلیل قیمت تکنیکال را برای رویداد های جامعه فراهم می کند.


کویت آیدل (Coin Idol)

یک رسانه بین المللی کریپتو و ارز است که متمرکز بر جدید ترین اخبار در مورد بیت کوین و آلتکوین ها، بلاک چین و راه حل های فناوری دفتر کل توزیع شده، فناوری مالی و نوآوری های مالی در بازار جهانی می باشد.


کوین اسپیکر (Coinspeaker)

با رقم بی نظیر بازدید ۴۵۰,۰۰۰ در ماه، به پوشش هر جنبه ای از بازار های آلتکوین و بیت کوین می پردازد و ترکیبی از بسته های فنی معمولی، به روز رسانی روزانه و هفتگی بازار، ویژگی ها، مصاحبه ها و غیره را ارائه می دهد.


بی تی سی منیجر (BTCManager)

یک منبع معتبر، صادق، درست، عاری از تعصب و تاثیر گذار در مورد اخبار بیت کوین، توصیه ها و نظرات در حوزه ارز دیجیتال، عرضه اولیه کوین ها و صرافی ها می باشد.


کریپتو پوتیتو (Cryptopotato)

منبع فراهم آورنده سرویس های مختلف برای پیدا کردن هر چیز در ارتباط با ارز های دیجیتال جهان از جمله بیت کوین و آلتکوین ها و همچنین ترید کریپتو است.


مرکل (The Merkle)

در ۲۰۱۴ بنیانگذاری شد و جدید ترین اخبار کریپتو، امور مالی، امنیت اطلاعات و فناوری را فراهم می کند. این پلتفرم همچنین به مقایسه صرافی ها و ارز های دیجیتال می پردازد.


کوین تلیجنس (Cointelligence)

نیاز در حال رشدی در تمامی جامعه کریپتو برای سیستم رتبه بندی درست و بی طرفانه احساس می شود. این موضوع آنقدر برای این پلتفرم مهم بود که اولین سیستم رتبه بندی بی طرف خود را ایجاد کردند.


یوز بیت کوین (Use The Bitcoin)

مهمترین و مرتبط ترین اخبار بیت کوین و ارز دیجیتال را ارائه می دهد. همه چیز از کوین های جدید گرفته تا عرضه اولیه کوین ها و اطلاعات بلاک چین را پوشش می دهد.


کوین سنترال (Coin Central)

توسعه های جدید در ارز دیجیتال و بلاک چین را که بسیار سریع روی می دهند، ارائه می دهد و بنابراین برای فردی که خواهان باشد، امواجی از موقعیت های جدید در این وبلاگ موجود است. کوین های جدید، صرافی ها، کلاهبرداری ها و موقعیت هایی که هر روز با توسعه جهان کریپتو ظاهر می شوند، پوشش داده می شوند. با استفاده از این پلتفرم دانش شما افزایش پیدا می کند و آنها متعهد به انتشار دانشی هستند که ۱۰۰ درصد مفید و ۱۰۰ درصد درست و قابل اعتماد باشد.


لتز تاک بیت کوین (Let`s Talk Bitcoin)

این پلتفرم ایده ها و افراد درگیر در ارز دیجیتال را از طریق پادکست ها، مقالات و فورم یا انجمن های بحث معرفی می کند.


بیت پی بلاگ (The BitPay Blog)

یک وبلاگ باز و مشوق برای کارکنان خود می باشد تا بینش ها را به توسعه هایی مهیج و موقعیت های آینده بدل کند و همچنین آنها را به درس هایی آموخته شده در توسعه زیر ساخت رده سازمانی برای بیت کوین تبدیل می کند.


۹۹ بیت کوینز (99Bitcoins)

بزرگترین منبع اطلاعاتی برای تازه واردان می باشد و شامل مبانی بیت کوین، توصیه ها و تکنیک هایی برای معامله بیت کوین و حتی اطلاعاتی در مورد استخراج بیت کوین است.


بیتفینکس بلاگ (Bitfinex Blog)

وبلاگ مربوط به وبسایت بیتفینکس می باشد که جدید ترین اخبار در مورد جفت کوین های اضافه شده به صرافی بیتفینکس برای ترید را فراهم می کند. این اخبار باعث می شود که سرمایه گذاران به پیگیری همه کوین های موجود برای ترید بپردازند.


کریپتوگان (Cryptogon)

توسط کوین فلارتی (Kevin Flaherty) بنیانگذاری شد و تلاش می کند تا اطلاعات و چشم انداز های نادیده گرفته شده، سرپوش گذاشته شده یا مورد تمسخر حکومت ها، رسانه ها و سازمان ها را انتشار دهد.


بلاکچین بلاگ (Blockchain Blog)

توسط پیتر اسمیت (Peter Smith) بنیانگذاری شده و به جدید ترین اخبار در زمینه بلاک چین، کیف پول ها و به روز رسانی ها در جهان کریپتو اختصاص یافته است.


اتریوم بلاگ (Ethereum Blog)

این وبلاگ به دومین ارز دیجیتال بزرگ جهان یعنی اتریوم اختصاص یافته است و آخرین اخبار، توسعه ها و اعلامیه ها در ارتباط با اتریوم را ارائه می دهد.


کوین اسپکتیتور (CoinSpectator)

توسط درن راس (Darren Rowse) که دارای سابقه کار در Problogger است، بنیانگذاری شد. این آکادمی عکاسی دیجیتال به عکاسان مبتدی و حرفه ای کمک می کند تا به فنون و توصیه های مورد نیاز خود دست یابند.


کراکن بلاگ (Kraken Blog)

این وبلاگ مورد اعتماد صد ها هزار نفر از تریدر ها، موسسات و مقامات می باشد که از جمله آنها می توان به Fidor Bank اشاره کرد. این وبلاگ متعلق به صرافی کراکن (Kraken) می باشد که گزارش های روزانه در مورد بازار ارز های دیجیتال را فراهم می کند.


کوین باندل (CoinBundle)

آسان ترین روش برای سرمایه گذاری مسئولانه افراد در ارز های دیجیتال می باشد. آنها اطلاعاتی غنی را فراهم می آورند و سرمایه گذاری را آسان می کنند و به افراد اجازه می دهند که پورتفلیوی خود را بر طبق نیاز بسازند.


ماین ایبل (Mineable)

منبعی با سرویس های متعدد برای اخبار اختصاصی ارز دیجیتال و نوآوری ها در استخراج بیت کوین است. آخرین اخبار، راهنمایی ها در مورد استخراج اتریوم، سخت افزار استخراج با کارت گرافیک و نرم افزار ها را این منبع فراهم می کند. آموزش ها و نظرات در مورد فناوری بلاک چین، تحلیل بازار و پیش بینی های قیمت نیز در این پلتفرم ارائه داده می شود.


کریپتو ماینینگ بلاگ (Crypto Mining Blog)

وبلاگی عالی برای ماینرهای ارز دیجیتال و کاربران بیت کوین، لایت کوین، اتریوم، زی کش و بسیاری دیگر از ارز های دیجیتال می باشد.


تریدینگ بیستز (TradingBeasts)

یک وبلاگ در مورد ترید روزانه ارز دیجیتال، فارکس و دیگر ابزار های CFD می باشد. آنها اخباری را از جهان کریپتو انتشار می دهند، در مورد بروکر ها و سیستم های کلاهبردار هشدار می دهند و بهترین بروکر های قانون گذاری شده بازار را مورد مقایسه قرار می دهند.


آل کوینز نیوز (All Coins News)

متعلق به رسانه فناوری آسیایی Allcoinsnews.com می باشد که اخبار و اطلاعاتی را در مورد بیت کوین و صنعت ارز دیجیتال فراهم می کند.


کوین جرنال (CoinJournal)

جدید ترین اخبار بیت کوین، ارز دیجیتال و بلاک چین را از اطراف جهان تحت پوشش قرار می دهد.


کوین ریپورت (CoinReport)

اخباری صحیح، بدون تعصب و به روز را فراهم می آورد و همچنین تحلیل ارز دیجیتال و هر چیز مربوط به آن را نیز ارائه می دهد.


بریو نیو کوین (Brave New Coin)

یک شرکت داده و اطلاعات بازار ارز دیجیتال و بلاک چین است که تحقیق و تحلیل های تکنیکالی را منتشر می کند که توسط تصمیم گیرندگان کلیدی مورد استفاده قرار می گیرند.


کوین جار فوبلوگرافر (CoinJar phoblographer)

وبلاگ CoinJar جدید ترین اخبار و اعلامیه های مربوط به وبسایت CoinJar به علاوه فضای عمومی ارز دیجیتال را فراهم می آورد.


کوین نوب (Coin Noob)

توسط پاسکال تلمن (Pascal Thellmann) بنیان گذاری شده است و اطلاعاتی آسان و واضح اما مفصل را در مورد ارز های دیجیتال، کاربرد آنها و توصیه های مرتبط به ذخیره ایمن آنها فراهم می آورد.


کریپتو کوین آپدیتز (Crypto Coin Updates)

این وبسایت به ترویج انقلاب کریپتو اختصاص یافته است که انقلابی به دور از خشونت است و تراکنش های بدون نیاز به اعتماد همتا به همتا را در اقتصادی همتا به همتا که محرک آن بلاک چین های غیر متمرکز است، مقدور می سازد.


کریپتو نینجاز (CryptoNinjas)

یک وبسایت تحقیق بازار و اخبار جهانی است که اطلاعات صنعتی و اقتصادی را در ارتباط با بخش ارز دیجیتال تامین می کند.


فورک لاگ (ForkLog)

به پیگیری اخبار و پوشش رویداد ها و کنفرانس ها، مصاحبه با اشخاص جامعه بیت کوین و غیره می پردازد.


منبع detailed

درباره نویسنده

kazem

xan
Student of pure mathematics
Interested in the technology of the day and cyberspace

3 نظر

نظر بدهید