بیت کوین تحلیل

قیمت بیت کوین تا 20 سال آینده به 98 میلیون دلار خواهد رسید

analyst-believes-bitcoin
نوشته شده توسط kazem

پیش بینی قیمت بیت کوین رابطه مستقیمی با روند حرکت قیمت آن دارد به طوری که عده از تحلیل گران پیش بینی نابودی این ارز دیجیتال مادر را زمانی که روند قیمت آن نزولی بود و به 3 هزار دلار نزدیک شده بود، با افزایش قیمت دوباره پیش بینی ها برای رسیدن به قیمت های نجومی دوباره شدت گرفت.

آینده روشن بیت کوین

براساس نمودار قیمت، بازار ارزهای دیجیتال از ابتدای ماه آوریل وارد فاز صعودی جدیدی شده است. بیت کوین پس از گذشت یک دوره 15 ماهه ، دوباره از مرز 5000 دلار عبورکرد و حال تحلیلگران معتقدند که ارزش این ارز به‌زودی به محدوده 6000 دلار نیز خواهد رسید.

پیش‌بینی بلندمدت برخی تحلیلگران حاکی از قیمت 100 میلیون دلاری بیت کوین در دهه آینده است.

تحلیلگرانی همچون تیم دراپر و جان مک‌آفی نیز نظرات جالبی درباره آینده بیت‌کوین داشته‌اند:

آن‌ها بر این باورند که بیت‌کوین در سال‌های آتی به قیمتی بین 250 هزار دلار تا 1میلیون دلار خواهد رسید. دراپر حتی با اصلاح پیش‌بینیخود برای بیت کوین قیمت 4 میلیون دلار را در آینده متصور شد.

با‌این‌حال، مون کپیتال (Moon‌Capital)، یکی از معامله‌گران و تحلیلگران سرشناس در توییتر خود پیش‌بینی جسورانه‌تری از قیمت بیت‌کوین به اشتراک گذاشته است. وی در رشته توییتی به بررسی و تحلیل دلایل پیش‌بینی خود از بیت‌کوین پرداخته و انتظار دارد که در 10 تا 20 سال آینده، بیت‌کوین به اولین واحد پولی در دنیا تبدیل شود که 98 میلیون دلار ارزش خواهد داشت.

bitcoin-price

قیمت بیت کوین، 29 فروردین

بیت کوین با حفظ جایگاه کنونی خود در صنعت‌های مختلف و سیستم‌های مالی، می‌تواند به چنین قیمت‌های بالایی نیز برسد. بدین ترتیب، محبوب‌ترین ارز دیجیتال می‌تواند به ارز جهانی تبدیل‌شده و جایگزین پول رایج معاملات جهانی شود. اگر چنین اتفاقی رخ دهد، در نهایت ارزش بازار بیت‌کوین به 90.4 میلیارد دلار خواهد رسید.

همچنین بخوانید: بازار خرسی بیت کوین در قیمت 3,000 دلار به پایان رسیده است

علاوه‌بر‌این، اگر بیت‌کوین قادر به جذب بیش از 90 درصد از ارزش بازار طلا باشد، ارزش بازار آن 6.9 میلیارد دلار نیز بیشتر خواهد شد. بدین ترتیب، بیت کوین سرمایه‌گذاران دیگری از دیگر بازار های مالی نیز جذب خواهد کرد که همه این‌ها باعث می‌شود ارزش بازار این ارز به 294 میلیارد دلار برسد.

جایگاه نهایی بیت کوین

با تمام این تفاسیر باید واقع بینانه به موضوع نگاه کرد، آیا بیت کوین یا هر ارز رمزنگاری شده دیگری می تواند به چنین ارزش دست پیدا کند؟از نظر مرتضوی مدیر تیم ارزسل رسیدن به قیمت منصفانه مثلا 20 یا 40 هزار دلاری در 2 سال آینده با توجه به نرخ تورم های جهانی و افزایش ارزهای رمزنگاری شده در پی گسترش اینترنت دور از انتظای نیست.

بیشتر بخوانید: 25 اشتباه رایج در سرمایه گذاری ارز دیجیتال (قسمت اول)

توصیه: عده ای از افراد با رویای پولدار شدن یک شبه که در پی افزایش شدید قیمت بیت کوین خواهد بود، سرمایه گذاری را بدون توجه به ریسک ها آن شروع می کنند، که مدت کوتاه باعث از رفتن مقداری از سرمایه اولیه می شود، بنابراین به عنوان تیم تخصصی با سابقه فعالیت 2ساله در این عرصه توصیه داریم بدون در نظر گرفتن تمام جوانب سرمایه گذاری و ریسک های احتمالی وارد سرمایه گذاری نشوید.


منبع usethebitcoin

درباره نویسنده

kazem

xan
Student of pure mathematics
Interested in the technology of the day and cyberspace

نظر بدهید