بیت کوین مقالات

اپلیکیشن قیمت لحظه‌ای ارزهای دیجیتال کوین‌مارکت‌کپ

crypto-price-app
نوشته شده توسط kazem
مطمئنا کاربران حوزه رمزارزها با وب‌‌سایت کوین‌مارکت‌کپ (CoinMarketCap) آشنایی کامل دارند. این وب سایت یک مرجع رسمی برای آگاهی از تغییرات قیمت انواع ارزهای دیجیتال می باشد که در آن قیمت لحظه ای بیش از 2000 ارز دیجیتال مختلف را نسبت به بیش از 30 واحد ارزی مختلف مشاهده کرده و تغییرات قیمت آن ها را نسبت به روزها، ماه ها و حتی سال های گذشته نیز مشاهده کنید.

اپلیکیشن کوین‌مارکت‌کپ

کوین‌مارکت‌کپ به‌تازگی اعلام کرده‌است که نسخه جدید اپلیکیشن ای.او.اس و اولین نسخه اپلیکیشن اندرویدی خود را عرضه کرده و قابلیت‌‌های جدیدی مانند نمایش قیمت لحظه‌ای ارزهای دیجیتال و ارائه تحلیل‌‌های مختلفی را برای کاربران فراهم می‌‌آورد.

کوین‌مارکت‌کپ نسخه‌‌ جدید اپلیکیشن خود برای سیستم‌عامل‌های ای.او.اس و اولین نسخه اپ اندرویدی را نیز در روز ۱۶ آوریل عرضه و ویژگی‌‌های جدیدی مانند ردیابی قیمت‌‌ها و حساب کاربری را به آنها اضافه کرده‌است.

ویژگی این اپلیکیشن به طور خلاصه عبارت است از:

  • نمایش تمامی اطلاعات مهم در وب سایت اصلی همچون: حجم بازار، قیمت فعلی، نمودار تغییرات قیمت، سرمایه در گردش 24 ساعت گذشته، تبدیل ارزها، مقایسه قیمت ارزها نسبت به یکدیگر، پشتیبانی از بیش از 2000 ارز مختلف و…
  • امکان ساخت پروفایل و دنبال کردن تغییرات ارزهای مورد علاقه
  • امکان تنظیم هشدار برای تغییرات خاص در قیمت ارزها
  • نمایش تمامی چارت ها و نمودارهای مقایسه ای
  • نمایش قیمت ارزها نسبت به بیش از 30 ارز فیات
  • دریافت آخرین اخبار و اطلاعات پیرامون ارزها دیجیتال
  • واسط کاربری ساده
  • کاملا رایگان

CoinMarketCap-App

مراحل نصب و راه اندازی این اپلیکیشن بسیار ساده بوده و نیاز به طی کردن مراحل خاصی ندارد. تنها نکته ای که باید به آن توجه کنید این است که برای کار با این اپلیکیشن نیاز است که اتصال به اینترنت گوشی شما برقرار باشد.

برای دانلود نسخه اندروید و آی.او.اس از لینک زیر استفاده کنید.

  

 

همچنین باید در نظر داشت که جهت استفاده از این برنامه، کاربران می‌بایست یک حساب کاربری در کوین‌مارکت‌کپ ساخته و وارد آن شوند. این اپ همچنین به کاربران اجازه می‌‌دهد اخبار منتشرشده از رسانه‌‌های مختلف را دنبال و قیمت‌‌ رمزارز‌‌های مختلف را با یکدیگر مقایسه کنند.

همچنین بعد از اینکه تحقیقات صورت‌‌گرفته نشان داد بسیاری از داده‌‌های اعلام‌شده توسط صرافی‌‌ها جعلی می‌‌باشد، کوین‌مارکت‌کپ خاطرنشان کرد که معیارهای فهرست‌‌بندی خود را برای صرافی‌‌های ارز‌‌ دیجیتال تغییر خواهد داد.


منبع coinmarketcap

درباره نویسنده

kazem

xan
Student of pure mathematics
Interested in the technology of the day and cyberspace

یک نظر

نظر بدهید