بیت کوین تحلیل

آیا بیت کوین می تواند از قیمت 5,500 عبور کند؟

نوشته شده توسط kazem

بیت کوین در شب شنبه ۲۰ آوریل نه تنها بر آستانه روانی 5300 دلار غلبه کرد، بلکه توانست قیمت آن را به ۵۳۵۰ دلار نیز افزایش دهد. اکنون بیت کوین در بالای این نقطه مبادله می‌شود، و ارزش بازا به ۹۴.۴۳۵ میلیارد دلار رسیده‌است.

بیشتر بخوانید:قیمت بیت کوین تا 20 سال آینده به 98 میلیون دلار خواهد رسید

روند مثبت افزایش قیمت 

اغلب آلت کوین ها در پایان هفته نیز در منطقه سبز تجارت شدند و ارزهای دیجیتال اتریوم (ETH) رتبه دوم، ریپل (XRP) رتبه سوم (از لحاظ ارزش بازا) با افزایش 1 درصدی به ترتیب به قیمت ۱۷۵ و ۰.۳۴۳۲ دلار افزایش یافتند.

bitcoin-be-able-to-cross-the-5500

رهبر رشد قیمت در بین ده ارز برتر دوباره به توکن بایننس کوین تعلق گرفت که در 24 ساعت گذشته با افزایش دوباره 15 درصدی به قیمت ۲۴.۹۳ افزایش یافت که در پی این افزایش، ارزش بازار آن با افزایش 51.9 درصدی به قیمت 3.52 میلیارد دلار رسید.

بیشتر بخوانید: تحلیل قیمت بایننس کوین

بنا به گفته مراد محمد اوف(Murad Makhmudov) تحلیلگری از شرکت  Adaptive Capital بیت کوین در یک یا دو هفته آینده روند مثبت خود را حفظ خواهد کرد. افزایش فعالیت معامله گران نشان دهنده این حقیقت است که بازار کریپتویی در حال بازیابی خویش است.

در اواسط ماه آوریل، مرحله(فاز) تجمع آلت کوین ها به حداکثر دوره پنج ساله رسید، زیرا سرمایه گذاران بسیار سرمایه خود را به ارز دیجیتال منتقل کردند.

همچنین بخوانید: 25 اشتباه رایج در سرمایه گذاری ارز دیجیتال (قسمت اول)

به گفته محمودوف، بیت کوین به راحتی می تواند تا قیمت 5750 دلار افزایش یابد. با این حال، اگر سکه بر این خط روانی غلبه نداشته باشد، تحت فشار قوی خواهد بود که منجر به کاهش تا قیمت 5000 دلار یا حتی به 4800 دلار خواهد شد.

یکی دیگر از تحلیل گران و معامله گران تحت نام مستعار Chonis Trading tweet، گفته است که بیت کوین قابلیت رشد تا 5500 دلار را دارد اما هچنان شک دارد که به قیمت 5750 دلار برسد.


منبع: 

درباره نویسنده

kazem

xan
Student of pure mathematics
Interested in the technology of the day and cyberspace

نظر بدهید