خبرها

سرنا ویلیامز، دارنده‌ی ۴ مدال طلای المپیک در کوین‌بیس سرمایه گذاری کرد

سرنا ویلیامز ، دارنده‌ی ۴ مدال طلای المپیک در کوین‌بیس سرمایه گذاری کرد
نوشته شده توسط ali ahmadi

سرنا ویلیامز ، تنیسور معروف جهان، در پست اینستاگرامی منتشر‌شده در تاریخ ۱۷ آوریل نشان داده‌است که در سال ۲۰۱۴، شرکت سرمایه‌گذاری خود در سرنا ونچرز  را راه‌اندازی کرده و بدون هیچگونه حرف‌و‌حدیثی در بیش از ۳۰ شرکت، از جمله صرافی معروف کوین‌بیس فعال در حوزه ارزهای دیجیتال به سرمایه‌گذاری پرداخته است.

بر اساس وبسایت رسمی شرکت سرمایه گذاری سرنا ونچرز (Serena Ventures) ارزش دارایی این شرکت بالغ بر ۱۲‌میلیارد دلار است که ۶۰‌درصد از این سهام به شرکت‌هایی که در این کمپانی سرمایه‌گذاری کرده‌اند تعلق دارد. این وبسایت همچنین خاطرنشان می‌کند که این صندوق بر روی شرکت‌های تازه تاسیس متمرکز است و بدین ترتیب فرصت‌های همکاری را گسترش می‌دهد.

سرنا ویلیامز ، دارنده‌ی ۴ مدال طلای المپیک در کوین‌بیس سرمایه گذاری کرد

براساس گزارش ویکی‌پدیا، ویلیامز ۴ مدال طلا در رشته تنیس المپیک کسب کرد و انجمن تنیس زنان جهان، شماره ۱ خود را در ۸ مسابقه انفرادی به ایشان اختصاص داد. علاوه‌بر‌این در آگوست سال‌گذشته، خروجی اخبار تجاری ارزش خالص او را ۱۸۰‌میلیون دلار تخمین زد.

همانطور که کوین‌تلگراف در اوایل این هفته گزارش داد، رویترز به‌تازگی گزارش داد که سرمایه‌گذاری در ارزهای دیجیتال و بلاکچین به احتمال زیاد در سال ۲۰۱۹ به اوج خود خواهد رسید.
همچنین گزارشی از دیده‌بان دولت (IDC) ادعا می‌کند که دولت فدرال ایالات‌متحده تا سال ۲۰۲۲ هزینه‌های خود در حوزه بلاکچین را تا ۱۲۳٫۵ میلیون دلار افزایش خواهد داد که این رقم به‌معنای افزایش بیش از ۱۰۰۰درصدی در مقایسه با ۱۰٫۷ میلیون دلار در سال ۲۰۱۷ است.

 

جالب اینجاست بدانید که همسر سرنا ویلیامز کسی نیست جز الکسیس اوهانیان (Alexis Ohanian)، یکی از بنیانگذاران Reddit‌‌ و شخصیت معروف دنیای کریپتو. اوهانیان پیش از این و در ماه جولای ۲۰۱۸ پیش بینی کرد که بیت کوین و اتریوم در سال ۲۰۱۸ به ترتیب ۲۰،۰۰۰ دلار و ۱۵۰۰ دلار خواهند بود. با این حال، طبق گفته کوین‌مارکت‌کپ، از جولای ۲۰۱۸، بالاترین قیمت این دو کریپتوکارنسی حداکثر ۷۲۰۰ دلار و ۴۰۰ دلار بوده‌است.

اوهانیان همچنین طی مصاحبه‌‌ای با یاهو فایننس (Yahoo Finance) ادعا‌کرد که جنون کریپتو از بین رفته‌است و فضا برای کسانی که واقعاً کریپتو را باور دارند، باز شده‌است.

منبع: cointelegraph

درباره نویسنده

ali ahmadi

نظر بدهید