تحلیل ریپل

در 19 ساعت یک میلیارد توکن ریپل به چرخه اضافه شد!

XRP-Crypto
نوشته شده توسط kazem

هر چه ریپل مقداری از دارایی های نگهداری شده خود را میفروشد و تعداد موسساتی که وارد این فضا می شوند افزایش می یابد، تعداد توکن های XRP در چرخه نیز افزایش می یابد.

بیشتر بخوانید: جنگ بین اتریوم و ریپل بر سر جایگاه دوم ارز دیجیتال

در حال حاضر بالغ بر ۱۰۰ میلیارد توکن XRP وجود دارد که ریپل مالک بیش از نیمی از آن هاست. وبسایت کوین مارکت کپ توکن هایی که تحت مالکیت ریپل قرار دارند را جزء توکن های در چرخه محسوب نمی کند و این امر ردیابی XRP های تازه وارد شده به چرخه را آسان می کند.

تقویت چرخه ریپل

بنا بر داده‌های تاریخی، در ۱۶ دسامبر سال گذشته این وبسایت در قسمت Historical Data خود تعداد XRP های در چرخه را ۴۰.۹ میلیارد اعلام کرده بود، در حال حاضر این تعداد به ۴۱.۹ میلیارد ریپل رسیده است.

coinmrketcap

ریپل اکثر توکن های XRP خود را در یک قرارداد هوشمند نگه می دارد. این کمپانی هر ماه یک میلیارد توکن را آزاد می کند، قسمتی از دارایی های محسوب نشده ی خود را میفروشد و مابقی را به قرارداد باز می گرداند. سایت کوین مارکت کپ می‌گوید ریپل از شبکه اطلاعات خود بر کوین های توزیع یافته و غیر توزیع یافته برای تعیین مقدار XRP های در چرخه استفاده می‌کند.

Ripple

نهنگ‌های ارزهای دیجیتال جابجایی های بزرگ XRP را رصد می‌کنند. در هفته ی گذشته ریپل، تعداد ۱۰۷ میلیون XRP را به ارزش تقریبی ۳۶.۱ میلیون دلار را جابجا کرد. از تراکنش ها مشخص است که ریپل ۶.۷ میلیون دلار از دارایی‌های دیجیتال خود را به یک شخص ثانوی فروخته است.

Ripple OTC

در اینجا مابقی تراکنش‌های صورت گرفته توسط کمپانی ریپل در هفته ی گذشته را آورده ایم:

  • انتقال ۲۸ میلیون XRP به ارزش ۹.۴ میلیون دلار از ریپل به کیف پول XRP II
  • انتقال ۳۰ میلیون XRP به ارزش ۱۰.۱ میلیون دلار از ریپل به کیف پول ناشناس
  • انتقال ۹ میلیون XRP به ارزش ۳ میلیون دلار از ریپل به کیف پول توزیع یافته Ripple OTC
  • انتقال ۱۰.۷ میلیون XRP به ارزش ۳.۶ میلیون دلار از کیف پول ناشناس به کیف پول توزیع یافته Ripple OTC
  • انتقال ۱۰ میلیون XRP به ارزش ۳.۳ میلیون دلار از Funding Wallet 1 به کیف پول ناشناس 

ریپل می گوید:

در سال ۲۰۱۸ به اندازه ی ۵۳۵ میلیون دلار XRP فروخته است. از این مقدار کمپانی ۱۷۱ میلیون دلارآن را به مشارکت کنندگان سازمانی فروخته است و مابقی آن مطابق برنامه به صرافی ها و سایر شرکت هایی که معاملات خود را با استفاده از XRP انجام می دهند فروخته شده است.


منبع dailyhodl

درباره نویسنده

kazem

xan
Student of pure mathematics
Interested in the technology of the day and cyberspace

نظر بدهید