بیت کوین تحلیل

رشد بیت کوین رکورد سال 2017 را نخواهد شکست!

Bitcoin-growth
نوشته شده توسط kazem

هفته گذشته، نرخ بیت کوین نتایج خوبی را به دست آورد، که توانست به بیش از 5200 دلار دلار برسد. در حال حاضر قیمت بیت کوین 5316 دلار و ارزش بازار  93,430 میلیون دلار است.

روند مثبت قیمت ها در روزهای گذشته

بیشتر از ده ارز برتر ارزهای دیجیتال به فیمت بیت کوین نزدیک شده اند که هفته گذشته روند مثتبی از خود نشان داده اند. به طوری که بیت کوین کش به میران 0.49 درصد و قیمت ریپل  در حدود 0.33 درصد افزایش یافته است همچنین  اتریوم با تقویت 1.01 درصدی به قیمت 173 ذلار و قیمت بیت کوین گلد با افزایش 1.75 درصدی به 16.85 دلار رسید.

بیشتر بخوانید: آیا بیت کوین می تواند از قیمت 5500 دلار عبور کند؟

نمودار قیمت بیت کوین تغییر نکرده است و همچنان در کنار سطح بعدی  5300 دلار قرار دارد و آماده حرکت است.

bitcoin-price

تعادل نیروها در حال رشد به سمت خریداران، و در مورد یک سناریوی مثبت، هدف بعدی برای آنها، سطح 5600 دلار است.

هفته گذشته، قیمت بیت کوین قادر به نزدیک شدن به قیمت قبلی بود. با این حال، به گفته کارشناسان، رشد بالقوه بیت کوین در سال جاری ممکن است به میزان قابل‌توجهی کم‌تر از دوره قبل باشد، زمانی که بیت کوین به یک سطح 20،000 دلار رسید.

این موضوع در ” ارزیابی آژانس Weiss Ratings ” در توییتر بیان شده است. این آژانس از پیش‌بینی‌های بسیار خوش بینانه کارشناسان بر روی رشد قیمت ارز در پایان سال ، که به میزان قابل‌توجهی بالاتر از سال ۲۰۱۷ می‌باشد انتقاد می کند.

سخنگوی شرکت می‌گوید :

بعضی تحلیلگران بر این باورند که ضریب رشد بیت کوین چندین بار قویتر از قبل خواهد بود. با این حال، این یک سناریوی غیر محتمل است، زیرا معمولاً “گرایش گاو” بعدی کم‌تر از گرایش قبلی است.

در واقع، حجم انباشت آلت کوین ها به اوج رسیدن به پنج سال رسیده و بازار کیپتوکارنسی به شدت خریداری شده است. اما ریسک اصلی این است که هر گونه انباشته از دارایی‌ها در در اوراق بهادار سرمایه گذاران می‌تواند فورا به فروش برسد و سپس سقوط بیت کوین دوباره رخ دهد.

از سوی دیگر ، یکی از مسائل اصلی برای سرمایه گذاران ، همچنان مقررات بازار و حمایت قانونی از دارایی‌ها می‌باشد .

prospects-for-the-cryptocurrency
به طور کلی ، چشم‌اندازاصلی ارزهای دیجیتال مثبت است ، و ما می‌توانیم انتظار رشد بیشتر قیمت بیت کوین در روزه‌ای آینده را داشته باشیم .


منبع  coinspot

درباره نویسنده

kazem

xan
Student of pure mathematics
Interested in the technology of the day and cyberspace

نظر بدهید