بیت کوین تحلیل

تحلیل قیمت بیت کوین اتریوم و ریپل (۳ اردیبهشت)

bitcoin-price-analysis
نوشته شده توسط kazem

سه شنبه 21 آوریل(۳ اردیبهشت) بازار ارزهای رمزنگاری شده به ویژه قیمت بیت کوین که با رسیدن به 5500 دلار به بالاترین میزان خود در سال 2019  یرسیده است.

بیت کوین قیمت 5600 را لمس کرد

امروز بیشتر ارزهای برتر روند رشد مثبتی داشتند و نمودار قیمتشان در منطقه سبز بود به طوری که رمزارز (tezos (XTZ در مدت 24 ساعت گذشته رشد 12 درصدی از خود نشان داد. در طرف دیگر بایننس کوین (BNB) و بیت کوین اس وی به ترتیب رشد 2.7 و 1.2 درصدی از خود نشان دادند.

Market visualization-bitcoin-eth-riplle

به گفته کوین مارکت کاپ بیت کوین همچنان به روند حرکت خود ادامه می دهد و امروز به بالاترین حد خود به قیمت 5,590 دلار رسید. در زمان نگارش این مقاله قدرتمندترین ارز دیجیتال حال حاضر رشد 4.6 در مدت 24 ساعت و رشد  9.5 درصدی در یک هفته از خود نشان داده است.

تسلط بیت کوین بر بازار  در 24 ساعت گذشته به شدت افزایش یافته است به طوری که با رشد تقریبا 1 درصدی از  52.5 به 53.2 درصد افزایش یافت است.

Bitcoin price chart

قیمت بیت کوین در 7 روز گذشته

اتریوم دومین ارز دیجیتال برتر از لحاظ ارزش بازار با افزایش 2.3 درصدی به قیمت 175 دلار معامله شد. همچنین در 7 روز گذشته رشد 7.6 درصدی از خود نشان داده است.

بیشتر بخوانید: تاثیرات افزایش قیمت بیت کوین بر اتریوم و لایت کوین

اخیر ویتالیک بوترین یکی از بنیان گذاران اتریوم در گیت هاب پیشنهاد افزایش پاداش سهامداران الگوریتم PoS و پاداش سپرده‌گذاری(Staking Reward) در بلاک چین اتریوم را داده است.

Ether price chart

قیمت 7 روز گذشته اتریوم

ریپل دومین ارز دیجیتال برتر امروز نوسان کمتری را تجربه کرد به طوری که با کاهش 0.1 به قیمت 0.326 دلار رسید. این ارز در 7 روز گذشته رشد 1.5 درصدی داشته است.

XRP price chart

قیمت ریپل در 7 روز گذشته

ارزش کل بازار برای اولین بار در سال 2019 به 185 میلیارد دلار رسید، در زمان پرس ، قیمت بازار به 184 میلیارد دلار کاهش یافت ، در حالیکه حجم مبادلات روزانه به 50 میلیارد دلار افزایش یافت.

Total market capitalization 7-day chart-btc-eth-xrp

ارزش کل بازا در 7 روز گذشته


منبع  cointelegraph

درباره نویسنده

kazem

xan
Student of pure mathematics
Interested in the technology of the day and cyberspace

نظر بدهید