بیت کوین تحلیل

تحلیل قیمت بیت کوین، اتریوم، ریپل، لایت کوین، استلار

price-analysis-bitcoin-ethereum
نوشته شده توسط kazem

اگرچه ارزهای دیجیتال مختلف برای جلب توجه سرمایه گذاران تلاش می کنند، استیبل کوین ها در سکوت محبوبیت مورد نیار خود را کسب کرده اند. در حال حاضر بیشتر استیبل کوین ها طبق دلار آمریکا محاسبه می شوند. وارکس، پردازنده پرداخت مبتنی بر ارزهای دیجیتال، برنامه هایی را برای محاسبه این ارز ها با سایر ارزها بیان کرده است. به گفته آن‌ها این کار برای واریز سریع و بین‌المللی بدون نیاز به تامین کنندگان نقدینگی محلی مجاز خواهد بود.

پروژه های زیادی برای پرداخت بین کشورها با استفاده از فناوری بلاک چین متمرکز شده اند. یکی از مهمترین پروژه ها جی پی مورگان چپس (JPM)است که قادر به جذب بیش از ۲۲۰ بانک در سراسر جهان به شبکه اطلاعاتی بین‌بانکی (IIN) بوده‌است. هدف JPM حل سریع مشکلات مربوط به پرداخت بین المللی است.

حدود ۲۰ نفر از بزرگ‌ترین بازرگانان در بازار رمزنگاری در ماه ژانویه با هم دیدار کردند تا درباره گام‌های مورد نیاز برای جذاب‌تر کردن کلاس دارایی برای سرمایه گذاران سازمانی بحث و گفتگو کنند. طبق این نشست مرحله بعدی برای ارزهای دیجیتال نیاز به موسسات مالی دارد. به هرحال، اگر ارزهای دیجیتال ثبات داشته باشند این موسسات وارد بازار می شوند.

تحلیل قیمت بیت کوین

بیت کوین در محدوده EMA-20 روزه فروش می رود که نشان می دهد افراد خوش بین در حال جمع آوری سود هستند.اگر قیمت به زیر این سطح برسد ضعف را نشان می دهد و قیمت به 4914.11 دلار می رسد. این مرز مقاومت بالایی دارد و اگر بشکند قیمت به SMA پنجاه روزه می رسد.

bitcoin-price-ananlisist

اگر گاوها (افراد خوشبین) از مرز قیمت بین EMA-20 روزه و 4914 دلار دفاع کنند، قیمت دوباره روند صعودی می گیرد و به 5600 دلار و 5900 دلار می رسد. در این منطقه مقاومت بالایی انتظار داریم پس توصیه تحلیل قبلی را تکرار می کنیم. اگرچه میانگین های متغیر روند صعودی دارند و RSI در منطقه مثبت است توسعه واگرایی منفی در RSI علامت منفی است. چند روز آینده برای این ارز بسیارمهم هستند. 

تحلیل قیمت اتریوم

در 25 آوریل قیمت اتریوم به زیر SMA-50 روزه رسید. با این حال افراد خوشبین سعی می کنند قیمت را بالا ببرند. اگر بتوانند قیمت را به بالای 167 برسانند بیانگر این است که کاهش قیمت تله افراد بدبین بوده است.

etherum-price

اما اگر قیمت نتواند به بالای 167 دلار برسد بار دیگر افراد بدبین قیمت را به زیر SMA-50 روزه می رسانند. و اگر موفق شوند ممکن است قیمت به 144 دلار و حتی کمتر برسد. EMA-20 روزه روند نزولی دارند RSI به زیر 50 رسیده است. قبل از هرگونه توصیه ای باید منتظر افزایش قیمت تا 167 دلار بود.

تحلیل قیمت ریپل

قیمت ریپل به زیر 0.277 دلار رسیده است. اگر این مرز شکسته شود ممکن است قیمت به 0.245 دلار برسد. میانگین های متغیر بدبینانه هسستند و RSI نزدیک سطح خرید بالاست. اگرچه این ها نشانه های منفی هستند اینها را نادیده می گیریم زیرا قیمت این ارز در یک محدوده قرار دارد.

ripple-price

بهترین راه معامله در این محدوده خرید با قیمت کف و فروش در قیمت مقاومت است اما توصیه خرید نمی کنیم زیرا در چند روز قبل این ارز قیمت خوبی نداشته است که عدم تمایل خرید را نشان می دهد. اگر قیمت افزایش یابد دیدگاه ما نفی می شود. در این سطح هیچگونه خریدی توصیه نمیکنیم.

تحلیل قیمت لایت کوین

در دو هفته قبل قیمت لایت کوین به SMA-50 روزه رسیده است. میانگین های متغیر ثابت هستند و RSI زیر نقطه میانی است که ثبات را در آینده نزدیک را نشان می دهد. فعلا افراد خوشبین این ارز را با EMA-20 روزه می فروشند.

litecoin-price

اگر قیمت این ارز تغییر کند ممکن است به 84 دلار و حتی 91 دلار برسد. اما اگر افراد بدبین قیمت را به SMA-50 روزه برسانند ممکن است به 62 دلار برسد. قبل از توصیه خرید منتظر نشانه خوشبینانه هستیم.

تحلیل قیمت ایاس

این ارز سعی می کند در SMA-50 روزه پشتیبانی بیابد. در زیر این سطح قیمت 4.49 دلار وجود دارد. پس در این سطح مقاومت بالایی پیش بینی می کنیم.

eos-price

اما EMA-20 روزه روند نزولی دارد و RSI در منطقه منفی است که نشان می دهد افراد بدبین فعالیت هایی دارند. کاهش قیمت می تواند قیمت را به 2.8 دلار برساند. اما افزایش قیمت از EMA-20 روزه نشانه قوت است و ممکن است قیمت به 5.6 و حتی 6.07 دلار برسد.

تحلیل قیمت بیت کوین کش

بیت کوین کش سعی می کند قیمت خود را بین 255—241 دلار حفظ کند. اگر این محدوده بشکند احتمال رسیدن قیمت به SMA-50 روزه وجود دارد. در زیر این سطح، ممکن است باز هم قیمت نزول یابد.

bitcoin-cash-price

اگر افراد خوشبین از این قیمت دفاع کنند، ممکن است قیمت این ارز در این محدوده چند روزی باقی بماند. به دلیل اینکه این ارز سابقه کاهش و افزایش دارد باید قبل از توصیه خرید منتظر ثبات قیمت بود.

تحلیل قیمت بایننس کوین

اگر به قیمت بایننس کوین نگاهی بیندازیم مشاهده می کنیم که به بالای EMA-20 روزه رسید که بیانگر پشتیبانی خریداران است. در سه دفعه قبل قیمت به زیر خط مقاومت رسید پس اگر این ارز از این سطح خارج شود بیانگر نشانه خوشبینانه است.

binance-coin-price

اما اگر قیمت افزایش نیابد افراد بدبین بار دیگر قیمت را به زیر EMA-20 روزه می رسانند. فعلا میانگین های متغیر روند صعودی دارند و RSI در منطقه مثبت است. که مقاومت را نشان می دهد. قبل از هرتوصیه ای منتظر افزایش قیمت هستیم.

تحلیل قیمت ترون

ترون سعی عبور از قیمت 0.020 دلار است. اگرچه ممکن است در سطح میانگین های متغیر با مقاومت روبرو شود اما در بالای این سطح به 0.028 دلار می رسد. افراد خوشبنین توانسته اند قیمت را به بالای 0.028 برسانند. این امر خرید را در سطح بالا نشان می دهد. ممکن است این ارز در بالای 0.32 دلار افزایش قیمت بیشتری داشته باشد.

tron-price

اما اگر این ارز نتواند از این سطح خارج شود و افزایش قیمت یابد ممکن است به زیر 0.020 دلار برسد. در صورت نزول قیمت به زیر 0.018 دلار می رسد. قبل از توصیه خرید باید منتظر بود این ارز از محدوده خود خارج شود.

بیشتر بخوانید: 25 اشتباه رایج در سرمایه گذاری ارز دیجیتال (قسمت اول)

تحلیل قیمت استلار

در 25 آوریل قیمت استلار کاهش یافت که علامت منفی است اما افراد خوشبین سعی می کنند قیمت را افزایش دهند. افزایش قیمت با مقاومت در 0.120 دلار مواجه می شود.

staller-price

اگر این ارز نتواند در قیمت بالا بماند ممکن است کاهش قیمت پیدا کند و به 0.080 دلار برسد. میانگین های متغیر بیانگر دیدگاه منفی هستند. پس توصیه می کنیم قبل از خرید منتظر افزایش قیمت باشید.

تحلیل قیمت کاردانو

کاردنو با روند نزولی ای که در پپیش گرفته است به SMA-50 روزه رسیده است. اگر چه افراد خوشبین توانسته اند قیمت را در این سطح حفظ کنند، نبود خرید در این سطح دیده می شود. EMA-20 روزه روند نزولی دارد و RSI در منطقه منفی است.

cardano-price

اگر محدوده ی بین SMA-50 روزه و قیمت 0.082 بشکند، بیانگر این است که افراد خوشبین کنترل را در دست دارند. خروج از روند نزولی نشان می دهد که قیمت به 0.082 می رسد. قبل از توصیه خرید باید منتظر بود قیمت به 0.094 دلار برسد.


منبع  cointelegraph

درباره نویسنده

kazem

xan
Student of pure mathematics
Interested in the technology of the day and cyberspace

نظر بدهید