بیت کوین تحلیل

گرایش منفی بازار باعث کاهش قیمت بیت کوین می شود

نوشته شده توسط kazem

یک گرایش منفی بر بازار ارز دیجیتال برای مدتی غالب خواهد بود و ممکن است باعث کاهش قیمت بیت کوین به 4100 دلار شود . قیمت بیت چندی است که با افزایش شدید به بالاترین حد خود در سال 2019 رسیده است و امرزو با قیمت 5260 دلار و افزایش 2 درصدی در 24 ساعت معامله می شد.

خسارات صرافی بیت فینکس

این پیش‌بینی عجیب توسط تریدری با نام مستعار MAGIC ، که پست مربوطه را توییت کرد ، ابراز شد . او تاکید کرد که اخبار مربوط به خسارت‌های مبادله صرافی بیت فینکس (Bitfinex) که بیش از 850 میلیون دلار است به سرمایه گذاران می‌رسد.

همچنین بخوانید: آموزش رایگان ترید بیت کوین و ارزهای دیجیتال

شوک عجیب تر برای معامله گران این واقعیت بود که اطلاعات مربوط به از دست دادن چنین مقدار زیادی به دقت پنهان شده بود و مدیریت این پلتفرم سعی داشت با تزریق ذخایر تتر(Tether) کمبود را پوشش دهد.

bitcoin-analysis

بزرگ‌ترین ارز دیجیتال بازار به شدت به این اطلاعات واکنش نشان داد و در عرض یک ساعت به مقدار ۶ درصد کاهش قیمت داشته است . در طول کل جلسه معاملات روز جمعه ، ۲۶ آوریل ، بیت کوین تقریباً در همه طبقات تجاری تضعیف شد.

در زمان انتشار این مطلب، بیت کوین با قیمت 5266 دلار معامله شد و سرمایه آن به 92.582 میلیارد دلار کاهش یافت است. با توجه به چشم‌انداز بلندمدت بیت کوین ، معامله گر MAGIC خوشبین است و معتقد است که قیمت بیت کوین می‌تواند از 6000 دلار تجاوز کند.

بیشتر بخوانید: رشد بیت کوین رکورد سال 2017 را نخواهد شکست!

با این حال ، قبل از رسیدن به این موفقیت ، ما پویایی منفی حرکت سکه را خواهیم دید ، که منجر به افت ارزش آن به 4100 دلار تحت فشار از پس‌زمینه خبری در اطراف بیت فینکس خواهد شد. اما به محض غلبه بر چنین فشاری ، به شدت رشد خواهد کرد و در سال جاری به حداکثر جدیدی دست خواهد یافت.

درباره نویسنده

kazem

xan
Student of pure mathematics
Interested in the technology of the day and cyberspace

نظر بدهید