اتریوم تحلیل

کاهش قیمت نفت به دنبال سقوط قیمت ارزهای دیجیتال

کاهش قیمت نفت به دنبال سقوط قیمت ارزهای دیجیتال
نوشته شده توسط ali ahmadi

روز جمعه پس از سقوط بازارهای ارزهای دیجیتال و شکسته‌شدن مرز ۵۵۰۰ دلار توسط بیت‌کوین، در زمان تهیه این گزارش این ارزهای دیجیتال کاهش ۲۶۰‌ دلاری را نشان می‌دهد. بنابر گزارش coin360 تمام بیست ارزهای دیجیتال اصلی به جز بیتکوین‌اس‌وی (BSV) با کاهش مواجه هستند.

منطقه قرمز ارز های دیجیتال

بیت کوین ۵۲۴۷ دلار معامله می‌شود، که کاهش ۵‌ درصدی طی یک روز و نیز کمترین قیمت هفتگی را نشان می‌دهد. سود ماهانه بیت‌کوین با حدود ۳۲‌درصد در ناحیه مثبت باقی می‌ماند، درحالیکه چارت هفتگی آن کاهش ۰٫۸۴ درصدی را نمایش می‌دهد.

Bitcoin-price

دومین ارز دیجیتال اصلی بازار یعنی اتریوم نیز با کاهش ۶٫۲۳ درصدی طی ۲۴ ساعت گذشته دچار افت شده‌است. در زمان تهیه این گزارش اتریوم ۱۵۵٫۳۱ دلار معامله می‌شود که بیانگر پایین‌ترین رقم هفتگی آن می‌باشد. در چارت ماهیانه قیمت اتریوم ۱۵٫۵۵ درصد افزایش یافته‌است.

Ethereum

ریپل نیز در زمان تهیه این گزارش ۰٫۲۹۵ دلار معامله شده است که بیانگر افت قیمت ۲٫۶۴‌درصدی طی شبانه روز گذشته است. این ارز دیجیتال دیروز پایین‌ترین قیمت هفتگی خود را با ۰٫۲۸۸ دلار تجربه کرد درحالی‌که بالاترین رقم هفتگی آن در ۱۹ آپریل ۰٫۳۳۲ بوده است.

Ripple-price

استیبل‌کوین تتر هم ۰٫۹۹۳ معامله شد که کاهش ۱٫۶۰ درصدی نسبت به روز گذشته را نشان می‌دهد.

دیروز دفتر دادستان کل نیویورک مدعی‌شد که صرافی بیت‌فینکس (Bitfinex)، ضرر ۸۵۰ میلیون دلاری‌ای را متحمل شده و برای جبران آن به‌شکل پنهانی از منابع تتر استفاده کرده‌است. این صرافی متهم است که بیش از ۷۰۰ میلیون دلار از ذخایر تتر در راستای جبران خسارت و عدم توانایی در رسیدگی به درخواست مشتریان استفاده کرده‌است.

ارز دیجیتال بیتکوین‌اس‌وی تنها ارزی است که در میان ۲۰ ارز دیجیتال اصلی اوضاع خوبی داشته است، این ارز دیجیتال با افزایش ۳٫۵۶ درصدی حدود ۵۴٫۳۳ دلار معامله شد.

Bitcoin SV

مجموع سرمایه‌گذاری های بازار ارزهای دیجیتال حدود ۱۶۹٫۹ میلیارد دلار در زمان تهیه این گزارش است که در آغاز روز ۱۷۲ میلیارد دلار بوده است. بالاترین رقم هفتگی آن نیز حدود ۱۸۵٫۳ میلیارد دلار در تاریخ ۲۳ آپریل بود.

کاهش قیمت نفت

امروز، CNBC گزارش داد که شاخص بورس اروپا در پی واکنش به موج دیگری از درآمد شرکت‌ها، اندکی بالاتر قرار گرفت. Stoxx 600 روی ۰٫۱۹٪ بسته شد و بیشتر بخش‌ها و بورس‌های عمده در ناحیه مثبت قرار داشتند. همچنین اپراتور ماهواره‌ای لوکزامبورگ، SES، با رشد ۷٫۷۵ درصد بهترین عملکرد را داشت.

نفت خام برنت نیز پس از ثبت پایین‌ترین قیمت یک هفته گذشته یعنی ۷۱٫۳۱ دلار کاهش ۲٫۷۲ دلاری یا ۳٫۷ درصدی را تجربه کرد. نفت خام West Texas Intermediate با حدود ۲٫۵۷ دلار یا ۳٫۹ درصد افت به ۶۲٫۶۴ دلار در هر بشکه رسید و در هفته گذشته حدود ۲ درصد کاهش یافته است.


منبع: cointelegraph

درباره نویسنده

ali ahmadi

نظر بدهید