تحلیل مقالات

استراتژی‌های سرمایه‌گذاری در اطراف خط اصلی

نوشته شده توسط kazem

خرید کنید، بفروشید و یا منتظر موقعیت خوب باشید؟ در اینجا سه سوال اصلی برای سرمایه گذاران و معامله گران مطرح شده‌است . در این مقاله سه استراتژی اصلی مربوط به سرمایه‌گذاری در سکه‌های منتشر شده در جریان اصلی را بررسی خواهیم کرد .

راه‌اندازی اخیر زنجیره بایننس (Binance Chain) منجر به افزایش قیمت BNB تا حدود ۳۰ درصد در کم‌تر از یک هفته شد ، اگرچه در سال‌های اخیر بایننس تنها درگیر راه‌اندازی شبکه‌( mainnet ) و سکه‌ خود بوده است. در اطراف هر نوع راه اندازی ، ما یک همهمه عظیم از تاجران و یک حرکت قیمت قابل‌توجه از سکه‌های راه‌اندازی شده را می‌بینیم که می‌تواند منجر به سود بزرگ و یا خسارت‌های محسوس شود .

بیشتر بخوانید: 25 اشتباه رایج در سرمایه گذاری ارز دیجیتال


mainnet در واقع یک شبکه بلاک چین است که پول دیجیتال را از یک فرستنده به یک گیرنده انتقال می­‌دهد. این شبکه واقعی است که به موجب آن معاملات واقعی بر روی یک دفترکل توزیع شده (Distributed Ledger) انجام می‌­شود. Mainnet محيط “توليد” است در حاليکه testnet براي توسعه است.


در بازه زمانی ۲۰۱۷ تا ۲۰۱۹ ، ۲۸ ارز دیجیتال محبوب راه‌اندازی شدند که mainnates آن‌ها را راه‌اندازی کرد . به نظر می رسد که زمان فکر کردن درباره اینکه چگونه معامله گران از مزایای پیش بینی و عواقب ناشی از راه اندازی مینستر در صنعت رمزنگاری لذت می برند فرا رسیده باشد. بیایید سه معامله خیالی ایجاد کنیم که هرکدام از استراتژی سرمایه گذاری خود استفاده می کنند. ابتدا آنها را معرفی کنیم:

سرمایه‌گذار A : در این نوع سرمایه گذاری سکه ها 60 روز قبل از راه اندازی شبکه Mainnet خریداری می شود و یک روز قبل از راه اندازی اصلی آن را می فروشند، بعد از 30 روز برای همان پول خرید دوباره چندین سکه امکان پذیر است.

سرمایه‌گذار B : در این نوع سرمایه گذاری سکه ها 30 روز قبل از راه اندازی شبکه Mainnet خریداری می شود و یک روز قبل از راه اندازی اصلی آن را می فروشند، بعد از 30 روز برای همان پول خرید دوباره چندین سکه امکان پذیر است.

سرمایه‌گذار C : خرید سکه 30 روز بعد از راه اندازی شبکه Mainnet

سرمایه شروع هر تاجر خیالی 1 بیت کوین است ، و هدف جمع کردن حداکثر تعداد سکه‌های این mainnet است.

چیزی که آن‌ها در آخر به دست آوردند :
استراتژی A :  سودآوری 38 درصد
استراتژی B :  سودآوری 55 درصد
استراتژی C : سودآوری 58 درصد

با توجه به موارد فوق می ‌توان نتیجه گرفت که ساده‌ترین استراتژی نیز سودآور بوده است: سرمایه‌گذار C شلوغی را نادیده گرفت و یک ماه پس از وارد شدن به ریل نشانه‌ها را خریداری کرد. او که سعی نداشت سکه‌ها را در ” بالا ” بفروشد منتظر ماند و کمی نتیجه بهتری از همکارانش کسب کرد.

همچنین بخوانید: ۱۰ گزینه سرمایه‌گذاری التکوین در 2019

اکثر راه اندازی های mainnet در دوره ای از ماه ژوئن تا سپتامبر 2018 رخ داده است، زمانی که تمام دارایی های دیجیتال کاهش پیدا کرده‌است.به احتمال زیاد سرمایه‌گذار C در این احساس بد شانس بودکه مجبور بود بیشتر سرمایه‌گذاری‌ها را تا پایان فصل سخت سخت برای التکوین ها به تعویق بیاندازد.

cryptocurrncy

شاید یک استراتژی ارتقاء بخش بهتر بتواند به عنوان یک استراتژی سرمایه گذار در نظر گرفته شود. او از این واقعیت پیروی می کند که بازارها “بالا” هستند. با این حال کمی دقیق تر باشیم می بینیم که این الگوی واضح است که سکه ها قبل از راه اندازی Mainnet افزایش می یابد و بلافاصله پس از آن کاهش می یابد، و سپس به تدریج قیمت ها افزایش می یابد. به نظر می رسد که این استراتژی مبتنی بر داده ها پایدارتر به نظر می رسد.

استراتژی B همچنین می تواند با مقایسه آن با برخی از داده های تاریخی تجزیه و تحلیل شود. به عنوان مثال، هنگام راه اندازی THETA Mainnet، چنین سرمایه‌گذاراگر سکه ها را در روز قبل از راه اندازی Mainnet فروخت می‌توانست سود سرمایه‌گذاری خود را 25 درصد افزایش دهد. در اینجا ما در مورد “قوانین سخت” در بازار صحبت نمی کنیم، بلکه درباره آنچه یک سرمایه گذار فرضی می تواند انتظار داشته باشد حرف می زنیم.

چه چیزی را می توان نتیجه گرفت؟

به نظر می‌رسد درسی بزرگ برای آینده در مورد مشکلات خرید وحشت باشد . یک نشانه امیدوارکننده ممکن است با ماه صحبت کند ،اما احتمالا حداقل زمان کمتری روی زمین خواهد گذشت.
برای مثال ، خرید سکه  بایننس(BNB) شصت روز قبل از راه‌اندازی بایننس چین (Binance Chain) و فروش آن‌ها برای خرید بیت کوین روز قبل از آن سرمایه گذاران را ۴۰ درصد ثروتمند کرده بود . با این حال اگر شما این کشتی را از دست بدهید ،اشک تلخ نزنید BNB ها می توانند ارزان تر شوند زیرا HYIP در اطراف mainnet کاهش می یابد.

یکی از دلایل اصلی برای رونده‌ای فوق مربوط به پوشش مین و سکه‌های آن‌ها در رسانه‌ها می‌باشد . تعداد سرمایه گذاران شناخته شده بزرگ‌تر می‌شود و این امر باعث تحریک بیشتر خریدها می‌شود .
به نظر می رسد ترس(FOMO) از خرید مرکز راه اندازی  استراتژی mainnet است. بسیاری از این پروژه ها قبل از راه انداختن سرمایه گذاری خویش، بازار سرمایه نسبتا بالایی داشتند و پس از فروپاشی آن، از بین رفتند.

در تجزیه و تحلیل بالا ویژگی های خاص ها به شرح زیر هستند:

1-پروژه‌های ضعیف اغلب منعکس‌کننده استراتژی C هستند؛ چرا که کاهش علاقه پس از راه اندازی mainnet منجر به کاهش ارزش سکه ها می شود.

2- بیشتر اطلاعات مربوط به راه اندازی mainnet، به دوره “نزولی” برای آلت کوین اشاره دارد.

3- انتخاب کوچک برای تجزیه و تحلیل: تعداد mainnets زیادی وجود نداشت که ما بتوانیم به نتایج پایدار برسیم.

4- آلتکوین ها گرایش به پیروی از بیت کوین دارند ، که تنظیمات خود را برای تجزیه و تحلیل انجام می‌دهد. برخی از قیمت‌ها می‌تواند ناشی از حرکات قیمت بیت کوین باشد ، و نه به دلیل راه‌اندازی mainnet.

5- استراتژی‌های فرضی بالا به پارامترهای اولیه دل‌خواه تکیه دارند ؛ دیگر استراتژی‌های فرضی می‌توانند نتایج کاملا ً متفاوتی تولید کنند . خود داده‌ها نیز کامل نیستند ، و ممکن است که به عنوان مثال ، همچنان که کار بر روی سکه ادامه می‌یابد ، تغییر کند .

6- اهداف معامله گران ممکن است متفاوت باشند ، و به طور خاص در این آنالیز هدف این بود که حداکثر سکه‌های mainnet خریداری شود.


منبع  coinspot

درباره نویسنده

kazem

xan
Student of pure mathematics
Interested in the technology of the day and cyberspace

نظر بدهید